|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA ...
19.2.2009 12:16:27   
zita
a kdo pozna DIDAKTČNO IGRAČO l- eseno igračo:

KOMPLET: Lesen nožek, dilca za rezanje, leseno sadje, zelenjava, ki je sestavljeno iz delov
Sadež..npr lubenica je sestavljena iz več delov. Deli se med seboj sestavijo z "ježki". Potem pa otrok da sadež na dilco in ga razreže.

Luštna zadeva. Dobavitelj je Ječnik d.o.o., vendar mi ne znajo povedati(vsaj tista kontaktna oseba ki sem jo dobila na telefon). Dobavni rok je 45 dni. Hotela sem izvedeti kje še to prodajajo, pa žal nisem dobila odgovora.

Če je kdo to videl, naj mi prosim napiše.Hvala vam.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA...
19.2.2009 16:15:47   
tana-2
<http://www.kosobrin-igrace.com/hiske_in_oprema.html?page_3445208=2>

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA...
20.2.2009 8:34:30   
zita
Hvala tana-2. Super link za lesene igrače. Je res podobna deska za rezanje.Pa še mnogo cenejša

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA...
20.2.2009 17:55:34   
aandrejka
lahko samo pohvalim tole igračo..imamo jo v vrtcu..in lahko povem za je zakon..otroci so se v manj kot mesecu naučili lepo prijet nož..in z njim rezati...(sicer purana, ampak za triletnike je to zakon...)

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA...
15.9.2009 14:27:35   
ksenija12
Tukaj se dobi..beri podpis:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu aandrejka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA...
15.9.2009 22:31:34   
tinas
pred časom so jo imeli v Mullerju

lp
t

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA...
16.9.2009 5:27:07   
tinaaja
Kupila v muller, nekje 12€€ je bila, nima pa deske za rezat. Mislim, da ima komplet: jabolko, korenje, gobo, hrusko, noz, limono, pomaranco.. Pri nasi ni bilo kaj dost interesantno user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

(odgovor članu tinas)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?