Zobobol (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


Anonimen -> Zobobol (5.12.2006 7:17:30)

Mene pa zanima,če katera ve ali mi lahko zobozdravnica da inekcijo,ker me zob strašansko boli in brez nje mi ne bo zoba mogla popraviti.Hvala




abi -> RE: BOLI..... (5.12.2006 7:49:17)

Ja lahko, samoplačniško seveda.




MoonEve -> RE: BOLI..... (5.12.2006 8:15:28)

Jaz sem imela pregled v petek (v Kranju), pa mi je menjala plombo, ki se je razrahljala in sem se ji, ko je prvič zavrtala, kar umaknila. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley19.gif[/image] In me je vprašala, če mi da injekcijo. Ko mi jo je dala, mi je bilo čisto vseeno, kaj mi dela tam [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/image] Pa nič ni bilo za plačat.




ribica. -> RE: BOLI..... (5.12.2006 9:08:38)


Seveda ti lahko da. Pa če se ti še ne vidi, da si noseča, ji povej.  Jaz sem sem si zob zdravila, ko sem polno dojila, pa sem tudi povedala. Pri pediatru pa sem se pozanimala kateri antibiotik lahko jemljem, če bi prišlo do vnetja. Sicer ti pa zobozdravnik vse lepo razloži. NIč bat.




lunca2 -> RE: BOLI..... (5.12.2006 9:55:33)

Tudi jaz imam probleme z zobi in sem vprašala zobozdravnico in je rekla da ni ovire glede injekcije. TAko, da ti lahko mirne duše dobiš. Tudi meni zaenkrat še ni bilo treba plačati injkecije.[sm=smiley2.gif]




t_t_y -> RE: BOLI..... (5.12.2006 10:54:05)

Ja, tudi jaz sem jo dobila - večkrat, ker mi je ravno zdaj zadnje mesece popravljala zobe. Sem pa na splošno proti inekcijam (in tudi zdravilom, kolikor se le da), pa mi ni upala delat brez inekcije, in sva se zmenili, da mi je dala manjšo dozo.

lp




andie -> RE: Zobobol (13.12.2006 8:05:17)

JA, LAHKO TI DA INJEKCIJO. MENI JE MORAL IZPULIT ZOB IN SEM SE DOBR POZANIMALA. V PRVIH TREH MESECIH NE SMEŠ DELAT RENTGENA, INJEKCIJO LAHKO, AMPAK POVEJ VSEENO, DA SI NOSEČA.
IMAM SAMO OSNOVNO ZAVAROVANJE IN MI NI BLO TREBA PLAČAT.




Strawberrie Cherrie -> RE: Zobobol (13.12.2006 9:00:03)

Uf, jaz sem hvala bogu naredila večino pri zobozdravniku lansko leto, potem pa sem na prvem pregledu lepo povedala, da sem noseča in stanje ni kritično [sm=smiley36.gif], pa lahko počaka, dokler ne rodim..




Stran: [1]