lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA REZATI NA DILCI (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


zita -> lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA REZATI NA DILCI (19.2.2009 12:16:27)

a kdo pozna DIDAKTČNO IGRAČO l- eseno igračo:

KOMPLET: Lesen nožek, dilca za rezanje, leseno sadje, zelenjava, ki je sestavljeno iz delov
Sadež..npr lubenica je sestavljena iz več delov. Deli se med seboj sestavijo z "ježki". Potem pa otrok da sadež na dilco in ga razreže.

Luštna zadeva. Dobavitelj je Ječnik d.o.o., vendar mi ne znajo povedati(vsaj tista kontaktna oseba ki sem jo dobila na telefon). Dobavni rok je 45 dni. Hotela sem izvedeti kje še to prodajajo, pa žal nisem dobila odgovora.

Če je kdo to videl, naj mi prosim napiše.Hvala vam.




tana-2 -> RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA REZATI NA DILCI (19.2.2009 16:15:47)

<http://www.kosobrin-igrace.com/hiske_in_oprema.html?page_3445208=2>




zita -> RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA REZATI NA DILCI (20.2.2009 8:34:30)

Hvala tana-2. Super link za lesene igrače. Je res podobna deska za rezanje.Pa še mnogo cenejša




aandrejka -> RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA REZATI NA DILCI (20.2.2009 17:55:34)

lahko samo pohvalim tole igračo..imamo jo v vrtcu..in lahko povem za je zakon..otroci so se v manj kot mesecu naučili lepo prijet nož..in z njim rezati...(sicer purana, ampak za triletnike je to zakon...)




ksenija12 -> RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA REZATI NA DILCI (15.9.2009 14:27:35)

Tukaj se dobi..beri podpis:)




tinas -> RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA REZATI NA DILCI (15.9.2009 22:31:34)

pred časom so jo imeli v Mullerju

lp
t




tinaaja -> RE: lesena didaktična igrača-SADEŽI,ZELENJAVA ZA REZATI NA DILCI (16.9.2009 5:27:07)

Kupila v muller, nekje 12€€ je bila, nima pa deske za rezat. Mislim, da ima komplet: jabolko, korenje, gobo, hrusko, noz, limono, pomaranco.. Pri nasi ni bilo kaj dost interesantno [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Stran: [1]