|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Izcedek
6.12.2006 20:55:49   
Liona
Po trotedenski "pavzi" oz. miru pred izcedki sem malo prej na hlačkah opazila rjavkasto sluz. Čisto malo, kot en smrkelj. Ko sem se obrisala s papirjem, na papirju ni bilo nič, tudi kasneje se izcedek ni ponovil. Mene pa skrbi. Kaj če je to konec? Naj grem na urgenco ali počakam petek, ko imam NS?

Hvala, ampak res me skrbi

< Sporočilo je popravil wahoo -- 7.12.2006 7:38:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
6.12.2006 20:57:38   
Erdbeere
Zaradi mirnih zivcev bi jaz šla na urgenco, če drugega ne boš vsaj svojo pikico videla. Drugače ti pa želim vse najlepše, mogoče ni nič hudega, nikoli pa ne veš. Kot sem ze rekla, jaz bi se šla pokazat.

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
6.12.2006 20:59:17   
Anonimen
če ti to kaj pomaga! jaz sem bla v 7 tednu na urgenci, kr sem mela en dan na hlačkah krvave madeže...pol pa 3dni skupaj rjavkast sluzast izcedek..pa mi je G predpisala Dabroston, ki ga lahko jemlješ samo do 12t....kar se tiče rjavkaste sluzi pa je rekla sam počivat in da ni nič tako hudega...razn če bi bila spet kri se moram takoj vrnit...upam, da ti to kaj pomaga...glavno je da se pomiriš, pa ne bit preveč živčna...

pozdravček in upam, da bo vse ok

(odgovor članu Liona)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
6.12.2006 21:12:00   
Pingvinčica
Jaz sem tudi opazla malo krvi v 9t, pa sem vseeno šla na urgenco, kjer so me pomirili, da je vse ok. Samo mislilm, da je vseeno boljše, da se greš pokazat. Držim pesti, da bo vse uredu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
6.12.2006 21:14:19   
katja pv
Glede na to, da ne gre za svežo kri bi jaz na tvojem mestu lepo mirno počakala na NS, ki jo imaš v petek (je vmes samo še en dan!) in ne bi panično hodila na urgenco. Poleg tega ne omenjaš nobenih krčev ali kakršnih drugih težav poleg rjavega izcedka tako da je to bolj panika. Ti pa priporočam čim več počivanja do petka.

Meni se je tudi pojavil rjav izcedek tri dni zapored (po-sr) in to samo v jutranjem času, nato pa čez dan čisto nič, na papirju tudi ni bilo nič. Pa sem klicala G, ki me je vprašala po krčih in drugih težava. Glede na to da mi ni bilo čisto nič sva se odločili, da počakam do petka ko sem imela naročen pregled. Ugotovila mi je le nizko ležečo posteljico in majhen hematomček iz katerega sem krvavela (zato izcedek). Edino priporočilo je bilo počivanje, počivanje in še enkrat počivanje. Sem pa v 20,5 tednu nosečnosti.

Samo mirne živce. Če bi se stopnjevalo pa čim prej h ginekologu.

_____________________________

V življenju sta dve sreči: ljubezen do partnerja in ljubezen do otrok. Jaz imam obe!
21.6.2005 - Matija
2.4.2007 - Ana

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
6.12.2006 22:17:58   
Liona
Ker se je izcedek še enkrat ponovil, sem šla na urgenco (in sem že doma).user posted image Vse je videti o.k. Tudi krvavitve ni g. videl nobene. Naredil je tudi UZ (prvič preko trebuha) in zapisal: v uterusu živ plod 53 mm, placenta zadnja stena, homogena. Tudi UZ ni pokazal nobenega vzroka krvavitve.
Sem pa pomirjena in čakam NS v petek. user posted image  Upam, da bo vse o.k.

Hvala vsem

(odgovor članu katja pv)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
7.12.2006 7:53:37   
srki
Sem vesela zate, da je vse OK.

Sem hotela napisat, da je imela tudi moja sestra rjavkat izcedek in je bilo vse OK, februarja bom tako že 3. teta user posted image .

(odgovor članu Liona)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
7.12.2006 9:30:29   
Palčica*
Sem šele sedaj prebrala...Vesela sem,da je vse o.k. Sporoči kako bo na NS !

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
7.12.2006 10:42:36   
pika30
Dobrodošla srečka user posted image .Naj te tvoj razvaja in preživljaj lepe trenutke nosečnosti.
lp

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu Palčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
7.12.2006 11:24:48   
Erdbeere
NO bravo za tvojo pikico, če drugega ne imaš vsaj miren zivce sedaj. Jaz sem ti pisala iz osebnih izkušenj, samo pri meni se takrat ni srečno izšlo. Zdaj pa le mirno uživaj v nosečnosti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PANIKA-POMOČ, PROSIM
7.12.2006 20:53:32   
Pingvinčica
Super, vseeno boljše, da si šla zastonj in si sedaj pomirjena. Čim lepšo user posted image in seveda zdravo user posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?





sindarin

Poznate kakšnega slovenskega proizvajalca igrač?

da (56%)

ne (44%)


Število vseh glasov: 173

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!