katero adaptirano mleko? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


atena -> katero adaptirano mleko? (14.2.2007 16:25:25)

Katero adaptirano mleko mi priporočate? Končno smo ugotovili da je bila ritka vneta od aptamil comfort 1, sedaj ga ne uporabljam en dan in pol in je ok.Kupili smo zopet hipp, vendar ga zapira in malo zvija, v porodnišnici je dobil nekajkrat novolak in ga je tudi zapiral.Skaterim mlekom imate dobre izkušnje? Ali je katera dajala kozje mleko namesto mlečnega dodatka?




flower power -> RE: katero adaptirano mleko? (14.2.2007 16:28:16)

mi našemu [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] že od začetka dajemo Novalac in je čist ok. Sej maš tut posebni Novalac proti zapiranju Novalac IT. Mi uporabljamo navadnega in je vse v redu. Aptamil ga je pa ful zapiral.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (14.2.2007 16:50:50)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




lenika -> RE: katero adaptirano mleko? (14.2.2007 16:59:06)

Humana.




atena -> RE: katero adaptirano mleko? (14.2.2007 17:45:11)

kaj pa beba aje ok?




mimi30 -> RE: katero adaptirano mleko? (14.2.2007 18:13:57)

Mi smo mu dajali Novalac proti zaprtju in je bil o.k.. Probali pa smo tudi Bebo in navadni Novalac pa ga je oboje zapiralo. Drugače je Bebo tudi rad jedel, je pa malo bolj gosta.  




ČebelicaMaja -> RE: katero adaptirano mleko? (14.2.2007 19:19:59)

Conformil je bil nam ful dober, vendar smo ga kupovali v Mullerju...se mi zdi ta drugačen kot tisti iz lekarn in trgovin.




mtina -> RE: katero adaptirano mleko? (15.2.2007 8:57:58)

Novalac AC1




Anonimen -> RE: katero adaptirano mleko? (15.2.2007 9:06:41)

Pri nas je bilo tako: najprej smo imeli Aptamil, pa ga je ful zaprl. Potem mi je prijateljica svetovala, naj ga začnem mešat s Comformilom, ker če bi čisto prešaltala na Comformil, menda ne bi bilo dobro, ker tisti naj bi pa bil preveč agresiven in mogoče tudi zaradi tega lahko pride do vnetja ritke, kaj pa vem. V glavnem sem potem jaz mešala Comformil in Aptamil v razmerju približno 1 : 1 in je bilo skozi vse O.K.
Jza bina tvojem mestu torej najprej poskusila to varianto, ker kar naprej mleka menjavati menda ni najbolje. Aptamil in Comformil sta pa oba od istega proizvajalvca in se preverjeno (v lekarni) lahko mešata.




monika30 -> RE: katero adaptirano mleko? (16.2.2007 9:33:55)

Tudi jaz sem začela mešati aptamil in comformil in od takrat je ok.

Lp.




bianka -> RE: katero adaptirano mleko? (18.2.2007 12:18:21)

jaz mojima dvojčkoma dajem Milumil 1,po njem imata zelo dobro prebavo.




dory -> RE: katero adaptirano mleko? (18.2.2007 15:56:59)

Jst sem mogla zamenja ful razlicnih vrst preden sem odkrila hipp, vendar tistega iz mullerja...le po tem mleku je lepo napredoval brez stranskih ucinkov,kot med drugim napenjanje, krci in ne kakanje...




Dashenka -> RE: katero adaptirano mleko? (18.2.2007 16:10:47)

Moja hči je praktično od rojstva dalje pila Conformil, ki sem ga kupovala v Mullerju pod imenom Aptamil-Conformil, ki pa so ga pred nedavnimpreimenovali v Aptamil Confort.

Nikoli ni imela krčev, prebavo redno, skratka super mleko.




Luskan -> RE: katero adaptirano mleko? (19.2.2007 18:08:29)

Tudi jaz imam super izkušnje s Comformilom (zdaj je to Aptamil Comfort). Po Aptamilu, Bebi in Novalacu proti krčem je končno začel normalno kakat in ga ni tako zvijalo kot po ostalem mleku.




Stran: [1]