|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopanje v baznu?
26.11.2004 9:24:17   
mojcanaja
zanima me če gremo lahko za praznike s štiimesečno punčko v toplice? Ji klor lahko kaj škodi? lp Mojca:metulj::metulj:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kopanje v baznu?
26.11.2004 9:37:02   
Anonimen
Ne, ponavadi otroci zelo uživajo v topli vodi. Samo pazite, da jo boste stuširale in da je ne prehladite. Ampak saj to boste itak. Uživajte še namesto nas!

(odgovor članu mojcanaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kopanje v baznu?
26.11.2004 9:46:49   
beti 1
Najboljše da si prebereš nasvete o dojenčkih v bazenu na: http://www.plavanje-dojenckov.com

lp
beti 1

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kopanje v baznu?
26.11.2004 10:18:18   
Babsy

Tudi mene zanimajo kakšne izkušnje s kopanjem 4 mesečnih malčkov.

Je katera bila na tem tečaju (zgoraj omenjena spletna stran)?

Babsy
:bravo:

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kopanje v baznu?
26.11.2004 10:24:48   
ana1
Mi smo sedaj na tečaju za dojenčke. Stari smo 4,5 meseca. Naša deklica zelo uživa v vodi.Jo pa voda tudi zelo utrudi in potem spi vsaj 2-3 ure.

Z njo smo bili tudi v toplicah. Potrebno je paziti, da ni predlogo v vodi - 15 minut bo čisto dovolj, potem dobro stuširati in namazati z mlekom ali kremo, ker se koža zelo izsuši. Temperatura vode mora biti za take malčke vsaj 32 stopinj, če pa je manj je temu primerno potrebno prilagoditi čas v vodi 5-10 min in opazovati otroka, da mu ustnice ne pomodrijo.

lp, :rozica:

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kopanje v baznu?
26.11.2004 16:37:37   
mojcanaja
Se zahvaljujem za odgovore! Lp in uživajte v sončku:metulj::metulj:

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kopanje v baznu?
27.11.2004 13:06:22   
Pupica
ana1, kje obiskujete tečaj plavanja? Koliko časa so malčki v vodi?Se ti zdi da je za 4 mesečnika prezgodaj obiskovati ta tečaj, ali ne?
hvala ti za odgovore, mi gremo namreč na plavanje, ravo takrat ko bo naša princeska dopolnila 4 mesece.

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kopanje v baznu?
27.11.2004 16:44:35   
KATY&TIMMY
ciao!moj Timi je imel 3 mesece ko smo bili prvič v bazenu:bravo::bravo:kako je užival:)-:)-pa nič mu ni škodilo,samo pazi da jo močno osušiš in da se ohladite preden greste ven.:bravo::bravo::bravo:
lp,Katja:muca::kuza::pujs::sloncek:

(odgovor članu mojcanaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kopanje v baznu?
27.11.2004 22:21:06   
Anonimen
Mi smo bili na plavanju za dojenčke, ko je bil Tibor star pol leta. Pa mu je bilo ful nezanimivo. Še nisem od nobene mamice slišala, da bi bilo tako, pa tudi drugi v skuopini so prav uživali. Naš Tibor pa seveda spet nekaj po svoje. In ker smo kar plavalna družina, smo šli potem še na en tečaj. Takrat je bilo še slabše. Smo komaj dočakali konec. Saj ne da ne bi maral vode, samo čisto vseeno mu je, ali je v vodi ali pa zunaj. Samo da je bilo zunaj veliko več zanimivega. Že ko je bil novorojenček, je kopanje največkrat kar prespal. Ampak ni panike, drugi so uživali, tako da je menda to kar v redu zadeva.

(odgovor članu mojcanaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




obis komisije v času bolniške
extra

ALI VAS JE V ČASU BOLNIŠKE ZARADI NOSEČNOSTI KDAJ OBISKALA KOMISIJA?

DA (7%)

NE (93%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!