|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj M po vstavitvi Mirene???
17.9.2006 13:43:08   
nina166
Tiste, ki ste zaščitene z Mireno, kdaj ste dobile M po vstavitvi? Meni jo je g vstavila pred 6-tedni pa še sedaj nima M. Po vstavitvi tudi nisem skoraj nič krvavela, tako kot je običajno.

Zdaj pa me že malce skrbi, da nisem spet noseča. user posted image

p.s. Pred vstavitvijo mirene sem imela normalno M.



_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene???
17.9.2006 13:45:36   
Bubamaraa
Meni se je takoj po vstavitvi malo podaljšala M, potem sem pa imela izcedke, ki sploh niso bili redni.... M sem pa izgubila po enem letu....

Tko, da počak, saj boš sigurno dobila M, drgač  pa poklič svojega ginekologa......


< Sporočilo je popravil Romana25 -- 17.9.2006 13:49:30 >


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene???
17.9.2006 14:52:18   
KIKI*
Tale mirena, je zelo fina in zna zelo zakomplicirat M kar je povsem običajno. Jaz sem jo vstavla 9 teden po porodu in polno dojila takoj začela krvavet in krvavela še dober mesec dni z par dnevnimi izostanki. Po 6 mesecih se je nekako M uredila-imela sem jo od 3 do 9 tednov-groza ker sem jo imela prej sigurno na 28 ali 29 dan.
Je pa res ada sem sigurno zaščitena in imam dosti manjše bolečine kot sem jih imela prej, kop sem imela močne krče ob M.
Sedaj imam mireno 1 leto in pol in imam M nekje na 25-35 dni. Sem se že navadla.
lp,


_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene???
17.9.2006 15:13:31   
tascha
Meni jo je g vstavil po porodu, ko še nisem imela menstruacije. Nisem krvavela, dojila sem normalno naprej, sedaj po cca 1 letu imam občasno izcedke in nič več močnih m kot prej. Skratka, jest sem z njo zadovoljna.user posted image

(odgovor članu KIKI*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene???
20.9.2006 22:00:05   
radovednica_
kot vidim ste vse zadovolne s to zaščito ker tudi jst resno razmišljam in kolk ste plačale al je vsepovsot ista cena.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene???
21.9.2006 8:20:59   
nina166
Jaz sem jo kupila v lekarni in sem plačala okrog 33.000 sit.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu radovednica_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene???
26.9.2006 20:39:28   
petra + zoja
jaz jo imam sedaj pol leta, med vstavitvijo sem imela M, katera se je takrat podaljšala za dobra dva tedna, ne tako močno, kot običajno, od takrat dalje pa je sploh več nimam in počutim se odlično.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene???
3.10.2006 9:57:41   
aja3
ravno prejsnji teden je babica (na materinski šoli) razlagala, da je tale mirena super, vendar samo v primeru ko ne planiras imeti v parih letih naslednjega otrocka in da obstaja velika verjetnost, da menstruacijo celo popolnoma izgubis...ko odstranis vlozek oz. po 5 letih (ko se hormon iz mirene iztrosi) pa se menstruacija vrne ...

(odgovor članu petra + zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko nima dovolj hranil za zdrav r...
Pravilna prehrana malčkov po 1. letu je ključna za zdrav razvoj. Mlečne formule, kot sta Aptamil 1+ in 2+, zagotavljajo ...
Imena za fantke grškega izvora
Grčija je država s starodavno kulturo, s katero so povezana lepa ženska in moška grška imena bogov in mitoloških bitij. ...




Prezgodaj za otroka?
пеперутка16

Ali je pri 18 letih prezgodaj imeti željo po otroku in poroki?