|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Pozdravljene CELJANKE
14.9.2006 7:36:12   
Anonimen
Hojla!

Tudi jaz prihajam iz okolice Celja in sem v 34.tednu. user posted image  Nosečnost poteka zaenkrat bp, le  user posted image  še sedi na ritki, pa srčno upam, da se tudi to kaj kmalu spremeni, pa sej še imamo čas, da se obrnemo.

Počasi bo začet treba cotike prat in stvari pripravit za prihod nove članice družine! user posted image  Bo pa to moj prvi otrok, in seveda sem temu primerno tudi kar precej nevedna okoli večine stvari, ma ja sej če vsi zmorejo, bomo mi tudi, a ne?

Lepo se imejte! Lp vsem! user posted image

(odgovor članu mtina)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Pozdravljene CELJANKE
14.9.2006 9:43:45   
supermami
Smrček, pri dr.Cvitanu je UZ tudi samo 3x (10., 20. in 30. teden), razen, če sumi, da je kaj narobe. Preverjeno. V prvi nosečnosti je sumil na zastoj v rasti, pa me je pregledal mislim da 8 ali 10x z UZ. Zdaj sem v 29. tednu pa me je samo 3x, enkrat zato, ker je ravno tamala prišla zraven gledat dojenčka.

Punce, dajte se malo zresnit. Kdaj gremo na kavo?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Pozdravljene CELJANKE
14.9.2006 10:39:13   
blanči
Punce, nosečke ja res kdaj se dobimo na kavi, jez lahko tudi dopoldne med malico za kakšno urco skočim ven. Predlagam Mercator center - Santana. Če ima katera boljši predlog ne bom nič jezna. Zberimo predloge in se zmenimo, da kakšno nosečniško rečemo.

Javite se - interesentke za kavouser posted image .
LP

(odgovor članu supermami)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Pozdravljene CELJANKE
18.9.2006 10:22:33   
supermami
Ok Blanči, Santana velja a nikakor med službo, ker sem čisto iz drugega konca-Celeiapark. Lahko pa se dobimo npr. pri Štormanu (tam imajo ful dobre user posted image ). Popoldan pa načeloma velja kadarkoli.

Punce, javite se!!

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Pozdravljene CELJANKE
20.9.2006 7:09:04   
blanči
Dobro jutro, zaspanke. Kja je zdaj z vami Celjanke? Kaj pa naša kavica? Jaz ta teden ne morem ker imam ful gužvo za drugi teden pa ni problema. Lokaciji sta že dve predlagani Santana v Mercatorju in Štorman-Celeja.
Povejte oz. predlagajte uro in dan.

Jutri imam G pregled, komaj čakam, upam da bomo poslušali srčekauser posted image

LP Blanči

(odgovor članu supermami)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Pozdravljene CELJANKE
20.9.2006 9:16:09   
supermami
Blanči očitno sva ostali samo še midve. Se dogovoriva za torek, 26.09.2006 ob npr. 18.00 pri Štormanu? Ker imajo res dobre user posted image ....

Mogoče se še katera javi user posted image

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Pozdravljene CELJANKE
20.9.2006 10:10:14   
pikecpokec
Ne,ne, nista sam še vidve! včeri sem mela še en izpit, tko da nisem kej veliko lomastila po internetu!
sem za torek, ampak... lahk se zgodi, da bo glih v torek prišel pleskar, pa bom mogla bit doma da mu povem katera barva na katero steno,...
pa naslednji teden enkrat se morm izselit it mojega študentskega stanovanja v lj.
ampak, mogoče mi bo uspelo, in če mi bo, se vidimo! juhej, komi čakam!!!user posted image

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu supermami)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Pozdravljene CELJANKE
20.9.2006 20:06:16   
Naty*Taja
Hallo še ena Okoliška celjanka! Pred časom še Drameljčanka zdej pa že lep čas Prožinčanka! Supermami - mogoče se pa celo poznava?
Jaz imam pa od konca julija letos že dva sončka in uživam z njima 300 na uro, tak da potem zvečer zapikiram v postlo in me v trenutku zmanjka user posted image . Sej potem ni nič čudnega, če uspem  po novem samo kake enkrat na teden na net?! user posted image  No če pa že grem večkrat, pa ponavadi samo preberem, ker je potem že kaka panika in morem v akcijo, al pa tamalo kr na rokah imam in ne morem pisat! (Mi ne gre z eno roko!) . Tudi jaz bi bila vesela kakega srečanja - ampak najraj kr pri meni doma user posted image , ker sama z mojima dvema razgrajačema niti ne poskušam veliko okrog hodit. Če pa mojga zraven peljem, mu je pa dolg čas. user posted image  Vsekakor sem vam pripravljena kavico skuhat (ker kaj več najbrž nebi utegnila) in kupljene piškotke ponudit, če se pridete.
Zdej pa grem spat, ker drugaće me bo skup vrglo! Imejte se skrajno lepo in pobožajte bušije al pa polubčkajte bebice.

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Pozdravljene CELJANKE
21.9.2006 7:09:53   
skuštrana
Drage Celjanke in okolišanke...Zelo bomo vesele, če se nam katera pridruži pri srečanju v mestnem parku...Skupaj z našimi malčki, trebuščki, vozički,... No, ja, kave tam ni, jo  moramo prinesti sebojuser posted image
Za več informacij poglejte na forum srečanja in družabni dogodki user posted image
In pridite v čimvečjem številu!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Pozdravljene CELJANKE
21.9.2006 12:20:05   
m a j c i k a
Lep pozdrav vsem skupaj!
Tudi jaz sem iz ce in imam rok 18.03.2007, danes sem sploh prvič na foromu in mi je vse malo novo! Drugače je pa za nami pregled v Domžalah, kjer je bilo super in baje bomo dobli punčlko!!!

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Pozdravljene CELJANKE
21.9.2006 14:04:09   
blanči
Dobrodošla M A J C I K A!!!user posted image
Čestitke ob tvoji nosečnosti. Ali bo to tvoj prvi? Iz katerega dela Celja si? Sem radovedna kaj? Veš tudi jaz pričakujem prvega in sicer imam PDP 19.03.2007.
Kot si lahko prebrala se dogovarjamo za kavo oz. srečanje. Če si za sporoči. Ali si zaposlena?
Pikecpokec: Upam, da je na izpitu šlo vse ok. Kaj študiraš?
Supermami:Očitno so se punce opogumile in verjetno ne bova sami na kavi. Za torek za kavico sporočim v ponedeljek. Res komaj čakam, da se srečamo.
 
Danes sem imela G pregled, izvidi krvi in vode so super, poslušala sem tudi srčeka. Torej vse ok, hvala bogu, da je tako. Noseča sem 14T3D.
 
LP Blančiuser posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Pozdravljene CELJANKE
22.9.2006 9:08:13   
Anonimen
punceee jaz tudi! me je kr sram povedati, ampak sem zaradi toliko dela ko ga imam v službi in doma čist pozabila na tole... user posted image
seveda bom prišla, ampak vidim da se menite za 26.9., kar pa meni nikakor ne odgovarja, ta torek delam namreč ceeeel dan (9-19h), ker gre šefica na sestanek v Ljubljano... Če se ne boste mogle dogovoriti za drug datum, bom pa vseeno po 19-ti uri prišla pogledat in pozdravit skupinico user posted image , ki ste se zbrale. no moram še povedat, da ajz nisem ravno iz celja, ampak iz žalca (pa sej je dost blizu, a ne?) user posted image

lep pozdrav vsem skupaj, bom še čekirala na forumu srečanja in družabni dogodki, ne bom spet pozabila, I promise! user posted image

(odgovor članu blanči)
  Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Pozdravljene CELJANKE
22.9.2006 10:18:31   
supermami
Zdaj pa gre zares. Pišemo se v ponedeljek, da dogovorimo točno lokacijo, ura je očitno vredu. Jaz sem v torek še vedno za in še vedno navijam za user posted image . Če pa ve ne boste za, pa nič zato, bodo vsaj kile šle počasneje gor.

Pa še nekaj. A ste vse tako mlade (v tednih mislim)?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Pozdravljene CELJANKE
22.9.2006 12:57:04   
smrček
Supermami: jst capljam 7t za teboj, sedaj sem v 23tednu

Torej se vidimo v torek pri Štormanu, jst bom uletela z malim, ko bova takrat glih na poti iz vrtca.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu supermami)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Pozdravljene CELJANKE
22.9.2006 13:52:11   
pikecpokec
Pozdravljene!
Glih sm zvedla, da sm nardila še en izpit (z 9!!!), tko da sam še dva! aja, študiram pa geodezijo!
včeri smo bli na morfologiji, z malim je vse vredu, ima pa fuuul velikega luleka! a majo vasi tud take? baje to ne pomeni da bo tud pol nek hud Zmago Batina, ampak hecno je pa vseen!
Ja, v torek se vam pridružim, sem pa tud jst za kako tortico al pa kej sladkega!

Se vidmo!!!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Pozdravljene CELJANKE
22.9.2006 14:00:18   
blanči
Čestitke pikapokec za opravljen izpit!user posted image

Supermami: Mislim, da nam bo v torek uspelo srečanje ob tortici.

Tudi jaz se že veselim in upam da mi bo uspelo priti točno.

OK toliko za zdaj.

LP blanči


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Pozdravljene CELJANKE
22.9.2006 14:02:49   
m a j c i k a
Živjo Blanči!
Nisi preveč radovedna, sploh ne. Ja, to je moja prva nosečnost in komaj čakam da se bo malo  bolj poznalo, čeprav sem že v 14. tednu se mi zdi da sma še kar majhne! Drugače sem pa iz otoka, če kaj poznaš ce, to je malo pred letnim bazenom, čeprav ne bom več dolgo, saj s es fantom selima. Delam pa v Celeiaparku in mogoče se vam v torek res pridružim, saj je zelo blizu!

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Pozdravljene CELJANKE
22.9.2006 14:08:11   
blanči
No M a j c i k a, kar pridruži se nam v torek, da ne bom edina nosečka brez iskušenj. Več ko nas bo bolj lušno bo in bolj bomo čvekale.
Ja vem kje je otok, ker sem pristna Celjanka.Ali se daleč seliš? Pa kaj vse delate v Celeiaparku, tudi supermami je tam.

Se vidimo in slišimo.

LP Blančiuser posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Pozdravljene CELJANKE
22.9.2006 21:41:35   
m a j c i k a
Heloo! Pozdravljene! Blancika ne selim se daleč, samo do nove vasi, bolj tocno v novi trg, v tiste nove bloke pred svetim duhom! drugač bi pa rabla en nasvet glede porodniške...

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Pozdravljene CELJANKE
25.9.2006 11:51:42   
blanči
Pozdravljene Celjanke!

Kako ste kaj preživele še en vikend ki je za nami? Čas tako beži da sploh ne morem verjeti, še malo pa bo tu že oktober.
M a j c i k a: Želim ti vse lepo v novem domu. Ej fino jaz pa sem doma kar čez hrib na Hudinji tu pri Mercatorju. Če boš zato se pa bova lahko skupaj sprehajali z vozički, saj mislim, da imava rok obe marca 2007, če se ne motim.
 
Kaj je zdaj za kavico jutri? user posted image Ali še velja? Dajte sporočite!!!
 
LP Blančiuser posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Pozdravljene CELJANKE
25.9.2006 20:15:28   
pikecpokec
Evo, še prvega srečanja ni bilo, pa bom že zatajila! ampak doma mamo polno hišo mojstrov, ki nam rihtajo stanovanje, tko da je jutri žal nemogočeuser posted image !
Obvezno pa pridem kdaj drugič (v bistvu skor kadarkoli, razen ta teden!

Lepo se mejte, pa še za mene pojejte kako tortico!

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Pozdravljene CELJANKE
26.9.2006 8:57:49   
blanči
Pozdravljene,

vidim, da danes ne bo nič z našim srečanjem. No tudi meni danes to odgovarja, ker imam norišnico.
Če ste za to se zmenimi za naslednji teden. Lokacija ostane lahko ista.
Javite se kaj.
SUPERMAMI kaj je stabo javi s kaj. Poslala sem ti tudi zasebno sporočilo.user posted image
PIKECPOKEC kot vidiš ne boš nič zamudila, tako upam da se vidimo naslednji teden.

Pišite.....
LP Blančiuser posted image

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Pozdravljene CELJANKE
26.9.2006 11:20:04   
supermami
Blanči tukaj sem. Sem te nameravala poklicati tekom današnjega dne, ti pa že odpoveduješ. Jaz sem še vedno za. Ker je tudi smrček potrdila svoj prihod. Pa majcika se nam javlja...

A je še katera za danes???

Da ne bi slučajno sama sedela za mizo in se basala s torto user posted image .

(odgovor članu blanči)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Pozdravljene CELJANKE
26.9.2006 11:50:43   
Anonimen
Pozdravljene celjanke!

Jaz načeloma pridem, pa čeprav samo na kratek čas, ker delam danes cel dan (9-19h). Pa še tako slabo se počutim, me je v nedeljo čebela piknala (sem pa alergična na čebelji pik), pa mam tak otečeno in rdečo roko, vse do lopatice me boli. Sem bila včeraj pri dežurni, pa je rekla da mi ne sme nič dati, ker sem noseča. Bom pač morala potrpeti kak teden, da bo bolje. Najhujše je ponoči, ko tako peče, kot da bi roko nad ognjem držala. A ma kera kak predlog, kako lajšati bolečine? No, probala sem mrzle obkladke, ampak če delaš cel dan, enostavno ne znese... user posted image Mater sem se razpisala...

No sporočite do kdaj približno boste tam, pa točnejšo lokacijo... Men se že buši vidi, tako da upam, da vas bom spoznala vsaj po tem user posted image user posted image Aja, pa kaj naj zraven prinesem? Ker sem cel dan v službi, žal ne bo dišalo po domačih piškotih, lahko pa kaj spotoma kupim. Prosim javite mi, ker nimam časa prebirati celo temo, tole sporočilo vam že eno uro pišem, pa če mam skoz stranke, pa ne pridem do konca. Se mi bo zmešalo... user posted image

LP vsem, upam da se vidimo!

(odgovor članu supermami)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Pozdravljene CELJANKE
26.9.2006 13:49:07   
blanči
SUPERMAMI še enkrat se ti opravičujem tebi in ostalim za današnje srečanje. Upam, da ni zadnje, saj na naslednje 100% pridem. Lahko že drugi teden. Pokličeš me pa vseeno lahko ali pa mi pošlji tvojo telefonsko pa te jaz pokličem. Danes sem odpovedala, ker grem s svojo šefico v Ljubljano ob 15 uri. Čas pa najdejo ti šefi. Groza.

Upam, da se boste zbrale v čim večjem številu.user posted image

LP Blanči

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?