DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


minki76 -> DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM (23.8.2006 11:26:54)

Zanima me kaj mu naj tam dajam za jest?Tiste, ki ste bile tam, kak ste znašle?Sprašujem predvsem zato, ker še nima zobkov.Hvala za predloge.




Anonimen -> RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM (23.8.2006 11:36:51)

Odvisno v katei hotel greš. JAz sem bila v Turčiji, sicer ne z otrokom, ampak je tam tak pestra in raznolika prehrana, pa tudi dobro  pripravljena, da mu lahko daš tisto, kar si mu pač doma. Mislim, da ne bi smelo biti problemov. Jaz bi zdaj komot šla z 9-mesečnikom.




Olivija -> RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM (23.8.2006 12:03:37)

Odvisno od otroka, naša Julija je pri 10 mes. že normalno z nami jedla, kljub pomanjkanju zobkov. V hotelu vzameš kakšno juho, riž, zmečkaš krompir, kakšno omako čez, narežeš meso, ... Kakšne banane tudi prav pridejo.

Jaz sem vzela še par frutkov sabo (te smo še kr ponucal na plaži), pa eno Milupino kašo (je ostala zapakirana) in bebi piškote. V glavnem Julija je velik jedec in je bila na dopustu vedno sita.




mihi33 -> RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM (23.8.2006 12:53:48)

Čao,
mi smo bili v Turčiji takrat z 14 mesečnikov brez vseh problemov.
Bili smo v Antalya, Belek in sicer v klubu Magic Life, all inclusive, hotel zaprtega tipa. Na oglede zaradi sina nismo šli.
Jaz sem vzela s seboj aptamil, ki ga je takrat še pil, ustekleničene vode si pa imel na razpolago san in noč. S sabo sem vzela tudi sokece na slamico ali fruteke, pa Hippove kašice, pa pleničke seveda, ker je bila tam v hotelskem kompleksu samo ena trgovinica, a tega vsega ni bilo v ponudbi.
V hotelu je bila zelo rauznolika hrana, dobra hrana, sadja še vedno ne je, tako da tega ni jedel, drugače pa so imeli tudi pomfri pa meso z žara, tako da če ni šlo drugače je jedel pač to.
Moj nasvet, ne komplicirat, pa raje malo bolj napolni kovčke, kakor da ostaneš tam brez pleničk.
Pa lepo potovanje, M. 




nuala -> RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM (23.8.2006 12:56:33)

Tako kot Olivija,
pomembno je, da greš v hotel s vsaj 4 zvezdicami, potem si lahko prepričana, da bo tudi servis dober.
Hrana je v Turčiji super, osebje prijazno.
Za vsak slučaj pa le vzemi malo Frutkov in kako kašico, ki se z vodo meša ( jaz sem mešala kar s hladno iz flaše ). In mleko v prahu sem tudi s sabo vzela. In tisti čaj, ki ga z vodo zmešaš.




Tosa -> RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM (23.8.2006 13:29:34)

Turki so tako prijazni, da je joj. Ko sva midva z možem bila tam je v hotelu bila ena mamica z malo punčko, pa so ji kuharji včasih kar posebaj skuhali kako bučko, cvetačo, krompirček.... mislim da je bila stara cca 7 mesecev.





Anonimen -> RE: DOPUST V TURČIJI Z 10.MESEČNIKOM (23.8.2006 20:44:03)

IZVIRNO SPOROČILO: nuala

Hrana je v Turčiji super, osebje prijazno.
Za vsak slučaj pa le vzemi malo Frutkov in kako kašico, ki se z vodo meša.


Imam enako dobre izkušnje [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stran: [1]