Bombažne plenice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


Lea77 -> Bombažne plenice (7.2.2007 11:01:29)

Zanima me če kdo uporablja bombažne plenice in če so res tako dobre in cenejše kot se dela reklama zanje?




Mimi* -> RE: Bombažne plenice (7.2.2007 13:04:05)

V iskalnik odtipkaj bombaže plenice in se ti odpre 300 zapisov o tej temi.
Ce bi pa rada še vec pa isto naredi še na MON-u in imaš dovolj branja do petka[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




ajja -> RE: Bombažne plenice (7.2.2007 14:04:58)

Ja, mi jih uporabljamo, in sicer Racman. Sem zelo zadovoljna, je pa z njimi malo več dela. Če te karkoli zanima, piši na ZS.
LP!




Lea77 -> RE: Bombažne plenice (7.2.2007 15:46:15)

Hvala za odgovor. Smešno,iskalnik sem iskala, pa ga nisem mogla zagledat. Zdaj, ko sem prebrala tvoje sporočilo sem ga pa končno ugledala....se vidi, da sem nova na forumu.
To bom brala ne le do petka...
LP




mtina -> RE: Bombažne plenice (7.2.2007 19:31:09)

jaz sem jih želela uporabljat, pa so sestre v porodnišnici rekle, da ne bo imel pravilno izoblikovane kolke. Naj začnem ko bodo le-ti 1A; sedaj sem se pa razvadla s temi za 1X uporabo.




mis -> RE: Bombažne plenice (8.2.2007 9:59:04)

Jaz sem z bombažnimi plenicami začela takoj ko smo prišli domov iz porodnišnice. Nimam pripomb. Kdaj jasno kaj ven uide, ampak to tudi pri drugih za 1x uporabo. Dela bi rekla je malo več, mogoče 10%, ker moraš po uporabi pač plenico razmontirat, pospravit. Imam Bambinomio iz Ariela in sem moram reči zelo zadovoljna. Če rabiš več informacij pa piši na ZS.




munip -> RE: Bombažne plenice (9.2.2007 23:50:02)

Jaz sem uporabljala Racmana pri prvem otroku in sem bila zelo zadovoljna. Dela ni bistveno več. Je pa res, da jih, vsaj pri našem ta drugem je bilo tako, odsvetujejo, če s kolki ali mišičnim tonusom ni vse O.K. Pa mi je blo ful žal, da jih pri ta mali nismo mogli uporabljat, ker je bla kar tri mesece v glivicah, predno smo uspeli najti ene plenice, ki so ji ustrezale. Zdej sem se pa po pravici povedano malo razvadila, tako da imam še čisto nove Racmane doma zapakirane.




frufru -> RE: Bombažne plenice (11.2.2007 0:03:17)

Mi mamo racmanke in smo zelooooooooooo zadovoljni. Nam še niso spustile. Se je pikec taoko navadil nanje, da v papirnatih (jih uporabimo na potovanju)sploh ne zdrži oziroma manj časa.




Stran: [1]