kopanje v baznu? (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Novorojenček, dojenček



Sporočilo


mojcanaja -> kopanje v baznu? (26.11.2004 9:24:17)

zanima me če gremo lahko za praznike s štiimesečno punčko v toplice? Ji klor lahko kaj škodi? lp Mojca:metulj::metulj:




Anonimen -> kopanje v baznu? (26.11.2004 9:37:02)

Ne, ponavadi otroci zelo uživajo v topli vodi. Samo pazite, da jo boste stuširale in da je ne prehladite. Ampak saj to boste itak. Uživajte še namesto nas!




beti 1 -> kopanje v baznu? (26.11.2004 9:46:49)

Najboljše da si prebereš nasvete o dojenčkih v bazenu na: http://www.plavanje-dojenckov.com

lp
beti 1




Babsy -> kopanje v baznu? (26.11.2004 10:18:18)


Tudi mene zanimajo kakšne izkušnje s kopanjem 4 mesečnih malčkov.

Je katera bila na tem tečaju (zgoraj omenjena spletna stran)?

Babsy
:bravo:




ana1 -> kopanje v baznu? (26.11.2004 10:24:48)

Mi smo sedaj na tečaju za dojenčke. Stari smo 4,5 meseca. Naša deklica zelo uživa v vodi.Jo pa voda tudi zelo utrudi in potem spi vsaj 2-3 ure.

Z njo smo bili tudi v toplicah. Potrebno je paziti, da ni predlogo v vodi - 15 minut bo čisto dovolj, potem dobro stuširati in namazati z mlekom ali kremo, ker se koža zelo izsuši. Temperatura vode mora biti za take malčke vsaj 32 stopinj, če pa je manj je temu primerno potrebno prilagoditi čas v vodi 5-10 min in opazovati otroka, da mu ustnice ne pomodrijo.

lp, :rozica:




mojcanaja -> kopanje v baznu? (26.11.2004 16:37:37)

Se zahvaljujem za odgovore! Lp in uživajte v sončku:metulj::metulj:




Pupica -> kopanje v baznu? (27.11.2004 13:06:22)

ana1, kje obiskujete tečaj plavanja? Koliko časa so malčki v vodi?Se ti zdi da je za 4 mesečnika prezgodaj obiskovati ta tečaj, ali ne?
hvala ti za odgovore, mi gremo namreč na plavanje, ravo takrat ko bo naša princeska dopolnila 4 mesece.




KATY&TIMMY -> kopanje v baznu? (27.11.2004 16:44:35)

ciao!moj Timi je imel 3 mesece ko smo bili prvič v bazenu:bravo::bravo:kako je užival:)-:)-pa nič mu ni škodilo,samo pazi da jo močno osušiš in da se ohladite preden greste ven.:bravo::bravo::bravo:
lp,Katja:muca::kuza::pujs::sloncek:




Anonimen -> kopanje v baznu? (27.11.2004 22:21:06)

Mi smo bili na plavanju za dojenčke, ko je bil Tibor star pol leta. Pa mu je bilo ful nezanimivo. Še nisem od nobene mamice slišala, da bi bilo tako, pa tudi drugi v skuopini so prav uživali. Naš Tibor pa seveda spet nekaj po svoje. In ker smo kar plavalna družina, smo šli potem še na en tečaj. Takrat je bilo še slabše. Smo komaj dočakali konec. Saj ne da ne bi maral vode, samo čisto vseeno mu je, ali je v vodi ali pa zunaj. Samo da je bilo zunaj veliko več zanimivega. Že ko je bil novorojenček, je kopanje največkrat kar prespal. Ampak ni panike, drugi so uživali, tako da je menda to kar v redu zadeva.




Stran: [1]