|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bombažne plenice
7.2.2007 11:01:29   
Lea77
Zanima me če kdo uporablja bombažne plenice in če so res tako dobre in cenejše kot se dela reklama zanje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bombažne plenice
7.2.2007 13:04:05   
Mimi*
V iskalnik odtipkaj bombaže plenice in se ti odpre 300 zapisov o tej temi.
Ce bi pa rada še vec pa isto naredi še na MON-u in imaš dovolj branja do petkauser posted image

(odgovor članu Lea77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bombažne plenice
7.2.2007 14:04:58   
ajja
Ja, mi jih uporabljamo, in sicer Racman. Sem zelo zadovoljna, je pa z njimi malo več dela. Če te karkoli zanima, piši na ZS.
LP!

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bombažne plenice
7.2.2007 15:46:15   
Lea77
Hvala za odgovor. Smešno,iskalnik sem iskala, pa ga nisem mogla zagledat. Zdaj, ko sem prebrala tvoje sporočilo sem ga pa končno ugledala....se vidi, da sem nova na forumu.
To bom brala ne le do petka...
LP

(odgovor članu Mimi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bombažne plenice
7.2.2007 19:31:09   
mtina
jaz sem jih želela uporabljat, pa so sestre v porodnišnici rekle, da ne bo imel pravilno izoblikovane kolke. Naj začnem ko bodo le-ti 1A; sedaj sem se pa razvadla s temi za 1X uporabo.

_____________________________

Sonce!!!

(odgovor članu Lea77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bombažne plenice
8.2.2007 9:59:04   
mis
Jaz sem z bombažnimi plenicami začela takoj ko smo prišli domov iz porodnišnice. Nimam pripomb. Kdaj jasno kaj ven uide, ampak to tudi pri drugih za 1x uporabo. Dela bi rekla je malo več, mogoče 10%, ker moraš po uporabi pač plenico razmontirat, pospravit. Imam Bambinomio iz Ariela in sem moram reči zelo zadovoljna. Če rabiš več informacij pa piši na ZS.

(odgovor članu mtina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bombažne plenice
9.2.2007 23:50:02   
munip
Jaz sem uporabljala Racmana pri prvem otroku in sem bila zelo zadovoljna. Dela ni bistveno več. Je pa res, da jih, vsaj pri našem ta drugem je bilo tako, odsvetujejo, če s kolki ali mišičnim tonusom ni vse O.K. Pa mi je blo ful žal, da jih pri ta mali nismo mogli uporabljat, ker je bla kar tri mesece v glivicah, predno smo uspeli najti ene plenice, ki so ji ustrezale. Zdej sem se pa po pravici povedano malo razvadila, tako da imam še čisto nove Racmane doma zapakirane.

(odgovor članu mis)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bombažne plenice
11.2.2007 0:03:17   
frufru
Mi mamo racmanke in smo zelooooooooooo zadovoljni. Nam še niso spustile. Se je pikec taoko navadil nanje, da v papirnatih (jih uporabimo na potovanju)sploh ne zdrži oziroma manj časa.

(odgovor članu munip)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?