dr.Berginc Šormaz-??? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


monikka -> dr.Berginc Šormaz-??? (7.11.2006 12:43:27)

Prosim za mnenje tistih, ki hodite k dr. Berginc Šormaz v Ljubljani (v Podutiku). Sem namreč zelo nezadovoljna... Sem prvič noseča, vedar se do mene obnaša, kot da vse že vem in imam že najmanj 5 otrok. Predvsem pa ne pojasni in ne razloži ničesar. Če jo kaj vprašam, nikoli ne dobim konkretnega odgovora... Razmišljam o zamenjavi ginekologinje, saj me njeni pregledi naredijo nesrečno in pesimistično....




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (7.11.2006 12:55:07)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Mikica -> RE: dr.Berginc Šormaz-??? (7.11.2006 13:19:09)

Z njenim delom sem zadovoljna, spremljala je mojo prvo nosečnost. Prijazna, na vsa vprašanja mi je odgovorila. Ker sem bila ICT pozitivna, je odreagirala in me napotila v ambulanto za patološko nosečnost.
Za bolniško ne bi bil noben problem, če bi jo hotela (že na prvem pregledu v 8.tednu me je vprašala, če želim ostati doma).
Takrat je tudi nekaj namigovala, da se želi kmalu upokojiti, pa vidim, da še kar dela.




Naja31 -> RE: dr.Berginc Šormaz-??? (7.11.2006 13:31:08)

Ona je tudi moja G in jaz sem z njo zelo zadovoljna.
Kot je ena že gor napisala, če se ji kaj ni zdelo ok, me je poslala na nadaljne preiskave.
Meni je prav hudo ker se bo upokojila.





LARIKA -> RE: dr.Berginc Šormaz-??? (7.11.2006 17:59:29)

Kdaj pa se namerava upokojiti? Meni jo je moja mami priporočila in sem se resno odločila, da bi vprašala če me vzame.




Alisa -> RE: dr.Berginc Šormaz-??? (7.11.2006 19:25:00)

Jaz hodim k tej ginekologinji in sem zlo zadovoljna z njo. Celo nosečnost sva dali skoz in res nimam niti ene pripombe. Še bolniško mi je zrihtala za celo nosečnost, ker sem pač delala v službi, ki je kar precej stresna. Na začetku sem bila v Leonišču in tam sem pa bila zlo nezadovoljna tko da meni je uredu.




katikasu -> RE: dr.Berginc Šormaz-??? (8.11.2006 21:05:37)

Toje tudi moja ginekologijnja, pa se mi zdi zelo v redu! Vsaj od zacetka nosecnosti do sedaj. Po mojih informacijah pa se z decembrom upokoji, tako da grem k njej zal samo se 2x in sem se za naselednje leto prestavila blizje mojemu domu.




Stran: [1]