|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kombinacija barv v stanovanju
31.3.2014 12:42:56   
mini86
djte mi pomagat se malo odločit kakšne barve dat..

spalnica-sedaj sta dve steni nežno roza, dve pa še bolj nežno roza:)
sem imela v mislih dat sivko vijolično..zdj pa ne vem kaj bi skupaj kombinirala-spet dva odtenka med sabo al rajš še kakšnox barvo zraven-spet katero

predsoba-zdj mam tako azurno modro, ful živo, zdj pa sploh nimam ideje..notri je pohištvo v belo-rjavi kombinaciji
kakšna zelena rdeča mi ne potegne nikjer

kuhinja-sedaj imam neko rumeno vanilijo, omarice so bele visoki sijaj, s srebrnimi ročaji, na steni pa ploščice, mozaik vanilijem oranžne in rumene..
v mislih imam kavo/kapučino, samo spet ne vem a bi dva odtenka med sabo al bi mogoče še kakšno barvo uturila zravn..kero..
al bi dala v kao jedilni kot neke črte tko k je prbližno tukaj
http://www.lilavila.net/galerija.html šesta vrsta, 4. slika, sam pač nekaj v kombinaciji z kapučinom
a bo grozno-sj sm človek nepredstave, če imam "zavese" roloje al what ever je pač to z nekimi krogi, pač a bo ok te črte npr pa krogi

dnevna soba-zdj mamo nekako razdeljeno z diagonalno črto in na eni strani je čokoladno rjava-in je tm tudi belo pohištvo, beli predalniki, bela sedežna, te regali iz kock..tm k je belo je pa kamin pa računalniška miza
po eni strani bi imela še zmeri tko k se nisem naveličala, po drugi strani ne vem kero barvo bi dala, al bi samo odtenek menjala..

tko da heeeeeelp..
pa malar pride dans ob 18h in do takrat imate časuser posted image

aja pa če se da bolj pastelne odtenke al ne tako žive ker če so žive barve je pol tudi vse skupaj dražjeuser posted image no kakšno steno bi že preživela..

pa po tleh imamo bel laminat-največja napaka v življenju,ampak nekoč ko bo prizidek gre definitivno venuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 1.4.2014 15:18:44 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:01:15   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: mini86


spalnica-sedaj sta dve steni nežno roza, dve pa še bolj nežno roza:)
sem imela v mislih dat sivko vijolično..zdj pa ne vem kaj bi skupaj kombinirala-spet dva odtenka med sabo al rajš še kakšnox barvo zraven-spet katero




čaki, a vijolično hočeš dati zraven k roza?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:02:48   
mini86
ne zravn..pobelt na novo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:05:33   
Jabček
Hm, meni se pa v spalnici ne roza, ne vijolična ne zdita dobra idejauser posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:07:39   
mini86
zakaj..ne vem kam bi jih drugače uturila:)
no je res tok nežna da morš ornk pogledaš da ne zamenaš z belo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:08:08   
Jabček
Aja, maš že kupljene?

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:09:26   
mini86
ne, sam všeč so miuser posted image user posted image
dons pride malar s paletami

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:14:43   
RIJA*
če že, bi mi bila všeč kakšna temno vijola...bolj temna sivka....te puder baby toni so mi taki, da bi v taki spalnici nikoli ne orgazmirala.....user posted image

sicer pa mene ne poslušaj, jaz sem za bolj umirjene in elegantne variante....to kar maš ti, bi me spravilo v noro pamet user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:16:59   
mini86
ampak če čm da mi pobel za sprejemljivo ceno in da ne murim mojga in se ne ubadam s temi trakovi k pol k jih odlepiš odneseš še barvo sabo bom mogla bolj nežne barve izbrat..to je kompromis k sm ga dolgo časa sprejemala ampak takle mamouser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:17:56   
Jabček
Hehe, Rija, ob njenem postu sem razmišljala enako user posted image

Ne vem no - jaz bele in vijola oz roza nikoli ne bi komibinirala?

Si predstavljam nekaj takega in se začnem praskat user posted image https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSLcblHl6hT_XxiXm5BR6lzBuRDocJVtRdo1cYkd5aV-l4ILXuqOg

< Sporočilo je popravil Jabček -- 31.3.2014 13:21:24 >

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:21:20   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ampak če čm da mi pobel za sprejemljivo ceno in da ne murim mojga in se ne ubadam s temi trakovi k pol k jih odlepiš odneseš še barvo sabo bom mogla bolj nežne barve izbrat..to je kompromis k sm ga dolgo časa sprejemala ampak takle mamouser posted image


jaz pa raje nimam, kot nimam tak, kak mi je vščeč....ka ga pa šparaš? saj je dedci ne znucajo tak hitro....zaposli ga, vsaj ne bo imel časa na bedarije misliti user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:25:12   
malaMravljica
Jaz bi naredila tako kot sva ze naredila. Vzela sva enega preverjenega profi malarja, mu dala kljuce stanovanja in rekla naj sam ustvarja, midva sva pa na dopust sla. Sicer sva poznala njegov stil dela, pa naju je pozitivno presenetil. Ni pa cele stene od tal do stropa isto barvo, bivalni del je vse z nekim ne prav snezno belim odtenkom bele prebarval, potem je pa take odbite dele naredu, jih je na novo zapucal, da jih je cist malo ven dvignil oz naredil razgibano neravno steno. Ce bi mu jaz kaksne napotke dajala ni sans, da pridem na tako idejo. Ampak si mores tudi upat to naredit oz ce to pocnes mores poznat mojstra in mu zaupat.

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 31.3.2014 13:28:21 >

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:26:23   
mini86
mmmaaaa neeeeeuser posted image
tko pa res nebi imela noooo..


moj je res extra priden, dela cele dneve, doma pomaga..in res nimam srca..ga pa drugje ne šparam..

sj nam zdj dala neki k mi nau ušeč ane..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:28:06   
RIJA*
user posted image

evo, tale mi je tak fu-kiš user posted image

prekleti korektor besed!

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 31.3.2014 13:32:10 >

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:28:44   
mini86
no..dejstvo je da tega ne poznam..in če bi mi predlagal bi z veseljem sprejela kaj takega..

tale pa k sm ga vprašala k nimam pojma za predsobo kaj bi on dal, pa se kr neki začne muvat, pa kao da težko on reče zdj kero barvo k so vsakmu druge barve všečuser posted image

no ampak 55 kvadratov za 300€..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:29:29   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image

evo, tale mi je tak ****iš user posted image


a-a, js nebi pr teb spalauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:30:13   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz bi naredila tako kot sva ze naredila. Vzela sva enega preverjenega profi malarja, mu dala kljuce stanovanja in rekla naj sam ustvarja, midva sva pa na dopust sla. Sicer sva poznala njegov stil dela, pa naju je pozitivno presenetil. Ni pa cele stene od tal do stropa isto barvo, bivalni del je vse z nekim ne prav snezno belim odtenkom bele prebarval, potem je pa take odbite dele naredu, jih je na novo zapucal, da jih je cist malo ven dvignil oz naredil razgibano neravno steno. Ce bi mu jaz kaksne napotke dajala ni sans, da pridem na tako idejo. Ampak si mores tudi upat to naredit oz ce to pocnes mores poznat mojstra in mu zaupat.


to sem jaz naredila točno enkrat user posted image prvič, zdanjič in nikoli več.....je že risal neke črte po stopnišču user posted image

in potem sem ga mela še po dopustu vseeno v bajti, ker je popravljal svoje velecenjene zmazke

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:31:08   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image

evo, tale mi je tak ****iš user posted image


a-a, js nebi pr teb spalauser posted image


ne, ne...jaz mam raje prave dedce user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:31:27   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica

Jaz bi naredila tako kot sva ze naredila. Vzela sva enega preverjenega profi malarja, mu dala kljuce stanovanja in rekla naj sam ustvarja, midva sva pa na dopust sla. Sicer sva poznala njegov stil dela, pa naju je pozitivno presenetil. Ni pa cele stene od tal do stropa isto barvo, bivalni del je vse z nekim ne prav snezno belim odtenkom bele prebarval, potem je pa take odbite dele naredu, jih je na novo zapucal, da jih je cist malo ven dvignil oz naredil razgibano neravno steno. Ce bi mu jaz kaksne napotke dajala ni sans, da pridem na tako idejo. Ampak si mores tudi upat to naredit oz ce to pocnes mores poznat mojstra in mu zaupat.


to sem jaz naredila točno enkrat user posted image prvič, zdanjič in nikoli več.....je že risal neke črte po stopnišču user posted image

in potem sem ga mela še po dopustu vseeno v bajti, ker je popravljal svoje velecenjene zmazke



user posted image user posted image


a bodo kšni predlogi al kva nooo

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:32:45   
mini86

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: mini86


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image

evo, tale mi je tak ****iš user posted image


a-a, js nebi pr teb spalauser posted image


ne, ne...jaz mam raje prave dedce user posted image



bednicauser posted image user posted image pol pa tud v tako sobo za goste ne vem če bi šlauser posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:34:44   
RIJA*
moj ti ni všeč user posted image

zdaj pa je moja pauza fertig....moram delati user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:34:45   
Jabček
Aaaaaa user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:36:28   
mini86
ampak predlogov šeeee zmeri niiiiiiiuser posted image user posted image

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:40:36   
Jabček
Kakšne barve maš pohištvo v spalnici?

< Sporočilo je popravil Jabček -- 31.3.2014 13:42:00 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kombinacija baru v stanovanju
31.3.2014 13:44:21   
mini86
temno rjava rečmo..še od mojga babica je to mela..tko da ni extra moderno..
seveda do prizidka sta še tamaledva notr in tamau ima uno kura ikejino posteljo z modrim (nagravžnim)baldahinom-pomoje bom kupila zelenega k sm vidla da imajo na novo..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...





1hruška

V katerem tednu nosečnosti se je otroček obrnil na glavico (glavična vstava)?

pred 34. tednom (64%)

med 34. in 37. tednom (14%)

po 38. tednu (5%)

po zunanjem obračanju (1%)

ni se obrnil (16%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!