|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kožica na lulčiju???
15.6.2005 20:22:54   
jaja
Naš mali je star 4,5 leta. Na lulčiju se mu del kožice še vedno drži (se ne loči od korena) in bomo morali v bolnico, da to odrežejo oz. ločijo. Ali ima katera izkušnje s tem? Od vsega začetka nam samim to ni ratal (po vseh mukah in stokih). Prosim za informacije...

Jaja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kožica na lulčiju???
15.6.2005 21:34:45   
Anonimen
Se mi zdi, da počakajo do šestega leta. Če ne gre, operirajo.

(odgovor članu jaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kožica na lulčiju???
15.6.2005 21:59:54   
Janeja

Splišni, operirajo lahko že prej. Midva z Janom sva imela že datum za operacijo pri 2 letih in pol, pa si je sam tri dni pred tem kožico potegnil dol. :bravo: Na pregledu pa je dr. rekel, da to samo ne bo šlo ... samo res ne, z Janovo pomočjo pa - po besedah drugega dr. - zelo strokovno in lepo :)-:)-:)-

Je šel pa moj nečak na to operacijo lani, pa niti dve leti še ni bil star. Menda ni bilo tako hudo in že naslednji dan greš lahko domov.


(odgovor članu jaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kožica na lulčiju???
15.6.2005 22:01:33   
Anonimen
Ja, no, Janeja, zelo lep primer, kako bi lahko čisto brez veze zelo matrali otroka. Groza!

(odgovor članu jaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   kožica na lulčiju???
15.6.2005 22:14:45   
Janeja

Ja, tud jaz ne vem zakaj se tolk hitro odločijo za operacijo. Mogoče pa ni povsod tako kot v Celju?! :zmeden2:

Mi smo se u glavnem temu izognili. Hvala mojemu Janu, ki je bil tako vztrajen. :)-


(odgovor članu jaja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kožica na lulčiju???
15.6.2005 22:39:11   
ajis
Sveže info. iz Ljubljane, izpred 2 tednov.
Postopek v operacijski traja 45 min., vendar od čakanja na poseg v postelji do treh ur po posegu obsega kar cel, naporen dan.Lačen dan.
Po posegu je vse tri fantke v sobi začelo noro boleti,in so jim dali zdravilo po cevki v rokico. Po posegu morajo čez uro ali dve lulat, kar je tudi boleče.
Nam so največ preglavic delali povoji, ki so se prilepili na rano, in niso hoteli dol. Za enega smo sedeli dobro uro v banji od kamilic, da je lahko mož počasi potegnil povoj, seveda bi vsak od naju takrat potreboval še en par rok, da bi lahko prišel do povoja ob otepajočem se otroku.
Po enem tednu je bil pregled-3 min. samo, da pogleda.
Danes smo še vedno brez spodnjih hlač, saj jih mali noče, ker se boji, da se mu bo vse spet zlepilo.
Rana še ni zaceljena, šivi še niso odpadli.
Aha, v veliko pomoč proti bolečinam so svečke, ki ti jih dajo za domov.
Vse naj, Sija

(odgovor članu jaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kožica na lulčiju???
16.6.2005 8:09:08   
mojcapr
Moja Gašper je bil operiran pri treh letih. Bilo je kar hudo. Zjutraj smo šli v bolnico in seveda tešč od polnoči naprej. Operiran je bil tam okrog 9h. Nato smo bili v bolnici do 15 ure, da se je polulal in da ga je pregledal zdravnik. Nato pa doma borba za obkladke. Nudisti smo bili skoraj cel teden, saj se mi ni pustil oblečt. Po treh tednih je bil lulček zaceljen. Prej pa je bilo videti kot pečena hrenovka.
Kolegicin tamal ni mel tolk bolečin.
Drugače pa če je potrebna operacija čim prej, ker se bo manj spominjal in ga tudi lažje obvaduješ.
Moj mož je bil opreriran pri 6 letih in pravi da je bilo peklensko, saj se vsega spomni.

(odgovor članu jaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kožica na lulčiju???
16.6.2005 8:37:11   
janja
ajis...veš, da se v lekarni lahko kupijo gazice , ki se ne primejo na rano.

(odgovor članu jaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kožica na lulčiju???
16.6.2005 11:03:50   
jaja
Hvala za odgovore, pa mi povejte zakaj samo del kožice ni šlo dol ostalo pa? A smo to sami krivi? Jaz pa tudi nimam srca, da bi mu na silo zvlekla kožico.

še enkrat hvala in LP Jaja

(odgovor članu jaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kožica na lulčiju???
16.6.2005 13:42:15   
Anonimen
Pač izgleda, da je na enem koncu kožica priraščena. Tudi Tibor je imel tako, pa so nas poslali k urologu (pri dobrem letu) in mu je kožico na silo na hitro potegnil navzdol. Meni je bilo že tisto grozno, ampak v primerjavi z operacijo ni bilo nič.

(odgovor članu jaja)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




plenice
symba

od plenic za enkratno uporabo uporabljaš?

pampers (58%)

alana (4%)

muller (22%)

hofer (12%)

moltex (1%)

linostar (2%)


Število vseh glasov: 120

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!