|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hvar
8.7.2007 11:01:50   
Janja78
zanima me, če je bila katera od vas že na Hvaru-Jelsa. zanima me namreč od kod ste se peljali z trajektom. če je katera šla iz Drvenika in je opazla nevarnost cest na tem območju, ker sem slišala da so zelo nevarneuser posted image . hvala

lp janja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hvar
8.7.2007 11:33:19   
soncece24
Cesta sučuraj-jelsa je živ obup. pa tudi prihraniš ne kaj dosti, ker če greš najprej do drvenika - potem čez na sučuraj (trajekt vozi 20 minut) in še čez cel hvar do jelse je enih 150 zelo vijugastih kilometrov in vožnja traja vse skupaj cca. 2,5 h, če ne še več.
Midva sva se kr nekajkrat vozila tam in ti res ne priporočam, ful prepadi, ovinki, ozko, slaba cesta, potem ti pa kak italijanski camper nasproti po sredi ceste prileti in si hitro v jarku. Predlani sem ravno videla dva italijana, kako sta se zvrnila s ceste in je bil avto na strehi, na srečo ju je ujel en velik grm in ni bilo hujših posledic. Vglavnem, odsvetujem.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Janja78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
8.7.2007 12:35:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hvar
8.7.2007 15:36:10   
BLAŽIKA
Kar zelo grda cesta je in ovinkasta. Nam je bilo kar žal da smo šli na sučuraj na trajekt ker nismo nič prišparali v času, v denarju pa se pozna.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hvar
8.7.2007 17:26:16   
hrabra miška
mi smo šli lani na Korčulo in smo šli tudi na Drvenik,pa mi je čisto v redu cesta. Sam za obalo moraš iz,se pravi skozi Omiš. Letos gremo pa na Hvar(v torek),in tudi na Drvenik. Časovno je čisto isto,če greš na Drvenik ali pa Split, profitiraš okol 30€,sam men je lažje z otrokoma v avtu,ker sta pridna kot pa na trajektu,ki vozi 2 uri in pol.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hvar
8.7.2007 17:51:09   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

mi smo šli lani na Korčulo in smo šli tudi na Drvenik,pa mi je čisto v redu cesta. Sam za obalo moraš iz,se pravi skozi Omiš. Letos gremo pa na Hvar(v torek),in tudi na Drvenik. Časovno je čisto isto,če greš na Drvenik ali pa Split, profitiraš okol 30€,sam men je lažje z otrokoma v avtu,ker sta pridna kot pa na trajektu,ki vozi 2 uri in pol.


Miška, ni problematična cesta do Drvenika, ampak cesta na otoku - od Sušuraja do Jelse.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hvar
9.7.2007 20:51:45   
Pobalami
Ta cesta je res katastrofa, ozka, na strmini, brez varnostne ograje... Mene je bilo res strah. Pejte raje iz Splita.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hvar
10.7.2007 7:35:31   
gapšer
iz splita. Pa po možnosti ne v soboto.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?