|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Norice
17.7.2006 10:36:00   
arielca
Z dojenčico sva bili na sprehodu in sva srečali mamico z dojenčkom, ki je imel norice. Mali je imel sicer imel že krastice, bil je brez vročine in z našo user posted image  nista bila v neposrednem stiku, me pa vseeno zanima, če je kakšna možnost, da bi se nelezla noric.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Norice
17.7.2006 10:40:38   
Mina1
Brez dotika sigurno ne. Sploh pa če je v tej fazi, ko se že vse suši. Ne skrbi. Ampak enkrat jih bo pač morala preboleti, no bolje zgodaj v otroštvu kot kasneje. 

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
17.7.2006 10:43:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Mina1)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Norice
17.7.2006 10:47:47   
arielca
Saj vem, da jih je enkrat treba prebolet, ampak zdaj je stara šele 7m in v petek gremo na morje.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Norice
17.7.2006 11:04:35   
Anonimen
http://med.over.net/za_bolnike/bolezni_clanki/norice_clanek_1.htm

Mislim, da ni nevarnosti.

Tudi mi čakamo, da mine inkubacijska doba, ker ne vem, če je okužen ali ne.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Norice
17.7.2006 11:05:55   
mml
V principu je kužnost pri noricah potem ,ko ni več svežih izpuščajev, ampak so že kraste, zelo majhna, tako da mislim, da te nima kaj skrbeti.  Sicer pa so norice zelo kužne in je zadosti, da se okužiš če si v sobi z nekom, ki ima norice. Ni potreben direkten kontakt, ker se virus prenaša v obliki drobnih kapljic (podobno kot gripa). Inkubacijska doba za norice je pa 10 do 21 dni večinoma 14 do 16, tako da če boste na morju samo en teden, sigurno ne bo zbolela na morju.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Norice
17.7.2006 11:20:29   
maks
Naš jih je imel prejšni teden; star je dve leti. Kužen je dva, tri dni pred pojavom prvih pikic; traja pa lahko dva do tri tedne preden se otrok okuži, lahko pa da se tudi ne. Prvo pikico je dobil na tor ali sre, v čet jih je bilo po hrbtu že zelo veliko, najhuje je bilo za vikend, ko so nastali mehurči, v pon so že nastajale prve krastice; v sre sem poklicala zdravnico, ji povem stanje in je rekla, da je zdaj pa sve dobro in da ni več kužen.
Glede na to, da jih je imel kar zelo veliko, je zelo dobro prenašal, imel je čez vikend malo povišano tem, srbelo ga je samo malo po glavi in trebuščku, praskal se skoraj, da ni; samo po glavci, ker imamo hišo smo bili ves čas zunaj, seveda v senci.

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?