|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pozdravljene CELJANKE
4.12.2006 13:13:23   
blanči
Katis: Dobrodošla med srečkami user posted image . Na prvi pregled pa le pelji svojega zraven. Čisto drugače to sprejmejo kot da jim samo pokažeš slikico in poveš kako je bilo. Tudi moški imajo čustva.
 
M a j c i k a: Ali si dobila posnetek na CD, ali slikice? Saj boš pokazala kaj ne?
Ja res se pozna da je december tu - norišnica v službi in vsepovsod.
 
Kaj boste kaj kupovale za darila?
 
LP

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu jasnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Pozdravljene CELJANKE
10.12.2006 19:29:46   
m a j c i k a
Živjo punce! Ja res je tu veseli december, čeprav ni tisrega pravega feelinga, pri plus 15 in dež............
Upajmo da bo kaj boljše v kratkem...

Blanči: ja sem dobla Cd s slikcami, kjer jih je 32, pa en kratkem filmček, zlo težk je ujel tamalo ker je tak živa, ko jo slika mora bit pa pri miru, tak da se je res namatral, drgač pa se boš enkrat oglasla sej si bliz doma pa boš pršla pogledat!




(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Pozdravljene CELJANKE
11.12.2006 7:20:15   
katis
Blanči hvala!

Definitivno bo šel zraven, si je že dopust uštimal.
Upam, da bova dobila tudi kakšno slikico in tako bodo za Božička najini starši dobili slikico v kakšni škatljici s štorkljo in upam, da bodo razumeli, kaj jim želiva povedat user posted image

Oh, komaj čakam, da vidiva najino pikico - ko bom na pregledu, bom že v 9.tednu, tako da se bo verjetno že kar lepo vse videlo...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Pozdravljene CELJANKE
12.12.2006 15:48:48   
blanči
Pozdravljenje Celjanke!

M a j c i k a: Sem na bolniški, nič nevarnega zauser posted image , dobila sem čuden izcedek in v bolnici so ugotovili, da imam bakterijsko vnetje. Ko boš imela čas se lahko dobimo na kavi. Pokliči.

Kako kaj preživljate veseli december? Že kaj pečete dobrote?

Katis: Sporoči kako je bilo na pregledu. Držimo pesti.

LP

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Pozdravljene CELJANKE
13.12.2006 9:39:28   
jasnicaa
Ojla user posted image ,

Blanči lepo počivat pa kak Canasten porabit, pa bo ok. Kdaj imaš rok?

Res je veseli december tukaj ampak naj vam povem, da jaz težko preživljam, en kup fešt jaz pa  ne morem, sem utrujena se ne počutim dobro in potem mi ni za hodit feštat.

Kar se dobrot tiče je tudi na tem področju slabo, sem verjetno že povedala, da se vsak dan vozim v Lj in potem pridem domov najprej ob 18 uri totalno izmučena in si želim samo počivat. Vikend pa mi tudi hitro mine, kaj pospravim, pa starše obiščem ene pa druge pa je spet konec. Čas me prehiteva.

Sem pa v pričakovanju NS 22.12 komaj čakam da vidim user posted image  moj sonček user posted image .

Lepo se imejte user posted image

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Pozdravljene CELJANKE
14.12.2006 20:38:58   
m a j c i k a
Živjo!
Mal me nahod lovi, v bistvu me ne more čist dobit, kar je še hujše kot če bi me, sam tist grozn feeling ko veš da nisi čist ta pravi, groza!!!
Tak da Blanči se boma raj za drug tedn zmenle; pa da te potolažim tudi jaz sem dobla par bakterij tak da mi je dala tabletko pa kremo, nič takega!

Lep konec tedna in se slišimo!


(odgovor članu jasnicaa)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Pozdravljene CELJANKE
14.12.2006 20:41:20   
m a j c i k a
Aja punce pa še neki sem pozabla, kdaj točno se začnejo razprodaje v Avstriji in kaj vse imajo znižano, tudi vozičke??? Pa kam se najbolj splača it?
Hvala

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Pozdravljene CELJANKE
17.12.2006 10:52:51   
blanči
Pozdravljene!

Uh kakšno nedeljsko dopoldne, samo za lenarit.
Ma j c i k a: Ja ne vem kaj je zdaj stemi bakterijami, da nas imajo tako rade. Hitro se znebi nahoda, da se še letos vidima in kakšno rečema. Razprodaje se v Avsriji začnejo takojpo novem letu. Midva greva v Graz 2.1.(česeveda ne bo snega). Res je na ta dan full gužva, ker je pri nas še praznik gor pa že imajo odprto. Greva po voziček. Kupilabova znamke HOCO, delajo jih v Avstriji, imajo jih pa v Kiki in Leinerju (379 EUR). Pri nas jih imajo samo v Rutarju (122.000 SIT).Razlika v ceni je očitna zaisti model. Nakupila pa bova tudi nekaj oblekic.Če bomožnobova vse nakupila v Kiki.

Jasnicaa: Zakaj se uporablja ta Canasten? Ali ga dobišsamo narecept?

Pikecpokec: Kaj je zdaj laščanka, kje se skrivaš? Kako kaj novi domek? Javi se malo.

Kdaj delate smrečko doma? Že kaj pečete dobrote?user posted image

Lepo nedeljo še naprej, čeprav je vreme turobno.user posted image

Pa dober tek.

LP

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Pozdravljene CELJANKE
17.12.2006 19:18:01   
pikecpokec
Evo me, punce!
Uspelo mi je nardit najtežji izpit na faksu!!!
Tko da se zdej pripravljam na praznike, delala sem že obeske za na smrekico, pa neki daril (letos bojo kr home made, ker smo mal na tesnem z denarčkom), pa komi že čakam da spečem kako pecivo (mi ful paše jest zadnje čase). Drugač pa se v novem domeku zlo fino počutimo in komaj čakamo na dojenčka. Sej še sam dober mesec!

Če se bote kej menile za kavo - zdej bi pa res lahk pršla, ker moj user posted image pospešeno piše diplomo in mam čas!

Jutri mam prvič CTG, pa bomo vidli kaj bo kej naš mali povedu!

Fajn se mejte


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Pozdravljene CELJANKE
25.12.2006 14:32:49   
blanči
Celjanke, želim vam vesel in miren božičen dan ter lepe praznikeuser posted image .

M a j c i k a: Kaj pa naša kavica? Kako kaj tvoj prehlad?
Pikecpokec: Čestitke za opravljen izpit. Kaj pa študiraš?Kako je bilo na CTG? Kam pa si se preselila? S katerega dela Laškega si?
Katis: Povej kako je bilo na pregledu! kako se počutiš?

No malo sem vas zaslišala.

Lepo se mejte čez praznike.

LPuser posted image

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Pozdravljene CELJANKE
25.12.2006 18:39:50   
m a j c i k a
Hello punce!
Vsem skupaj želim lepe praznike in miren božič ter veliko lepih trenutkov z vašimi najdražjimi!
Drugače pa je moj prehlad že mimo tako da se lahko dobimo na kavici, če je še katera polega Blanke za naj se javi?!

Lp, Maja


(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Pozdravljene CELJANKE
26.12.2006 10:01:26   
pikecpokec
Helou, punce!

Evo, Božiček je že za nami, Tko da čekamo še Dedka mraza, da nam prinese darila!
Včeri zvečer me je tko zvijalo in mi bilo slabo, da sem že mislila da bo treba iti!
in prvič mi je blo žal, da še nimam pripravljene potovalke za v porodnišnico. zdravnica mi je cicer rekla, da nej do novega leta še počakam, potem pa lahko tud gremo. tko da je zdej v bistvu lahk kadarkoli. po eni strani že komi čakam, po drugi me je pa strah ko user posted image !

na CTG-ju je blo prou fino. majo take fajne pouštre, pa pokrijejo te, da lahk spiš, pa malemu je skoz enakomerno srček bil, tko da je blo fajn pomirjujoče.

Blanči: študiram geodezijo in tole je bil moj predzadnji izpit, tko da enkrat junija računam da bom naredila še zadnjega, pol pa počas - diploma! preselila sem se iz centra Laškega na Podšmihel (to je pribl. 5 min. stran - peš!). tko da ni blo velikega šoka ob preselitvi!

Fajn se mejte!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Pozdravljene CELJANKE
27.12.2006 8:47:38   
katis
Ojla!

Najprej vesel Božič vsemuser posted image

Da se malce javim. Sem bila v čeztrtek na pregledu in je zaenkrat vse ok. Je bilo pri 8t 1/7 (danes imamo točno 9t user posted image ) in je bil moj možek lahko zraven pri UZ (čeprav je bil vaginalni) ine je bilo super. Sva videla srček, kako hitro utripa...no veliki smo bili pa 17mm. Je rekla, da smo čisto po učbeniku - velikost za 8t in en dan po ZM in po velikosti user posted image . Se mi je prav fajn zdelo. No potem seveda v laboratorij, kjer so mi vzeli hektolitre krvi in vodo za vse možne teste. Rezultate zvem 15.2. na drugem pregledu, za toksoplazmo pa lahko že ta petek pokličem... aja, pa za nuhalno mi je dr. Strahovo v Domžalah priporočila, tako da sem že naročena za 22.1. Komaj čakam!

Lep dan vsem (čeprav mrzel) user posted image

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Pozdravljene CELJANKE
27.12.2006 9:16:45   
Pikica pokica
Še ena Celjanka se vam je pridružila!!
user posted image user posted image sem ugledala na božično jutro, zato sem testerček zavila v veliko škatljo in jo nastavila pod smrekico. Joj, kako je bil mož šokiran, saj je to prvi mesec, ko sva delala na otročku.
Tako se bo najinemu sinčku septembra pridružila še ena pikica.

Vidim, da nas je iz Celja kar dosti tukaj!!

Lepo user posted image želim vsem.

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Pozdravljene CELJANKE
27.12.2006 12:05:55   
katis
user posted image  Zdravo pikica pokica, dobrodošla. Midve sva izgleda malce bližje po roku (jaz ga imam 01.08. ) ti pa čisto na začetku septembra verjetno.

Celjanke, sem se nekaj spomnila. Sem začela razmišljat o tej materinski šoli v zgodnji nosečnosti (ppa seveda za potem, tisto tapravo tudi). Vem, da moram poklicat sestro Pavlino v Celje ampak baje, da je vse vedno samo dopoldan. a katera kaj ve, če imajo kje kakšne termine popoldan? Kolikokrat je predavanje in kako poteka. Pa seveda kako so kaj prisotni možje - moj bi rad bil posod zraven...

Res me ne vleče v Trbovlje na te zadevce, pa četudi bo to pomenilo, da morda moj možek ne bo vedno zraven.

Torej, ali katera ve, če obstaja kaka varianta za popoldanske termine, po možnosti okrog 18:00 ure??

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Pozdravljene CELJANKE
28.12.2006 8:01:03   
Pikica pokica
Pozdravček!
Če je še vse enako kot 3 leta nazaj, ( kar mislim da je), potem je materinska šola in zgodnja nosečnost dopoldne. Moj je bil vedno zraven.
To  predavanje o zgodnji nosečnosti je primerno za začetek nosečnosti in traja samo 2 urce, materinska šola pa več dni. Ob tem smo si šli ogledati tudi porodnišnico. ( no, zdaj jo že poznam user posted image user posted image ).
Popoldne v ponedeljkih je pa telovadba za nosečnice, ki jo bom začela obiskovati po nuhalni. ( tako sem se odločila).

Upam, da sem ti kaj pomagala, sicer pa telefon v roke in poklicati sestro  Pavlino.

LP

(odgovor članu katis)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Pozdravljene CELJANKE
28.12.2006 8:13:05   
katis
Hvala!

Jo bom čimprej poklicala...

LP

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Pozdravljene CELJANKE
30.12.2006 19:00:35   
levci

Prihajam iz Prebolda, stara sem 30 let in prvič noseča. Občutki so res fantastični, ko se včasih ponoči prebudim, razmišljam o malčku/malčici in sem tako vesela, ponosna, evforična, z veseljem opazujem moj trebušček, ki raste in nasploh sem podobna vsem nosečnicam.

Moj datum poroda je 20. maj 2007. Če bi načrtovala bi po moje težko ujela ta lepi mesec, tako pa nama je uspelo kar tako :-) Saj to ni pomembno, tisti mesec, ko prvič primeš novorojenčka v naročje je najlepši.

user posted image Sedaj sem v 20 tednu nosečnosti, najlepše je, ker se mi buši že vidi (res ne tako zelo, pa vendarle), čutim brcike in si kar predstavljam malega kako se pozibava v trebuščku..Zaradi službe v LJ, sem ista sirota kot Jasnicaa, prihajam domov ob petih, zunaj je že tema, pa vendarle izrabim čas za sprehod po mrzlem zraku- paše za znoret. Začela sem tudi s telovadbo v Top Fitu, pa nas je bore malo. Sem malce začudena, da v tako veliki celjski regiji tako malo nosečnic obiskuje vadbo za nosečnice. Hodite drugam, je ne potrebujete, ste zaposlene z otroki ? Meni po večurnem sedenju prav paše razmigavanje, še enkrat na teden mi je premalo (zdaj se je celo zgodilo, da nisem mogal it in ta teden nič ramigavanjauser posted image )

V glavnem pridružujem se vam v debatah in sem vesela, da je ta forum (nasploh namenjen nosečnicam) res nekaj MOJEGAuser posted image .



(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Pozdravljene CELJANKE
31.12.2006 10:15:18   
Mateja82
Ojla!!

Ena nova med vami! Prihajam iz okolice Celja. Je moja druga nosečnost. Rok imam vrjetno  avgusta nevem še točno ker me pregled še čaka, samo da minejo tile prazniki.  Pozitivno je pokazalo 28.12 prvi test sem delala 23 pa je bil negativen , ker še ni bilo user posted image  pa sem naredila še enega in ta je bil user posted image user posted image .... sicer naju je kar malo presenetilo ampak...... user posted image user posted image user posted image

lep pozdrav

_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)

(odgovor članu levci)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Pozdravljene CELJANKE
1.1.2007 12:40:02   
blanči
Življenje je kot prekratka odeja.
Če jo potegneš gor,
te zebe v noge,
če jo potegneš dol,
ti piha za vrat - toda
vedri ljudje potegnejo kolena
k sebi in noč preživijo zelo
udobno!
 
SREČNO IN USPEŠNO 2007!user posted image
user posted image

lp

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Pozdravljene CELJANKE
1.1.2007 12:48:40   
blanči
Pa smo stopili v novo leto.

Dobrodošli user posted image LEVCI IN MATEJA82 v naši klepetalnici in seveda čestitke za user posted image  in vašeuser posted image . Želim vama lepo in mirno nosečnost.

M a j c i k a: Kdaj se dobimo na kavi? Upam, da se nama bo še katera pridužila.
 
Supermami: Kako ste kaj, se kaj cartate? Piši kaj ko boš imela čas.
 
Lep dan še naprej in pišite kaj.

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Pozdravljene CELJANKE
8.1.2007 11:56:32   
blanči
Celjanke kje ste?
Čisto smo se že zgubile na forumu.

M a j c i k a: Javi se kaj. Kdaj gremo na kavo?


Lp

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Pozdravljene CELJANKE
18.1.2007 9:19:55   
blanči
Ja punce kaj je z vami?

Nič več se ne javljate, kje se skrivateuser posted image .

Dopolnili smo že 31T, joj kako čas beži. Komaj čakam marec oz. tisti dan ko bom lahko cartala svojo prvo pikico oz. pikeca. Ja še danes ne vemo kaj bomo imeli, pa nič zato, samo da bo vse kot mora biti.

LP

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Pozdravljene CELJANKE
18.1.2007 12:40:12   
m a j c i k a
Živjo!
Tudi mi smo že globoko v 31. tednu in komaj čakamo marec!!!
Blanči pol sma zmenjene za 18.3. da si boma delile sobo s televizijo a ne? Kaj pa benkice si že nakupila????
Se čujema kaj, ostalim pa en lep pozdravček!!!

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Pozdravljene CELJANKE
18.1.2007 12:52:53   
blanči
M a j c i k a: Poslala sem ti ZS. Ja benkice in tudi večina stvari za user posted image je nakupljenih. Da si marca delima sobo s TV se strinjam, samo najina user posted image  se morata zmenit za isti dan. Če ne prej se vidimo v MŠ 30.01. kajne? Moj bo zraven samo ta prvi dan ker dugače ne dobi dopusta oz. fraj. pa bom že pol sam zdržala.

Pridne bodte in pišite kaj.

_____________________________

Blanči

14.03.2007 se je zgodila najina sreča - Anja
29.08.2010 se nam je pridružila še Eva

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?