|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako jo obleči
5.4.2009 19:52:52   
abc123
Živjo, mene pa zanima kako oblečete svoje trimesečne dojenčke za v voziček. V vozičku imam vrečo iz ovčke in ji je zato hitro prevroče.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako jo obleči
5.4.2009 20:30:46   
K_a_t_i
Toliko kot sebe (ali pa mogoče en bombažen rokav več) - če je tebi vroče, je tudi user posted image .
Ravno včeraj sem pri 20C videla eno mamo, ki je vozičkala dojenčico v zimskem kombinezonu user posted image .

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako jo obleči
5.4.2009 20:44:33   
Katy78
Moj ima bodi z dolgimi rokavi, tanko majčko z dolgimi rokavi, povrhu jopico iz flisa, hlače, nogavičke (brez žabic), pokrijem ga s tanko dekico (ker je dekica dolga, ga od pasu navzdol pokrijem dvojno, ker nima žabic), leži pa v košari, ki se zapre z zimsko vrečo, vendar danes je bil voziček odprt, ker je bilo res toplo. Pa seveda kapico.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako jo obleči
5.4.2009 21:06:57   
zband
TOLIKO KOT SEBE,NE PRETIRAVAJ DA BEBICI NE BO VROČE IN NE POSLUŠAJ TAŠČE IN SVOJE MAME NAREDITA TO PO SVOJE PA BOSTA VIDELA KAKO BO BEBICA ZADOVOLJNA,PA ŠE SPALA BO MIRNEJŠE



NOČKO ZBAND

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako jo obleči
5.4.2009 21:14:37   
Najaa
Body, majčko, hlače, nogavičke in čez flis jakno. V vozičku imam pa vrečo, če je bolj mrzlo in tudi dekico, sam te dni je res toplo.

Aja, moja še ni 3m stara, ampak 2.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 5.4.2009 21:15:04 >

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 9:23:07   
petruscha
Bodi s kratkimi rokavi, tanko majčko in jopica, tanjša kapica (ali trak), nogavičke, hlače- pa dekico imam v košari in ga še malce pokrijem čez nogice ,če je potrebno.
Samo včeraj je bilo tako toplo, da mislim da je bil kar malce preveč oblečen.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 9:28:16   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: petruscha

Bodi s kratkimi rokavi, tanko majčko in jopica, tanjša kapica (ali trak), nogavičke, hlače- pa dekico imam v košari in ga še malce pokrijem čez nogice ,če je potrebno.
Samo včeraj je bilo tako toplo, da mislim da je bil kar malce preveč oblečen.



Čemu je trak namenjen?

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 9:34:05   
petruscha
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: petruscha

Bodi s kratkimi rokavi, tanko majčko in jopica, tanjša kapica (ali trak), nogavičke, hlače- pa dekico imam v košari in ga še malce pokrijem čez nogice ,če je potrebno.
Samo včeraj je bilo tako toplo, da mislim da je bil kar malce preveč oblečen.



Čemu je trak namenjen?


Namesto kapice.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 12:09:13   
Anonimen
kapa je zato, da ščiti glavo pred mrazom, tko da resno , še enkrat - kako funkcijo ma trakuser posted image

(odgovor članu petruscha)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 12:14:14   
petruscha
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

kapa je zato, da ščiti glavo pred mrazom, tko da resno , še enkrat - kako funkcijo ma trakuser posted image


Zakaj sem vedla, da boš to napisala??!!LOLuser posted image
Tudi tebi lep dan...........

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 12:17:17   
Anonimen
user posted image hvala, enako ( res je lep)

sam še zmeri ne štekam funkcije trakuuser posted image

(odgovor članu petruscha)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 13:09:55   
Nastya
Da je zaščiten pred hrupom in cvetnemu prahu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 13:17:19   
Anonimen
Moj skoraj 10 mesečnik je zunaj v bodiju z dolgimi rokavi, hlačami in štumfi ter čevlji (če se sprehaja naokoli), v vozičku ma čez bodi s kratkimi rokavi pulover ali jopico (brez deke). Nobene kape, traku ali česa zimskega nima.

Sicer je pa njemu prej vroče kot meni zato sva kar enako oblečena (kar se pregovora "en rokav več kot sebi" tiče) user posted image

Tvoje dete je še majhno, ne sleci je prehitro, ampak daj vsaj tisto ovco ven iz vozička no... user posted image


(odgovor članu abc123)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 13:25:51   
Tanchy
Se strinjam s tistimi, ki ste napisale, da je najbolj fino user posted image oblečt tako kot sebe - lahko pa preverjaš ali je otročkihladno ali prevroče. Preveriš nogice, ki so rade bolj mrzle, telo pa zadaj za tilnikom.

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 13:27:34   
nejcko
Naša bo jutri stara 3 mesece, oblečena je pa po potrebi in odvisno od vremena ter ure, ob kateri gremo ven, upam, da jo ne oblačim preveč in ne premalo in ja, še vedno ima tanko bombažno kapico.

Aja, pa držim se pravila: spomladi bodi dolgo oblečen, jeseni pa dolgo slečen - tega se držim zase in za vse 3 otroke.


< Sporočilo je popravil nejcko -- 6.4.2009 13:29:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 13:28:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nastya

Da je zaščiten pred hrupom in cvetnemu prahu user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image user posted image


user posted image user posted image

a nebi kr steklen zvon pol....

(odgovor članu Nastya)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 15:52:24   
AnciM
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Moj ima bodi z dolgimi rokavi, tanko majčko z dolgimi rokavi, povrhu jopico iz flisa, hlače, nogavičke (brez žabic), pokrijem ga s tanko dekico (ker je dekica dolga, ga od pasu navzdol pokrijem dvojno, ker nima žabic), leži pa v košari, ki se zapre z zimsko vrečo, vendar danes je bil voziček odprt, ker je bilo res toplo. Pa seveda kapico.


In po vsem tem je še vedno suh po vrtau in hrbtu? user posted image Včeraj in danes, ko je sonce? user posted image

Moj je včeri imel bodi in majčko z dolgimi rokavi, spodnji del trenirkice in nogavičke, pa je bilo kar malo preveč za v voziček.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 15:54:34   
AnciM
IZVIRNO SPOROČILO: petruscha

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

kapa je zato, da ščiti glavo pred mrazom, tko da resno , še enkrat - kako funkcijo ma trakuser posted image


Zakaj sem vedla, da boš to napisala??!!LOLuser posted image
Tudi tebi lep dan...........



Saj drugače te punce nič ne zafrkavajo. Ampak dojenčki nimajo kapice gor zaradi ušes, ampak ker je glavica sorazmerno velika v primerjavi s telesom in se preko nje izgubi zelo veliko toplote.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu petruscha)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 19:36:27   
petruscha
No, saj je vse odvisno od oblačenja iz katerega konca SLO prihajamo kaj ne?! Ni samo razlika v temperaturi, ampak tudi v zraku oz. podnebju.



(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 19:39:33   
petruscha
IZVIRNO SPOROČILO: AnciM

IZVIRNO SPOROČILO: petruscha

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

kapa je zato, da ščiti glavo pred mrazom, tko da resno , še enkrat - kako funkcijo ma trakuser posted image


Zakaj sem vedla, da boš to napisala??!!LOLuser posted image
Tudi tebi lep dan...........



Saj drugače te punce nič ne zafrkavajo. Ampak dojenčki nimajo kapice gor zaradi ušes, ampak ker je glavica sorazmerno velika v primerjavi s telesom in se preko nje izgubi zelo veliko toplote.



Madonca, ste vse za ta trak tako zapeleuser posted image , hvala za jasno razlago zakaj uporabljamo kapicouser posted image .

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako jo obleči
6.4.2009 21:11:33   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: zband

TOLIKO KOT SEBE,NE PRETIRAVAJ DA BEBICI NE BO VROČE IN NE POSLUŠAJ TAŠČE IN SVOJE MAME NAREDITA TO PO SVOJE PA BOSTA VIDELA KAKO BO BEBICA ZADOVOLJNA,PA ŠE SPALA BO MIRNEJŠE


ja dobro no, pretiravat pa tudi v drugo stran ni treba. Ni treba pa zdaj 3-mesečnemu otroku kratkih trokavovo gor dajat.
Danes, ko je bilo res toplo, bi mu jaz dala najbrž spodnji bodi brez rokavov, čez bodi z dolgimi in še kakšno tanjšo jopčko. Spodaj pa bombažne hlačje in nohavičke, pa kakšno bombažno dekico za vsak slučaj.

Sem, pa tudi jaz včeraj videla mamico s kakšne 3 do 4-mesečnikom, ki ga je imela v kar debelih hlačah, debeli jopici, temno modri dvojni kapi, pa zaprt je bil v vozičku s tistim prehrinjalom, voziček je bil pa tekno rjave barve. Če se ta otrok ni skuhal tam notri ... No, sja potem ga je hvala bogu ven vzela, ker se je vakljda drl v tisti savni.

(odgovor članu zband)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako jo obleči
7.4.2009 14:57:11   
pajčolanka
moja ima dolgorokavni bodi, bombažno majčko in trenerko s kapuco ali pa debelejšo jakno. Spod pa žabice in hlače+nogavičke in copatke. Odvisno la greva direkt na sonček al malo manj sončka.
Mogoče se zdi da je preveč ampak zadnjič je imela hladne nogice ko sva prišli noter, pa tud nisva doma na "obali" tako da se mi zdi kr vredu. Jo pa skoz preverjam za vratom.


Glede traku...kdaj pa ste ga dale svojim otročkom gor?
Naša je stara dobrih 5m in ima precej laskov, kupla sm ji un trakec z rutko pa ne vem...že lahko?

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako jo obleči
7.4.2009 16:16:22   
sanelaa
Naš ima bodi brez rokavov, čez tanko majčko in jopico, spodaj pa štrample in kavbojke. Sem mu pa tudi jaz še dala gor tanko kapico user posted image , ne vem zakaj. Star je pa 5 mesecev. A je preveč? 

(odgovor članu pajčolanka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako jo obleči
7.4.2009 16:16:52   
sanelaa
Mislim, v tem vremenu res več ne vem kako bi ga oblekla, ker se bojim da bo premalo, da bo zbolel.......user posted image

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako jo obleči
7.4.2009 19:04:03   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: zband

TOLIKO KOT SEBE,NE PRETIRAVAJ DA BEBICI NE BO VROČE IN NE POSLUŠAJ TAŠČE IN SVOJE MAME NAREDITA TO PO SVOJE PA BOSTA VIDELA KAKO BO BEBICA ZADOVOLJNA,PA ŠE SPALA BO MIRNEJŠE


ja dobro no, pretiravat pa tudi v drugo stran ni treba. Ni treba pa zdaj 3-mesečnemu otroku kratkih trokavovo gor dajat.
Danes, ko je bilo res toplo, bi mu jaz dala najbrž spodnji bodi brez rokavov, čez bodi z dolgimi in še kakšno tanjšo jopčko. Spodaj pa bombažne hlačje in nohavičke, pa kakšno bombažno dekico za vsak slučaj.



S tem se strinjam. 3-mesečniki vseeno še niso čisto na tem, da so lahko enako kot odrasli oblečeni. Tam nekje po 5.mesecu že, prej pa jaz ne bi pretiravala s slačenjem.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?