|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kečap in pretečen rok
13.5.2010 15:55:51   
hillmagic
Včeraj sem od Karatisa dobila  PRETEČEN ROK Kečapa...A je to še užitno? Čeprav mi je kar malo bosa..da dobiš pošto da greš lahko po paket s hrano pol pa dobiš izdelke ki jim je rok uporabe potekel?user posted image  Pa še en čaj smo dobili ki mu je tudi aprila 2010 rok potekel?
A bi ve kaj ukrepale glede tega...a bi popile tak čaj pa kečap uporabile ali ne... Bil me zanima a je to še užitno nekaj dni po roku ali samo v kanto za smeti (pod bio seveda)...
Lepo bodite

_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kečap in pretečen rok
13.5.2010 16:12:14   
Petraa
če ja zaprto potem je še vedno užitno brez skrbi.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kečap in pretečen rok
13.5.2010 16:16:18   
TomTaylor
Čaj je še užiten, glede kečapa pa...ma, glede na to, da je kečap ena sama kemija..ne vem no...če E-jem rok poteče, me zanima kolk je to sploh že užitno, kljub okej okusu.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kečap in pretečen rok
13.5.2010 16:31:48   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic
Včeraj sem od Karatisa dobila  PRETEČEN ROK Kečapa...A je to še užitno? Čeprav mi je kar malo bosa..da dobiš pošto da greš lahko po paket s hrano pol pa dobiš izdelke ki jim je rok uporabe potekel?user posted image  Pa še en čaj smo dobili ki mu je tudi aprila 2010 rok potekel?
A bi ve kaj ukrepale glede tega...a bi popile tak čaj pa kečap uporabile ali ne... Bil me zanima a je to še užitno nekaj dni po roku ali samo v kanto za smeti (pod bio seveda)...
Lepo bodite

Kdaj je rok kečapu potekel?
Moj dec ga je jedel še dober mesec po poteku roka (pa še odprt je bil dosti prej user posted image , ker je potem pozabil nanj, ga pa edini v familiji je) brez posledic, čeprav ima drugače ful občutljiv želodec.

Čaj z rokom april 2010 bi brez pomislekov porabila. Neeeee tega čaja v kanto, lepo te prosim.


(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kečap in pretečen rok
13.5.2010 21:31:48   
muška
komot uporabiš.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kečap in pretečen rok
13.5.2010 21:35:25   
Anonimen
joj, jaz sem nedolgo nazaj vrgla stran že pomoje dve leti odprt kečap, ki je imel rok uporabe do lani poleti enkrat. pa ni bilo še nič pokvarjeno.
zgleda je res tumač kemije v teh zadevah user posted image

(odgovor članu muška)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kečap in pretečen rok
13.5.2010 23:14:21   
Muca83
Meni je pa to čisto mim, da dajo na karitasu pretečeno hrano user posted image user posted image
Sama imam pa ful odpor do stvari, ki gredo čez rok, tako da načeloma vse stran vržem. Mi je šla cela škatla jajc čez rok in sem jih stran vrgla. Ne maram se igrati s temi stvarmi, zdravje je le zdravje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kečap in pretečen rok
14.5.2010 17:15:01   
niwci
Načeloma se tudi sama držim, da stvari porabim do roka trajanja, pa vendar se zgodi da poješ jogurt dan ali dva čez rok in mu nič ni. Rok mora biti napisan na embalaži, določene stvari pa so uporabne še velko kasneje. Čaj je suha sestavina in sploh ni panike. Se mi je pa ravno včiraj zgodilo, da sem odprla paket tortelinov (beri rok celo do 22.5.2010) in so bili notri plesnivi user posted image

(odgovor članu Muca83)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kečap in pretečen rok
14.5.2010 21:59:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hillmagic

Včeraj sem od Karatisa dobila  PRETEČEN ROK Kečapa...A je to še užitno? Čeprav mi je kar malo bosa..da dobiš pošto da greš lahko po paket s hrano pol pa dobiš izdelke ki jim je rok uporabe potekel?user posted image  Pa še en čaj smo dobili ki mu je tudi aprila 2010 rok potekel?
A bi ve kaj ukrepale glede tega...a bi popile tak čaj pa kečap uporabile ali ne... Bil me zanima a je to še užitno nekaj dni po roku ali samo v kanto za smeti (pod bio seveda)...
Lepo bodite


Ni važno kje se dobi hrano, v trgovini ali na rdečem križu, hrana ne sme bit preko roka trajanja na policah. Jaz bi vse skupaj prijavila inšpektoratu. Vsi smo ljudje, jaz ki kečap kupim in ga plačam ali ti, ki ga pač dobiš preko državne pomoči. In obe sva enakovredni. Če dobiš podarjeno še ne pomeni da ti pripada slabša roba oz. pokvarjena. Kar zame je, če je preko roka. Žal mi je, da se takole norca delajo iz ljudi.user posted image

(odgovor članu hillmagic)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kečap in pretečen rok
15.5.2010 10:16:42   
tanjusi
podarjenemu konju se ne gleda na zobe.... sigurno je bilo v podarjenem paketu tudi precej uporabnega...
btw hilmagic, kako pa kaj živiš?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kečap in pretečen rok
15.5.2010 10:19:43   
rija
komot porabiš.

oboje.

in ja, kar vsepovprek prijavljajte inšpektoratom....vam bo še ziher kdo kaj šenkal.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kečap in pretečen rok
15.5.2010 11:28:49   
karamela
Jaz bi uporabila.  Ko odpreš probaš in če je še dobro porabiš.

Jaz priznam, da se vsaj 1x na 2 meseca zgodi, da je kakšna smetana v hladilniku , z par dni pretečenim rokom, pa probam in je je še vedno bilo vse o.k.

Poskusi in uporabi.


(odgovor članu hillmagic)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kečap in pretečen rok
16.5.2010 20:39:42   
hillmagic
Torej, pobralo se nas ne bo če pojemo kečap pa čajčk spijemo. Ja na vsake toliko časa nas pocrkljajo z paketom hrane V katerem so čisto osnove stvari (4 l mleka, sladkor 2 kg, moka 2 kg, 1 l olje, 2 kg testinine in rižek, pa konzerva rib pa KEČAP ki mu je rok pretek pa čaj ki mu je tudi...
Tudi meni je bilo hecno da ti dajo nekaj kar že več kot mesec ni kao uporabno....Če se nam to zgodi v trgovini kjer delam nas fino po žepu udarijo oz. cel koletiv..Tako da kot nori gledamo roke, da ja ne bo kaj pretečeno.

Res je da se podarjenemu konju ne gleda v zobe...in sem hvaležna za ostale stvari ki so bile še dobre...čeprav osebno take robe nebi dala naprej ne v trgovini in ne v dobrodelnih ustavnovah če bi tam delala. Moram povedati, da se kar dogaja da so stvari čez rok. Eni to opazimo drugi pa ne. Spomnim se da so pozimi na RK talali SEPTOLETE tabletke za grlo z rokom do septembra 2008  hehehe...

drugače pa živimo OK...nč nam ne manjka...družina je skupaj. Karuna pa Krishna sta taboljš prijatelja in skupaj spita pa se zbujata pa igrata pa kosilo kuhata pa slovenščino vadita...medtem ko jaz delam cele dneve...da zaslužim za najemnino in stroške...prej sem bila jaz sama s karuno...sedaj sta pa ona dva veliko sama...nekako je kar ok za začetek in upam, da se bo tudi njemu odprla poklicna pot ..da bom lahko manj delala oz. da se tudi to razdeli na dve normalne službe... da bomo malo več skupaj... ni se za pritoževati ....

Življenje gre naprej če se sekiraš ali ne. Ustaviti se in biti hvaležen za to kar je....je moja nova lekcija...Vsak dan malo  pozabim... in vsak dan se spomnim ...da imam v bistvu vse kar rabim ...

Evo to je to kečap story....

Lepo bodite user posted image



_____________________________

Vse je za nekaj dobro :))

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?