|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zobobol
5.12.2006 7:17:30   
Anonimen
Mene pa zanima,če katera ve ali mi lahko zobozdravnica da inekcijo,ker me zob strašansko boli in brez nje mi ne bo zoba mogla popraviti.Hvala

< Sporočilo je popravil wahoo -- 7.12.2006 7:39:56 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: BOLI.....
5.12.2006 7:49:17   
abi
Ja lahko, samoplačniško seveda.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: BOLI.....
5.12.2006 8:15:28   
MoonEve
Jaz sem imela pregled v petek (v Kranju), pa mi je menjala plombo, ki se je razrahljala in sem se ji, ko je prvič zavrtala, kar umaknila. user posted image In me je vprašala, če mi da injekcijo. Ko mi jo je dala, mi je bilo čisto vseeno, kaj mi dela tam user posted image Pa nič ni bilo za plačat.

_____________________________

Otrok vesolja si, nič manj, kot so to drevesa in zvezde.
_____________________________


(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: BOLI.....
5.12.2006 9:08:38   
ribica.

Seveda ti lahko da. Pa če se ti še ne vidi, da si noseča, ji povej.  Jaz sem sem si zob zdravila, ko sem polno dojila, pa sem tudi povedala. Pri pediatru pa sem se pozanimala kateri antibiotik lahko jemljem, če bi prišlo do vnetja. Sicer ti pa zobozdravnik vse lepo razloži. NIč bat.

(odgovor članu MoonEve)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: BOLI.....
5.12.2006 9:55:33   
lunca2
Tudi jaz imam probleme z zobi in sem vprašala zobozdravnico in je rekla da ni ovire glede injekcije. TAko, da ti lahko mirne duše dobiš. Tudi meni zaenkrat še ni bilo treba plačati injkecije.user posted image

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: BOLI.....
5.12.2006 10:54:05   
t_t_y
Ja, tudi jaz sem jo dobila - večkrat, ker mi je ravno zdaj zadnje mesece popravljala zobe. Sem pa na splošno proti inekcijam (in tudi zdravilom, kolikor se le da), pa mi ni upala delat brez inekcije, in sva se zmenili, da mi je dala manjšo dozo.

lp

(odgovor članu lunca2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zobobol
13.12.2006 8:05:17   
andie
JA, LAHKO TI DA INJEKCIJO. MENI JE MORAL IZPULIT ZOB IN SEM SE DOBR POZANIMALA. V PRVIH TREH MESECIH NE SMEŠ DELAT RENTGENA, INJEKCIJO LAHKO, AMPAK POVEJ VSEENO, DA SI NOSEČA.
IMAM SAMO OSNOVNO ZAVAROVANJE IN MI NI BLO TREBA PLAČAT.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zobobol
13.12.2006 9:00:03   
Strawberrie Cherrie
Uf, jaz sem hvala bogu naredila večino pri zobozdravniku lansko leto, potem pa sem na prvem pregledu lepo povedala, da sem noseča in stanje ni kritično user posted image , pa lahko počaka, dokler ne rodim..

(odgovor članu andie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?