|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Široko povijanje
10.1.2007 13:00:28   
skokica01
Naša user posted image  se je rodila konec avgusta in je nismo nikoli široko povijali. Kolki so OK.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Široko povijanje
10.1.2007 16:30:49   
lenika
Ob rojstvu so bili kolki 1A, zato nisem nikoli široko povijala. Ob pregldeu pri 5. mesecih so bili še vedno 1A. user posted image

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Široko povijanje
10.1.2007 18:32:18   
Strawberrie Cherrie
VSe lepo in prav, ampak zakaj takšne razlike?
Samoyedka, ti si bolj iz naših krajevuser posted image , a so teb tut tumbali da je potrebno prve 3mesece???
Zakaj se kaj jaz nisem spomnala pa bi vzela kar enih par zelenih racmank???

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Široko povijanje
11.1.2007 2:22:18   
lidijat
London_paris jaz sem prvega široko povijala do 5 meseca, ker UZ kolkov ni bil v redu. Zdaj smo imeli UZ v porodnišnici pa moramo 6 tednov široko povijat, ker levi kolk ni v redu (ne vem katera oznaka je, bi morala pogledat izvid).
Moraš vedeti, da si vsako leto nekaj novega spomnejo (ali pediatri ali v porodnišnici ali pa v materinski in kar težko slediš "trendom"). Pri meni se šest let razlike ful pozna, se "mora" kar nekaj stvari "kao" drugače delat.  

_____________________________

Rok - 03.10.2000 (ob 03.07)
Eva - 30.12.2006 (ob 11.39)
http://eva-rok.moj-album.com

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Široko povijanje
11.1.2007 12:29:26   
Samoyedka
London paris, seveda so težili user posted image , da obvezno do treh mesecev na široko povijat, čeprav je naš tudi imel ok kolke.

Rija, se opravičujem, sem malo posplošila zgleda, čisto iz opažanj- res nikoli nisem videla gor na široko povitega dojenčka.


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...


(odgovor članu lidijat)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Široko povijanje
11.1.2007 14:16:50   
martinuška
Mi smo našo povijali široko 3 mesece, kot nam je bilo priporočano na prvem pregledu kolkov, čeprav je imela kolke 1A. No, zadnji mesec sva s partnerjem prakticirala "en prost dan", ko je podnevi nisva povijala na široko, tako da se je mala lahko razgibala in je ful brcala. Prav videl si, kako je bila vesela, ko se je znebila tistega okoli. Zadnje 14 dni (od božiča dalje) pa je sploh več nisva čez dan povijala. Prejšnji petek pa smo imeli pregled, in so kolki (spet) ok, tako da smo prenehali s tem. user posted image

Aja, sem pa iz MB.

Ne vem pa, če bi se še enkrat odločila enako pri 1A kolkih. Jaz sem bila bolj proti kot ne, ampak partner je hotel, da jo vseeno previjava široko, ker da v kolikor bi bilo kaj narobe vseeno, se potem mora kasneje široko povijat, kar je večje sranje glede na to, da se malček že bolj zaveda in tudi bolj premika.


(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Široko povijanje
11.1.2007 15:04:29   
činča
rodila sem v mb-ju.Ko sem šla domov mi je na pregledu rekel da so kolki 1a in da ne rabim široko povijat.Ko je prišla patronažna je tudi rekla da se strinja mogoče samo čez noč naj ji dam.

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Široko povijanje
11.1.2007 15:05:03   
Baucka
Tudi jaz sem rodila aprila v MB in kolki so tudi bili 1A. Sem vprašala, če moram široko povijat in je mlada zdravnica odkimala.

Tako, da je tudi zelo odvisno, kdo dela prvi ultrazvok kolkov.


_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu martinuška)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Široko povijanje
11.1.2007 15:40:57   
Strawberrie Cherrie
Ful smo si enotniuser posted image

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?