|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   izposoja rimske toge - je kje možno?????
12.5.2014 19:03:40   
mojcaziga
Vprašanje v naslovu?
Ve katera za možnost izposoje rimske toge? Rabimo za dva dni, MB.

Hvala za vsako informacijo in lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: izposoja rimske toge - je kje možno?????
12.5.2014 20:29:55   
*Goričanka*
Poskusi v gledališču. Bratranec si je pred leti izposodil opremo za rimskega vojaka (za pust).

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: izposoja rimske toge - je kje možno?????
12.5.2014 20:46:03   
JozicaH
Kontaktiraj društvo Vespesjan, http://www.vespesjan.eu/sl/
ne vem, če posojajo, a vprašaj. Togo s tuniko pa imajo.

(odgovor članu *Goričanka*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: izposoja rimske toge - je kje možno?????
13.5.2014 10:26:54   
ronja
Če ni treba, da je čisto avtentično, pa si laho pomagaš z rjuho in jo zavežeš po navodilih iz narodnega muzeja.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: izposoja rimske toge - je kje možno?????
13.5.2014 10:34:19   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Če ni treba, da je čisto avtentično, pa si laho pomagaš z rjuho in jo zavežeš po navodilih iz narodnega muzeja.


Hvala.

Sem že razmišljala, da bom res tako naredila. Ampak kaj pa z obutvijo user posted image user posted image user posted image user posted image . Zdaj ravno gladiatork ne bi šla kupovat, ker jaz jih ne nosim, sine pa tudi ne, razen ko gre za nastop pri zgodovini user posted image .

Imam še 14 dni za poštudirat.

lp

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: izposoja rimske toge - je kje možno?????
13.5.2014 10:37:18   
ronja
Gladiatorke lahko zimproviziraš iz navadnih fliplopov (japonk)
Maš še druge, zahtevnejše tehnike, seveda, samo tale je res izi. Mogoče lažje kot se peljat v LJ. v gledališče (v Drami se je pred 30imi leti dalo kaj izposodit, ne vem pa, kako je zdaj in ne vem, ali je bilo samo za "zveze". To mi je razlagala ena gledališčnica. Vsekakor prej pokliči...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: izposoja rimske toge - je kje možno?????
13.5.2014 10:42:05   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Gladiatorke lahko zimproviziraš iz navadnih fliplopov (japonk)
Maš še druge, zahtevnejše tehnike, seveda, samo tale je res izi. Mogoče lažje kot se peljat v LJ. v gledališče (v Drami se je pred 30imi leti dalo kaj izposodit, ne vem pa, kako je zdaj in ne vem, ali je bilo samo za "zveze". To mi je razlagala ena gledališčnica. Vsekakor prej pokliči...

Ronja, HVALA !!!!!!!!!!!!!!!!

Nikoli si ne bi prišla gor kaj takega.

lp

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: izposoja rimske toge - je kje možno?????
13.5.2014 11:00:57   
ronja
Ni zakaj:). Meni se zdi dostikrat lažje kaj naredit kot pa okoli skakat za dobit (pa še ceneje je:)... Pa to sem glih zadnjič gledala, ker me je starejša zadnjič nahecala, da bi rada mela temo o Emoncih (so meli v šoli in zdaj jo zanima - in kdo sem jaz, da branim svojemu otroku zanimanje, a ne?:D - valjda to pomeni, da bomo delale tazanimive stvari od emoncev in toga je seveda zanimiva:) in sem šla pogledat na stran od muzeja in potem dobila par idej dalje in se še sama kaj naučila... skratka, otroci so zakon:)

Zato sem prej vprašala, ker če bi se šlo za kako zelo resno zadevo, potem že moraš met pravo avtentično zadevo, za šolsko predstavo, bo pa verjetno tudi impro ok:). Evo, sem ti našla še navodila za togo:). Če ne drugega, se bosta zabavala ob izdelavi, vsaj mi se vedno:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: izposoja rimske toge - je kje možno?????
13.5.2014 11:35:56   
mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ni zakaj:). Meni se zdi dostikrat lažje kaj naredit kot pa okoli skakat za dobit (pa še ceneje je:)... Pa to sem glih zadnjič gledala, ker me je starejša zadnjič nahecala, da bi rada mela temo o Emoncih (so meli v šoli in zdaj jo zanima - in kdo sem jaz, da branim svojemu otroku zanimanje, a ne?:D - valjda to pomeni, da bomo delale tazanimive stvari od emoncev in toga je seveda zanimiva:) in sem šla pogledat na stran od muzeja in potem dobila par idej dalje in se še sama kaj naučila... skratka, otroci so zakon:)

Zato sem prej vprašala, ker če bi se šlo za kako zelo resno zadevo, potem že moraš met pravo avtentično zadevo, za šolsko predstavo, bo pa verjetno tudi impro ok:). Evo, sem ti našla še navodila za togo:). Če ne drugega, se bosta zabavala ob izdelavi, vsaj mi se vedno:).


Hvala še enkrat.

Ne gre za predstavo, ampak govorni nastop pri zgodovini. Izbral si je rimsko družino in kar 30% ocene je izvirnost predstavitve. Rimljane si je izbral, ker so mu zanimivi in ker je prišel na misel, da bi se lahko oblekel v togo.Sicer je rekel, da bo delal sam, me je pa prosil za pomoč pri šivanju - to kar mi gre najmanj od rok user posted image

Ampak s temi linki verjamem, da bo zmogel celo sam.

lp

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




porod in čep


V kolikem času ste rodile ko se vam je odluščil čep?

tisti dan (73%)

v roku enega tedna (18%)

v roku dveh tednov (5%)

v roku treh tednov (2%)

več kot tri tedne kasneje (2%)


Število vseh glasov: 222

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!