|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM
23.8.2006 11:26:54   
minki76
Zanima me kaj mu naj tam dajam za jest?Tiste, ki ste bile tam, kak ste znašle?Sprašujem predvsem zato, ker še nima zobkov.Hvala za predloge.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM
23.8.2006 11:36:51   
Anonimen
Odvisno v katei hotel greš. JAz sem bila v Turčiji, sicer ne z otrokom, ampak je tam tak pestra in raznolika prehrana, pa tudi dobro  pripravljena, da mu lahko daš tisto, kar si mu pač doma. Mislim, da ne bi smelo biti problemov. Jaz bi zdaj komot šla z 9-mesečnikom.

(odgovor članu minki76)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM
23.8.2006 12:03:37   
Olivija
Odvisno od otroka, naša Julija je pri 10 mes. že normalno z nami jedla, kljub pomanjkanju zobkov. V hotelu vzameš kakšno juho, riž, zmečkaš krompir, kakšno omako čez, narežeš meso, ... Kakšne banane tudi prav pridejo.

Jaz sem vzela še par frutkov sabo (te smo še kr ponucal na plaži), pa eno Milupino kašo (je ostala zapakirana) in bebi piškote. V glavnem Julija je velik jedec in je bila na dopustu vedno sita.

(odgovor članu minki76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM
23.8.2006 12:53:48   
mihi33
Čao,
mi smo bili v Turčiji takrat z 14 mesečnikov brez vseh problemov.
Bili smo v Antalya, Belek in sicer v klubu Magic Life, all inclusive, hotel zaprtega tipa. Na oglede zaradi sina nismo šli.
Jaz sem vzela s seboj aptamil, ki ga je takrat še pil, ustekleničene vode si pa imel na razpolago san in noč. S sabo sem vzela tudi sokece na slamico ali fruteke, pa Hippove kašice, pa pleničke seveda, ker je bila tam v hotelskem kompleksu samo ena trgovinica, a tega vsega ni bilo v ponudbi.
V hotelu je bila zelo rauznolika hrana, dobra hrana, sadja še vedno ne je, tako da tega ni jedel, drugače pa so imeli tudi pomfri pa meso z žara, tako da če ni šlo drugače je jedel pač to.
Moj nasvet, ne komplicirat, pa raje malo bolj napolni kovčke, kakor da ostaneš tam brez pleničk.
Pa lepo potovanje, M. 

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM
23.8.2006 12:56:33   
nuala
Tako kot Olivija,
pomembno je, da greš v hotel s vsaj 4 zvezdicami, potem si lahko prepričana, da bo tudi servis dober.
Hrana je v Turčiji super, osebje prijazno.
Za vsak slučaj pa le vzemi malo Frutkov in kako kašico, ki se z vodo meša ( jaz sem mešala kar s hladno iz flaše ). In mleko v prahu sem tudi s sabo vzela. In tisti čaj, ki ga z vodo zmešaš.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu minki76)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM
23.8.2006 13:29:34   
Tosa
Turki so tako prijazni, da je joj. Ko sva midva z možem bila tam je v hotelu bila ena mamica z malo punčko, pa so ji kuharji včasih kar posebaj skuhali kako bučko, cvetačo, krompirček.... mislim da je bila stara cca 7 mesecev.


(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM
23.8.2006 20:44:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Hrana je v Turčiji super, osebje prijazno.
Za vsak slučaj pa le vzemi malo Frutkov in kako kašico, ki se z vodo meša.


Imam enako dobre izkušnje user posted image

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?