je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


muška -> je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.8.2009 10:57:47)

je morda kdo tukaj, ki ima opravljeno to licenco?




Kerensa* -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.8.2009 11:20:02)

Ja, moj mož - ampak za taksi prevoze. Mogoče lahko vseeno kako pomagam?




muška -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.8.2009 11:24:54)

zanima me v bistvu kak to zgleda. Kot lastnica S.P.ja moram to naredit, zdaj pa ko sem preletela izpitna vprašanja, pa me je skoraj kap.
In pa, še ima morda gradivo za prodat - jaz sicer delam M3, ampak gradivo je menda isto za vse.




Kerensa* -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.8.2009 11:26:06)

Zdaj pa razmišljam, če govoriva o isti stvari oz. kakšno licenco moraš narediti. Tudi on je s.p., ampak je delal licenco za taksi-prevoze. Ne vem, sklepam pa, da je npr. za kamijone (špedicija) drugačna.




Kerensa* -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.8.2009 11:34:46)

Za gradivo ne vem, kakšno je, lahko pa prebrskam po škatlah (še od selitve [sm=smiley1.gif]), če je še kje kaj, kajti on je to delal že en čas nazaj in vprašanje, če je še kje ta papir. Bom pokukala.




muška -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.8.2009 11:36:59)

govoriva o isti stvari! Modulov je več, od če je delal taksi je modul M in M1 , jaz imam pa prevoz potnikov (kombi) in rabim M2 in M3. Določena vprašanja so ista, določena seveda ne.




Kerensa* -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.8.2009 11:42:43)

No, če gre v obeh primerih za prevoz potnikov, potem najverjetneje govoriva o javnem prevozu, samo vozilo je drugo (pri nas taksi vozilo, kar je osebni avto, pri vas je kombi, obstaja pa še avtobus). Zna biti, da so splošna vprašanja res podobna.

Kaj tebe zdaj konkretno zanima (glede na to, da praviš, da vprašanja že imaš)?




muška -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.8.2009 12:29:35)

obstaja prav gradivo - knjiga. naročila sem si spletne teste, ampak odgovore moram iskat po zakonih, ki jih ni malo.
No, če imata morda učno gradivo, ga kupim




pind -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (29.9.2009 11:45:00)

Zivjo Kerensa

Moj oce mora opraviti ta izpit M1 za taxi ... pa sem klical tja na inter-es in roko na srce ta izpit je res tezek!!!

Nevem ce bo moj oce to naredil sicer se je prijavil na zavodu za delo in bo verjetno prejel subvencijo samo nevem ce je sposoben narediti ta izpit!!

ali lahko kaj poves kako je tvoj moz naredil ta izpit in neki ucbenik prodajajo za 96 eur...

a je mozno da bi mi skopirala ali posodila ali da ga odkupim po neki ugodni ceni

ker je ze sam izpit 94 eur + ucbenik ...jao!!1

Prosim za odgovor

Hvala




froggy -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (29.9.2009 12:56:14)

ojla!

najbolje je, da se obrneš na podjetje Inter-es, cesta na brdo 85, oni so prav specializirani za te licence in ti bodo najbolje znali pomagati, tudi samo za informacije kje bi lahko dobila gradivo. Vem da nekaj gradiva imajo oni.

upam da sem ti kaj pomagala,
lp




Anonimen -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.9.2009 13:05:29)

Moj ga je delal prejšnji mesec - modul M4 in M5 če se ne motim.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ga bom vprašala. Je pa to res velik kup vprašanj in stvari za predelat.




pind -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (30.9.2009 19:00:17)

ja problem je ker moj oce opravlja izpit za taxi  pa rabim ucbenik M1 se mi zdi ..stane pa kar 96 eur :( cekincka pa ni

zato ce je mozno prosim za skopirat ali poceni odkup ali kaj podobnega

hvala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anonimen -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (3.10.2009 18:25:22)

Mislim, da je tako ali tako podobno oz. je za M1 samo manj snovi kot za M4. Ti sporočim takoj ko moj pride domov.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




pind -> RE: je kdo delal izpit - licenca v prevozništvu? (4.10.2009 6:54:55)

hvala suzi [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

ja kolikor vem so neki taxiji narisani na prvi strani ucbenika ...









Stran: [1]