Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Po porodu



Sporočilo


nina166 -> Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (17.9.2006 13:43:08)

Tiste, ki ste zaščitene z Mireno, kdaj ste dobile M po vstavitvi? Meni jo je g vstavila pred 6-tedni pa še sedaj nima M. Po vstavitvi tudi nisem skoraj nič krvavela, tako kot je običajno.

Zdaj pa me že malce skrbi, da nisem spet noseča. [sm=smiley24.gif]

p.s. Pred vstavitvijo mirene sem imela normalno M.





Bubamaraa -> RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (17.9.2006 13:45:36)

Meni se je takoj po vstavitvi malo podaljšala M, potem sem pa imela izcedke, ki sploh niso bili redni.... M sem pa izgubila po enem letu....

Tko, da počak, saj boš sigurno dobila M, drgač  pa poklič svojega ginekologa......




KIKI* -> RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (17.9.2006 14:52:18)

Tale mirena, je zelo fina in zna zelo zakomplicirat M kar je povsem običajno. Jaz sem jo vstavla 9 teden po porodu in polno dojila takoj začela krvavet in krvavela še dober mesec dni z par dnevnimi izostanki. Po 6 mesecih se je nekako M uredila-imela sem jo od 3 do 9 tednov-groza ker sem jo imela prej sigurno na 28 ali 29 dan.
Je pa res ada sem sigurno zaščitena in imam dosti manjše bolečine kot sem jih imela prej, kop sem imela močne krče ob M.
Sedaj imam mireno 1 leto in pol in imam M nekje na 25-35 dni. Sem se že navadla.
lp,




tascha -> RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (17.9.2006 15:13:31)

Meni jo je g vstavil po porodu, ko še nisem imela menstruacije. Nisem krvavela, dojila sem normalno naprej, sedaj po cca 1 letu imam občasno izcedke in nič več močnih m kot prej. Skratka, jest sem z njo zadovoljna.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




radovednica_ -> RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (20.9.2006 22:00:05)

kot vidim ste vse zadovolne s to zaščito ker tudi jst resno razmišljam in kolk ste plačale al je vsepovsot ista cena.




nina166 -> RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (21.9.2006 8:20:59)

Jaz sem jo kupila v lekarni in sem plačala okrog 33.000 sit.




petra + zoja -> RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (26.9.2006 20:39:28)

jaz jo imam sedaj pol leta, med vstavitvijo sem imela M, katera se je takrat podaljšala za dobra dva tedna, ne tako močno, kot običajno, od takrat dalje pa je sploh več nimam in počutim se odlično.




aja3 -> RE: Kdaj M po vstavitvi Mirene??? (3.10.2006 9:57:41)

ravno prejsnji teden je babica (na materinski šoli) razlagala, da je tale mirena super, vendar samo v primeru ko ne planiras imeti v parih letih naslednjega otrocka in da obstaja velika verjetnost, da menstruacijo celo popolnoma izgubis...ko odstranis vlozek oz. po 5 letih (ko se hormon iz mirene iztrosi) pa se menstruacija vrne ...




Stran: [1]