|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.8.2009 10:57:47   
muška
je morda kdo tukaj, ki ima opravljeno to licenco?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.8.2009 11:20:02   
Kerensa*
Ja, moj mož - ampak za taksi prevoze. Mogoče lahko vseeno kako pomagam?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.8.2009 11:24:54   
muška
zanima me v bistvu kak to zgleda. Kot lastnica S.P.ja moram to naredit, zdaj pa ko sem preletela izpitna vprašanja, pa me je skoraj kap.
In pa, še ima morda gradivo za prodat - jaz sicer delam M3, ampak gradivo je menda isto za vse.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.8.2009 11:26:06   
Kerensa*
Zdaj pa razmišljam, če govoriva o isti stvari oz. kakšno licenco moraš narediti. Tudi on je s.p., ampak je delal licenco za taksi-prevoze. Ne vem, sklepam pa, da je npr. za kamijone (špedicija) drugačna.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.8.2009 11:34:46   
Kerensa*
Za gradivo ne vem, kakšno je, lahko pa prebrskam po škatlah (še od selitve user posted image ), če je še kje kaj, kajti on je to delal že en čas nazaj in vprašanje, če je še kje ta papir. Bom pokukala.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.8.2009 11:36:59   
muška
govoriva o isti stvari! Modulov je več, od če je delal taksi je modul M in M1 , jaz imam pa prevoz potnikov (kombi) in rabim M2 in M3. Določena vprašanja so ista, določena seveda ne.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.8.2009 11:42:43   
Kerensa*
No, če gre v obeh primerih za prevoz potnikov, potem najverjetneje govoriva o javnem prevozu, samo vozilo je drugo (pri nas taksi vozilo, kar je osebni avto, pri vas je kombi, obstaja pa še avtobus). Zna biti, da so splošna vprašanja res podobna.

Kaj tebe zdaj konkretno zanima (glede na to, da praviš, da vprašanja že imaš)?

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.8.2009 12:29:35   
muška
obstaja prav gradivo - knjiga. naročila sem si spletne teste, ampak odgovore moram iskat po zakonih, ki jih ni malo.
No, če imata morda učno gradivo, ga kupim

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
29.9.2009 11:45:00   
pind
Zivjo Kerensa

Moj oce mora opraviti ta izpit M1 za taxi ... pa sem klical tja na inter-es in roko na srce ta izpit je res tezek!!!

Nevem ce bo moj oce to naredil sicer se je prijavil na zavodu za delo in bo verjetno prejel subvencijo samo nevem ce je sposoben narediti ta izpit!!

ali lahko kaj poves kako je tvoj moz naredil ta izpit in neki ucbenik prodajajo za 96 eur...

a je mozno da bi mi skopirala ali posodila ali da ga odkupim po neki ugodni ceni

ker je ze sam izpit 94 eur + ucbenik ...jao!!1

Prosim za odgovor

Hvala

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
29.9.2009 12:56:14   
froggy
ojla!

najbolje je, da se obrneš na podjetje Inter-es, cesta na brdo 85, oni so prav specializirani za te licence in ti bodo najbolje znali pomagati, tudi samo za informacije kje bi lahko dobila gradivo. Vem da nekaj gradiva imajo oni.

upam da sem ti kaj pomagala,
lp

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.9.2009 13:05:29   
Anonimen
Moj ga je delal prejšnji mesec - modul M4 in M5 če se ne motim.user posted image Ga bom vprašala. Je pa to res velik kup vprašanj in stvari za predelat.

(odgovor članu froggy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
30.9.2009 19:00:17   
pind
ja problem je ker moj oce opravlja izpit za taxi  pa rabim ucbenik M1 se mi zdi ..stane pa kar 96 eur :( cekincka pa ni

zato ce je mozno prosim za skopirat ali poceni odkup ali kaj podobnega

hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
3.10.2009 18:25:22   
Anonimen
Mislim, da je tako ali tako podobno oz. je za M1 samo manj snovi kot za M4. Ti sporočim takoj ko moj pride domov.user posted image

(odgovor članu pind)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu?
4.10.2009 6:54:55   
pind
hvala suzi user posted image

ja kolikor vem so neki taxiji narisani na prvi strani ucbenika ...






(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Izbira imena za tretjega otroka
gugla

Katero ime k Neli in Filip,bi bolj pasalo:

Tim (53%)

Patrik (47%)


Število vseh glasov: 179

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!