|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako jo obleči
7.4.2009 19:10:43   
Anonimen
Živjo, mene pa zanima kako oblečete svoje trimesečne dojenčke za v voziček.


V tem vremenu?
Čebulasto.

(odgovor članu abc123)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kako jo obleči
8.4.2009 14:08:10   
Katy78
AnciM - če boš dobro prebrala, boš videla, da je bila razika med tvojim in mojim le v tanki jopici iz flisa, tanki kapici in tanki dekici (tudi če je dvojna, je še vedno tanka) čez nogice, ki sem jo po potrebi odkrila. Aja, pa 3 mesece je med najinima tudi razlike, pa še 1,5 meseca prej je bil rojen. In ne, prav nič ni bil moker niti po vratu niti po hrbtu.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kako jo obleči
8.4.2009 14:11:37   
Katy78
Se mi zdi da tako majhnega tudi ne moreš kar od danes na jutri dati iz skoraj zimskih v skoraj poletna oblačila. Enostavno se je prehitro takole otoplilo in ni nobenega normalnega prehoda med zimo in pomladjo. Danes je že malo bolj slečen, ena majčka z dolgimi rokavi manj, pa brez dekice.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kako jo obleči
8.4.2009 16:03:54   
AnciM
Se popolnoma strinjam. Saj odrasli tudi nismo enaki. Ko je enim hladno in že iščejo jopice, je drugim vroče in so še vedno v kratkih rokavih. user posted image Sem slabo prebrala in razumela, da si imela zimsko vrečo zapeto do vrha in še košaro zaprto. Dokler je suh ni problema. Mislim, da je tole vreme prav pasje za oblačit otroka. Po eni strani mu je v vozičku hitro vroče. Ko pa ga dvigneš in malo popiha, mu je pa hladno.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kako jo obleči
8.4.2009 16:56:14   
sanelaa
Res je čisto adijo vreme.........seveda ga ne moremo iz zimske vreče dat kar v kratke rokave.

Mah, saj jaz tud že vceč ne vem kak ga oblečt, a vzet kapo al ne...............user posted image Kr neki.

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: kako jo obleči
8.4.2009 19:07:22   
clara23
Moj je sicer star 7m, oblečen ima pa body s kratkimi rokavi, majico z dolgimi rokavi, TRAKuser posted image in žabice. To je to..
Edino zjutraj, ko je še malo bolj sveže mu oblečem še hlače, copatke in flis jopico

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kako jo obleči
11.4.2009 21:28:39   
Deja
Jaz oblečem mojega škrata tako.
Body z dolgimi rokavi, majčka z dolgimi rokavi, zgornji del trenirke s kapuco,
žabice, spodnji del trenirke in nogavičke - namesto copatkov
na glavo pa dam bombažno kapico - po potrebi še kapuco od trenirke
Če je senčka ali malo hladneje ga pokrijem z flisasto dekico, če ne, jo ima zloženo pri nogicah.
Vozek ima še košaro pokrito - če fejst sonce sije mu to odprem...



_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!