|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 0:27:25   
simanej
Lepo prosim za nasvet, kaj narediti glede pleničnega izpuščaja, vsak dan je hujše, čeprav sem uporabila že vse kreme , ki so na razpolago, ( od bepanthena, praške paste, canestena, laseptone... ) in nič ne pomaga, uporabljamo pa pleničke activ fit iz avstrije, saj smo že poskusili z drugimi pamperskami in tudi z mullerjevo znamko plenic, pa nič dobrega. Ima katera izkušnje o FIXIES pleničkah, saj mi nekateri svetujejo naj jih kupim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 0:30:23   
Lunc_a
Mi imamo lumpijeve.
Za umivanje vnete kože uporabljamo čaj iz hrastovega lubja, čaj iz ognjiča ali lipovega cvetja. Kožo vedno dobro osušimo, področje kjer je plenica, namažemo z zaščitno kremo, za močno vneto kožo pa uporabljamo ognjičevo mazilo.Poskusi s tem

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 0:31:07   
kew kew
Ritko čimveč na zrak... pa pleničke zamenjaj... pa še to - a si mogoče zamenjala robčke, ki zdaj ne odgovarjajo?

(odgovor članu simanej)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 7:50:47   
SaaS
Prvo kar je, zamenjaj plenice. Očitno mu Pampers ne ležijo (neglede na poreklo).

Tudi mi smo imeli probleme. Sem tudi probala z raznimi kremami, a dokler nismo zamenjali plenic, ni izpuščaj izginil. Ritka ni prenašala Pampersk, niti Huggies. Od takrat naprej smo uporabljali Babylove iz DM in Fixsies, ki so res dobre. Te pleničke naj bi bile res iz naravnih materialov. Pamperske so še najbolj plastične od vseh plenic..

Pol leta nazaj pa sem poskusila Alana (ekološke) iz DM, in tudi OK. Zdaj uporabljamo te. Tudi Millerjeve so dobre (Beautybaby in Moltex-ekološke).

Kreme pa jaz uporabljam navadno hladilno mazilo, pri vnetju pa Praško pasto. In zelo pomaga hrastovo lubje. Dobiš v lekarni. Najbolj je sicer kopel, ampak že če spiraš s to vodo zelo učinkuje.

Upam, da se čimhitreje znebite te nadloge.

(odgovor članu kew kew)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 8:02:02   
frufru
Naš nima vnete rite, odkar uporabljamo racmanke, ki so pralne iz bombaža, pa tudi ritke več ne mažemo.

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 9:13:53   
Clody
Previjaj zelo pogosto, dobro segrej sobo in ga imej čimveč nazga. Jaz ga ponavadi še pofenam, da se vse malce izsuši.
Če bo pa res hudo pa pokliči pediatra.


_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 11:06:45   
Anonimen
pri nas je vedno za plenični izpušaj  pomagal ribodermin(ribje mazilo).

(odgovor članu Clody)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 11:58:48   
Linapina
Tudi pri nas smo ob menjavi plenic mislili da gre za plenični izpuščaj in ker ni in ni hotel zginit smo morali k zdravnici. Imeli smo sor na ritki, dobili smo eno lekarniško zmešano kremico in pa canesten, pa moram povedat da je bilo v dveh ali treh dneh že vredu. Je pa res da smo jo imeli veliko brez pleničke, kljub temu da je bila še majhna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
3.3.2007 14:39:51   
atteya
Če ima malček ta izpuščaj, se vsekakor čimbolj izogibaj pudru v prahu. Zaradi tega pudra se izpuščaj naredi zelo rad, namreč puder se ne sme navlažiti, kar pa je med dojenčkovimi nogami oziroma na ritki mogoče le za kako minutko, potem se pa kaj hitro polulajo.
Mogoče pa le ne gre za plenični izpuščajuser posted image , če si poskusila že toliko mazil in imaš dobre pleničke. Mogoče bi poskusila še s popolnoma običajnimi bombažnimi plenicami (kot smo bili zaviti mi), če pa še to ne pali, pol pa čimprej k pediatru.

(odgovor članu Linapina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč,plenični izpuščaj
5.3.2007 11:03:01   
simanej
Hvala za nasvete, smo zamenjali pleničke in je že boljše, tako da je bil po vsej verjetnosti to problem, saj je bilo že drugi dan boljše.

(odgovor članu atteya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?