|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček Brevi Slex - izkušnje?
7.9.2006 10:30:05   
DrejcDrejc
Zanima me, če je katera zadevo že nabavila, kako se obnese pri malem otročku oz. koliko morat bit star, da funkcionira? Glede na to, da pri nas sploh ne uvažajo blazinice s pasom, ampak goli stol in samo bombažno prevleko za najmlajše...? V Pikapolonici so mi zatrdili, da so jih že precej prodali, no, kje so zdaj tisti kupci in njihove izkušnje? Kakšen se vam zdi? Uporabnost? Pa izgled?
Na netu je namreč videt, da obstaja še več opreme, kot jo pri nas uvaža Apollo, ne znajo pa nič povedat, kaj  in kdaj še mislijo naročit user posted image

http://www.happybaby.ro/slex.htm

< Sporočilo je popravil DrejcDrejc -- 7.9.2006 10:36:27 >


_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolček Brevi Slex - izkušnje?
20.7.2007 11:12:53   
bibi
Tudi jaz se pridružujem temu vprašanju! Naj se prosim javi nekdo, ki ima doma tale stol!

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stolček Brevi Slex - izkušnje?
20.7.2007 12:00:23   
anja34
lep pozdrav.mi smo stolček kupili po predhodnih pohvalah neke prijateljice. mali je sedel v njem pri 5 mesecih in že lepo jedel v njem. sedaj ga imamo že 3 mesece in smo zadovoljni z njim. Zraven smo kupili tudi mizico in prevleko za stol, da mu je bolj mehko. stolčki ala peg perego primma papa se lahko uporabljajo npr. do 3 leta če se, ta pa se prilagaja in se lahko uporablja še naprej.ne pa da se na podstrehi prah nabira.
mi smo zadovoljni

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolček Brevi Slex - izkušnje?
20.7.2007 12:21:47   
bibi
hvala Anja za hiter odgovor! Koliko si pa plačala vse skupaj?

(odgovor članu anja34)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stolček Brevi Slex - izkušnje?
20.7.2007 12:29:09   
anja34
kupila sem ga, ko je bila akcija za vse skupaj mislim da 150 €

(odgovor članu bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stolček Brevi Slex - izkušnje?
20.7.2007 13:03:40   
mojsoncek
Mi smo z njim zelo zadovoljni, ga ne zamenjam za nic na svetu. Pri mojih starsih imamo trip trap-a pa ni primerjave. Ce ti je cena sprejemljiva bom rekla samo se GO FOR IT!

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu anja34)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stolček Brevi Slex - izkušnje?
12.8.2007 18:13:18   
ada2
mi ga tudi imamo in sem super zadovoljna z njim. Adam prej ni hotel v nobenem stolčku sedet, v tega pa gre brez problema. pa fajn je, ker, ko jemo ima svoj krožnik na naši mizi in ni izoliran od nas.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: stolček Brevi Slex - izkušnje?
9.1.2009 14:50:01   
tanja040
Stolček je fenomenalen. Oblika je daleč najboljša jaz ga bom kupila, ker me je definitivno prepričal.


(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?