|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero adaptirano mleko?
14.2.2007 16:25:25   
atena
Katero adaptirano mleko mi priporočate? Končno smo ugotovili da je bila ritka vneta od aptamil comfort 1, sedaj ga ne uporabljam en dan in pol in je ok.Kupili smo zopet hipp, vendar ga zapira in malo zvija, v porodnišnici je dobil nekajkrat novolak in ga je tudi zapiral.Skaterim mlekom imate dobre izkušnje? Ali je katera dajala kozje mleko namesto mlečnega dodatka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero adaptirano mleko?
14.2.2007 16:28:16   
flower power
mi našemu user posted image že od začetka dajemo Novalac in je čist ok. Sej maš tut posebni Novalac proti zapiranju Novalac IT. Mi uporabljamo navadnega in je vse v redu. Aptamil ga je pa ful zapiral.

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
14.2.2007 16:50:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu flower power)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero adaptirano mleko?
14.2.2007 16:59:06   
lenika
Humana.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero adaptirano mleko?
14.2.2007 17:45:11   
atena
kaj pa beba aje ok?

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero adaptirano mleko?
14.2.2007 18:13:57   
mimi30
Mi smo mu dajali Novalac proti zaprtju in je bil o.k.. Probali pa smo tudi Bebo in navadni Novalac pa ga je oboje zapiralo. Drugače je Bebo tudi rad jedel, je pa malo bolj gosta.  

_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero adaptirano mleko?
14.2.2007 19:19:59   
ČebelicaMaja
Conformil je bil nam ful dober, vendar smo ga kupovali v Mullerju...se mi zdi ta drugačen kot tisti iz lekarn in trgovin.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero adaptirano mleko?
15.2.2007 8:57:58   
mtina
Novalac AC1


_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu ČebelicaMaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero adaptirano mleko?
15.2.2007 9:06:41   
Anonimen
Pri nas je bilo tako: najprej smo imeli Aptamil, pa ga je ful zaprl. Potem mi je prijateljica svetovala, naj ga začnem mešat s Comformilom, ker če bi čisto prešaltala na Comformil, menda ne bi bilo dobro, ker tisti naj bi pa bil preveč agresiven in mogoče tudi zaradi tega lahko pride do vnetja ritke, kaj pa vem. V glavnem sem potem jaz mešala Comformil in Aptamil v razmerju približno 1 : 1 in je bilo skozi vse O.K.
Jza bina tvojem mestu torej najprej poskusila to varianto, ker kar naprej mleka menjavati menda ni najbolje. Aptamil in Comformil sta pa oba od istega proizvajalvca in se preverjeno (v lekarni) lahko mešata.

(odgovor članu mtina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero adaptirano mleko?
16.2.2007 9:33:55   
monika30
Tudi jaz sem začela mešati aptamil in comformil in od takrat je ok.

Lp.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katero adaptirano mleko?
18.2.2007 12:18:21   
bianka
jaz mojima dvojčkoma dajem Milumil 1,po njem imata zelo dobro prebavo.

(odgovor članu monika30)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katero adaptirano mleko?
18.2.2007 15:56:59   
dory
Jst sem mogla zamenja ful razlicnih vrst preden sem odkrila hipp, vendar tistega iz mullerja...le po tem mleku je lepo napredoval brez stranskih ucinkov,kot med drugim napenjanje, krci in ne kakanje...

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katero adaptirano mleko?
18.2.2007 16:10:47   
Dashenka
Moja hči je praktično od rojstva dalje pila Conformil, ki sem ga kupovala v Mullerju pod imenom Aptamil-Conformil, ki pa so ga pred nedavnimpreimenovali v Aptamil Confort.

Nikoli ni imela krčev, prebavo redno, skratka super mleko.

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katero adaptirano mleko?
19.2.2007 18:08:29   
Luskan
Tudi jaz imam super izkušnje s Comformilom (zdaj je to Aptamil Comfort). Po Aptamilu, Bebi in Novalacu proti krčem je končno začel normalno kakat in ga ni tako zvijalo kot po ostalem mleku.

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




na kakšen način radi varčujete
Spark



postopno klasično varčevanje z obrestno mero (31%)

naložbeno varčevanje v sklade (6%)

varčevanje kombinirano z življenjskim zavarovanjem (19%)

ne varčujem (44%)


Število vseh glasov: 224

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!