|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako "uvesti" ninico
28.2.2006 17:04:32   
2ursae
ravno sem brala en post, kjer vas je veliko napisalo, da malemu pri uspavanju pomaga, če k sebi stiska ninico. Jaz sem mu jo že večkrat poskusila uturiti (kupila sem tistega "crkljivčka" - krpico z glavico), pa se ga nekako na prime. Pa vidim, da bi mu prav prišla, ker se, ko je zaspan, vleče za oblekico, mane ročice al pa šari po dudici.

kako ga nahecati, da bo igračko sprejel kot ninico?

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako "uvesti" ninico
28.2.2006 17:44:06   
ZARA
OJ...pomoje se to ne da nič uvajat. Otrok si sam izbere, kaj bo imel za ninico. Vsaj pri nas si je. Najprej je imela plenico, zdej ma pa plišastega medveda.

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
28.2.2006 19:21:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako "uvesti" ninico
28.2.2006 19:49:52   
Vrtnica1
Jaz tudi mislim, da si to otrok sam izbere spontano, če čuti potrebo po tem. Naš nima nič in se mi tudi ne zdi, da bi kaj potreboval. Se pa spomnim, ko sem še sama hodila v vrtec, da je bila v moji skupini punca, ki je še pri petih, šestih letih non stop s plenico okol hodila, to mi je pa čisto mimo. Zakaj bi mu ti načrtno vsiljevala ninico. Opazuj ga, če ga kakšna stvar posebej pomiri ali pa mu je posebej ljuba, pa probaj s to stvarjo. Tudi naš niti pod razno ne mara tistega "netopirja" z glavo, ki mu ga je kupila moja mama in sem ga imela nekaj časa na previjalni pod njegovo glavo, zdaj pa leži nekje v kotu user posted image .
lp

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako "uvesti" ninico
28.2.2006 19:56:45   
ZARA



Zdej k je Tery omenla...moja se je dolgo časa pokrivala z plenico čez obraz, drugač sploh ni hotela zaspat. Res hecno za videt.




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.2.2006 19:57:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Vrtnica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako "uvesti" ninico
28.2.2006 20:39:46   
doroteja23
Moja ima za ninico pleničko skatero se pokrije in jo vlači sem in tja. Ima pa jo samo za popoldansko spanje. Večer zaspi brez vsega.

_____________________________

Imeti otroka je zaneslijvo
najbolj čudovita brezumnost,
ki jo zgrešita zaljubljenca.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako "uvesti" ninico
28.2.2006 21:22:03   
Pia67
Slaba polovica posteljice je zverinjak in Nina si je izbrala puhasto ovco. Vedno si je zakopala obrazek vanjo. In to je zdaj njena ninica (v predalu imam rezervno ovco, ki pa je druge barve, mislim, da to ne bo ovira), ker je zadnjič še vlažno (se pač ni posušila) tiščala k sebi.

Zjutraj, ko prepeva svoje budnice pa se vedno igra z njo. In jaz veselo odspim še kako kitico več user posted image

Damjana

(odgovor članu doroteja23)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 0:26:19   
lelaval
Jaz sem že od vsega začetka pustila zraven nje eno navadno pleničko. Ko se je dojila na eni strani, mi je z druge teklo mleko. Sem si dala na dojko pleničko in jo pustila kar zraven nje - da je ob njej ostal moj vonj. In, ko je malce zrasla, je začela pleničko vlačit in zdaj se pokrije čez obraz z njo, jo pa takorekoč vedno drži z rokico- kot, da išče občutek varnosti.
Starejša dva sta isto delala. Hčerka jo je hitro zamenjala z igračo, sin pa si je zraven aje (pleničke) pri 2 letih izbral še Snoopya in do 4 let hodil tako spat, potem pa le še z igračko. Tako, da ne skrbi, da bodo problemi z odvajanjem od ninice.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 0:37:47   
Aleksandrin
Naša ima eno zelo mehko dekico, z njo na hitro zaspi. Pomaga pa tudi plenica, ki diši po mojem mleku.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 1:20:33   
KODA
Tastarejši mi je zaplenil eno opico,ki sem jo dobila od sodelavk za rojstni dan.Prav simpatična je.Brez nje ne gre nikamor.
Tamali pa ima štorkljo,ki sem jo dobila v telegramu v porodnišnico.Smo pa dobili dve taki štorklji,pa tadruga ni dobra.Njegova je že zgurana,pošita,zgrizena...Taka je najboljša,tista ta cela ni dobra.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 9:48:39   
2ursae
punce, hvala user posted image  Zdajle hodim naokol s tem crkljivčkom, zataknjenim za modrc, pa bomo videli, če bo šlo user posted image

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 10:30:00   
Grascakinja
Če dam pa moji kako tako zadevo, se pa igra z njo in ni šans, da bi zaspala.... user posted image  Tako da mi kar brez ninice in skoraj brez težav zaspi v svoji posteljici. Če jo bo hotela, jo bo pa seveda imela.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 10:48:12   
bobek05
Anej je nekak sam "nakazal" kaj si je izbral kot svojo ninico user posted image  Ko je bil še čisto majhen dojenček smo mu pod glavico dajali pleničko v primeru če bi kaj bruhal ko je ležal še na boku in tisto plenico si je vedno potegnil izpod glave in si jo začel stiskat k obrazu. Zdaj seveda nima več plenice pod glavo, mu jo kar v roke dam in si jo takoj nese k obrazu - ima pa vedno drugo plenico, ker jih seveda perem (in ni navezan na samo eno), pa ga to nič ne moti. Tak da je ful praktično in fajn, da ima plenico za ninico.

P.S.: Sva mu midva tudi kupila eno tako bolj "fancy" ninico v obliki lista, pa taka mehka je in ima luknjico skozi katero kuka glavica pikapolonice (majhna plišasta igračka) pa je noče user posted image  Ga nisva silila, hvala bogu da jo sploh ima, ker je otroka veliko lažje uspavat z  ninico in dudo.

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 10:49:24   
bobek05
aja, pa še to - v eni reviji sem prebrala, da se otroci načeloma ne igrajo s svojimi ninicami, tak da naj to ne bo igrača s katero se igra skoz dan...

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 10:53:19   
viv_
Naša nima ninice. Si pa zmišljuje, pa nosi razne stvari s seboj spat. Zdaj ima tako majhno plišasto kresničko, k ji glavica zasveti če jo stisneš. Potem pa občesno z njo spi Nodi, Po, delfin... ni da ni.

Je pa nujna za spat duda!

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako "uvesti" ninico
1.3.2006 22:02:42   
nejča
Pri nas je najboljša ninica moj modrc - zvečer imam zato dva zadovoljna moškauser posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?