stolček Brevi Slex - izkušnje? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


DrejcDrejc -> stolček Brevi Slex - izkušnje? (7.9.2006 10:30:05)

Zanima me, če je katera zadevo že nabavila, kako se obnese pri malem otročku oz. koliko morat bit star, da funkcionira? Glede na to, da pri nas sploh ne uvažajo blazinice s pasom, ampak goli stol in samo bombažno prevleko za najmlajše...? V Pikapolonici so mi zatrdili, da so jih že precej prodali, no, kje so zdaj tisti kupci in njihove izkušnje? Kakšen se vam zdi? Uporabnost? Pa izgled?
Na netu je namreč videt, da obstaja še več opreme, kot jo pri nas uvaža Apollo, ne znajo pa nič povedat, kaj  in kdaj še mislijo naročit [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

http://www.happybaby.ro/slex.htm




bibi -> RE: stolček Brevi Slex - izkušnje? (20.7.2007 11:12:53)

Tudi jaz se pridružujem temu vprašanju! Naj se prosim javi nekdo, ki ima doma tale stol!




anja34 -> RE: stolček Brevi Slex - izkušnje? (20.7.2007 12:00:23)

lep pozdrav.mi smo stolček kupili po predhodnih pohvalah neke prijateljice. mali je sedel v njem pri 5 mesecih in že lepo jedel v njem. sedaj ga imamo že 3 mesece in smo zadovoljni z njim. Zraven smo kupili tudi mizico in prevleko za stol, da mu je bolj mehko. stolčki ala peg perego primma papa se lahko uporabljajo npr. do 3 leta če se, ta pa se prilagaja in se lahko uporablja še naprej.ne pa da se na podstrehi prah nabira.
mi smo zadovoljni




bibi -> RE: stolček Brevi Slex - izkušnje? (20.7.2007 12:21:47)

hvala Anja za hiter odgovor! Koliko si pa plačala vse skupaj?




anja34 -> RE: stolček Brevi Slex - izkušnje? (20.7.2007 12:29:09)

kupila sem ga, ko je bila akcija za vse skupaj mislim da 150 €




mojsoncek -> RE: stolček Brevi Slex - izkušnje? (20.7.2007 13:03:40)

Mi smo z njim zelo zadovoljni, ga ne zamenjam za nic na svetu. Pri mojih starsih imamo trip trap-a pa ni primerjave. Ce ti je cena sprejemljiva bom rekla samo se GO FOR IT!




ada2 -> RE: stolček Brevi Slex - izkušnje? (12.8.2007 18:13:18)

mi ga tudi imamo in sem super zadovoljna z njim. Adam prej ni hotel v nobenem stolčku sedet, v tega pa gre brez problema. pa fajn je, ker, ko jemo ima svoj krožnik na naši mizi in ni izoliran od nas.




tanja040 -> RE: stolček Brevi Slex - izkušnje? (9.1.2009 14:50:01)

Stolček je fenomenalen. Oblika je daleč najboljša jaz ga bom kupila, ker me je definitivno prepričal.





Stran: [1]