|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr.Berginc Šormaz-???
7.11.2006 12:43:27   
monikka
Prosim za mnenje tistih, ki hodite k dr. Berginc Šormaz v Ljubljani (v Podutiku). Sem namreč zelo nezadovoljna... Sem prvič noseča, vedar se do mene obnaša, kot da vse že vem in imam že najmanj 5 otrok. Predvsem pa ne pojasni in ne razloži ničesar. Če jo kaj vprašam, nikoli ne dobim konkretnega odgovora... Razmišljam o zamenjavi ginekologinje, saj me njeni pregledi naredijo nesrečno in pesimistično....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
7.11.2006 12:55:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu monikka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr.Berginc Šormaz-???
7.11.2006 13:19:09   
Mikica
Z njenim delom sem zadovoljna, spremljala je mojo prvo nosečnost. Prijazna, na vsa vprašanja mi je odgovorila. Ker sem bila ICT pozitivna, je odreagirala in me napotila v ambulanto za patološko nosečnost.
Za bolniško ne bi bil noben problem, če bi jo hotela (že na prvem pregledu v 8.tednu me je vprašala, če želim ostati doma).
Takrat je tudi nekaj namigovala, da se želi kmalu upokojiti, pa vidim, da še kar dela.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr.Berginc Šormaz-???
7.11.2006 13:31:08   
Naja31
Ona je tudi moja G in jaz sem z njo zelo zadovoljna.
Kot je ena že gor napisala, če se ji kaj ni zdelo ok, me je poslala na nadaljne preiskave.
Meni je prav hudo ker se bo upokojila.


(odgovor članu Mikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr.Berginc Šormaz-???
7.11.2006 17:59:29   
LARIKA
Kdaj pa se namerava upokojiti? Meni jo je moja mami priporočila in sem se resno odločila, da bi vprašala če me vzame.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr.Berginc Šormaz-???
7.11.2006 19:25:00   
Alisa
Jaz hodim k tej ginekologinji in sem zlo zadovoljna z njo. Celo nosečnost sva dali skoz in res nimam niti ene pripombe. Še bolniško mi je zrihtala za celo nosečnost, ker sem pač delala v službi, ki je kar precej stresna. Na začetku sem bila v Leonišču in tam sem pa bila zlo nezadovoljna tko da meni je uredu.


_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr.Berginc Šormaz-???
8.11.2006 21:05:37   
katikasu
Toje tudi moja ginekologijnja, pa se mi zdi zelo v redu! Vsaj od zacetka nosecnosti do sedaj. Po mojih informacijah pa se z decembrom upokoji, tako da grem k njej zal samo se 2x in sem se za naselednje leto prestavila blizje mojemu domu.

(odgovor članu Alisa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




spanje
1hruška

Kdaj je vaš otrok začel spati 1x na dan?

9 mesecev (37%)

1 leto (28%)

1 leto in pol (15%)

kasneje (19%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!