|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lactecon
2.4.2009 14:45:56   
2srcka
Ga je katera uporabljala? Je boljši oz. bolj pirmeren za 5 mesećnega otroka kot svečke? Stranski učinki? Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lactecon
2.4.2009 14:54:28   
Petr_a
Boljše je kot svečke.
Str. učinkov ni

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lactecon
2.4.2009 15:12:19   
mata
Živjo.

Nam je pomagal, dala sem ga dvakrat, se pravi dva dni, tretji dan pa je kakala in sicer je ko je pokakala en tak drekec - čep, je potem čez pol ure se še "usulu" za par dni nazaj user posted image Zdaj ji dam samo še takrat, ko tri dni ne gre sama od sebe, to se je po tistem zgodilo samo še enkrat. Je pa naravno, na bazi sladkorjev, ne more se navaditi nanj in veliko bolje kot svečka.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lactecon
2.4.2009 15:13:44   
veveričica
a se dobi brez recepta v lekarni.predvidevam da je proti zaprtju

(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lactecon
2.4.2009 15:37:21   
mata
Nam ga je dala pediatrinja, zato ne vem, če ga lahko dobiš brez recepta.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lactecon
2.4.2009 16:29:30   
2srcka
Jaz sem ga dobila brez recepta. Pol litra stane mal čez 7 €. Ko sem prebrala navodila sem videla da gor piše da je odvajalo (če se ne motim odvajal naj ne bi dajali otrokom), pa grem brat navodila na svečkah in piše da so blago odvajalo. Zato sme bila v dvomih ali dam ali ne.

(odgovor članu mata)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lactecon
2.4.2009 20:57:13   
Balonchy
Mi ga imamo praktično že od rojstva dalje...
Lactecon je odvajalo, ki se ga črevo "ne navadi".

Dobi se ga z ali brez recepta.

Nezaželeni učinki so lahko v prvih dneh napenjanje...
Potem so pa tudi srbenje, analne bolečine in zmerno zmanjšanje teže.

Na splošno pa je to zelo blago odvajalo in se ga dojenčkom od rojstva do prvega leta dnevno dozira do 5ml.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lactecon
7.10.2011 11:43:13   
pikica_30
ali naj ga dodam v stekleničko k mleku? ali kako naj ga dam naši punčki? poskusila sem po žlički, pa je vse ven pljunila. user posted image

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: lactecon
7.10.2011 12:50:40   
lily32
Lahko poskusiš tako, da ga zmešaš z mlekom.

Sicer pa ti svetujem, da si v lekarni kupiš injekcijsko šprico, vanjo daš sirup, deklico malo nagneš nazaj in ji pošpricaš v usta ob ličnici. Tako steče direkt v grlo in ne more pljuvat. Tako naredijo tudi medicinske sestre pri pediatru, ko cepijo proti rotavirusu.

Moram reči, da je nam ta sirup zelo pomagal in ga še sedaj občano uporabljamo, pa ima mala že 2 leti in pol.

(odgovor članu pikica_30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: lactecon
7.10.2011 19:00:23   
m_o_i
uuuuuu, tole je zakonuser posted image
pri nas ena merica(5 ml naredi cudeze); najkasneje v petih urah je rita prazna.

vedno mesala v mleko(od sestega meseca dalje); ne mores pricakovat od otroka, da ta cuker poje brez dodatkauser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu lily32)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: lactecon
8.10.2011 2:22:28   
pikica_30
hvala! bom probala zamešat v prevreto mlačno vodo, saj če jo cukram z navadnim sladkorjem, bi jo tud spila celo flaško. user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?