|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hud prehlad, prosim pomoč!
5.3.2009 20:49:05   
maktub
čisto obupani smo... naš 11 masečnik se je pred dnevi fajn fajn prehladil čeprav nevem kako kajti zelo pazimo,,,,
v glavnem že nekaj dni mu z nosa nesprestano teče, nima zamašeno ampak vedno polno čeprav mu vsako urco al pol ure kr fajn spumpamo ven , in obvezno fiziološka je vsako urco.,. poleg tega sem mu dala včeraj 2x po eno kapljico Operil za otroke...
non stop tudi zelo kašlja, zato ga mažem z bronho gelon oz, viksom da mu odmaši vendar nič nič boljše....
cele noči in dneve ni spal niti pol ure,,, problem je ker je navajem zaspat z dudo vendar nemore dihat skozi nos zato ne duda.. v glavnem nevem več kaj naredit res....že 3 dni nismo spali nič.. . on joče jaz pa res nevem več kaj nardedit.. tudi ležišče sem mu dvignila, nogice tudi namazala z viksom..
k dr. nisva šla saj mi nikoli nepove nič pametnega in se je probam čim bolj izogibat saj mi je že par x take naredila da otroka ji kaj dosti nezaupam.. vendar tokrat ...

le kaj naj se naredim da bo vsaj malo zaspal, kajti spi se mu tako da komaj gleda ampak ubogi nemore in nemore....
in res kr fajn kašlja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hud prehlad, prosim pomoč!
5.3.2009 20:53:43   
pipic
najprej pravilno spiranje noska ,najboljše vsake pol urce.
Dudo zdaj ne potrebuje in je tudi dober čas za odvajanje-saj ga samo moti in ne more dihati.
parne inhalacije večkrat dnevno,položajna drenaža.
pri zdravniku zaradi prehlada nimaš kaj iskat.

ja fajn kašlja zaradi šmrkljev ker mu polzijo po grlu,to pomeni da ne vsako urco čistit nos ,ampak bolj redno,ker boste fasali vnetje

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hud prehlad, prosim pomoč!
5.3.2009 21:01:49   
end1
jaz bi vseeno odšla k P, če hudo kašlja. Mogoče dobiš kapljice za nosek na antibotični osnovi, na recept seveda.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hud prehlad, prosim pomoč!
5.3.2009 22:38:50   
madasa
Pri nas je isto. Naša enoletnica je tudi fasala nek virus ali bakterijo. Že drugi dan kuha, nosek ima čisto zabasan in kašlja grdo (kašlja že skoraj 2 tedna). Pa še solzji se ji oči.
Ko nima vročine ji dam jaz na pljučka puter (oz krpico namočim v vreli puter in jo položim na njena pljučka- seveda ne sme biti krpica vrela ampak ravno prav topla)- to naj b ibilo dobro za kašelj.
Danes ji je mama skuhala tako fajn mastno domačo kurjo juho- in res je bila potem, ko jo je pojedla boljša :)
Fiziološke sem porabla v enem dnevu skoraj 3dcl, tako da skozi laufam po stanovanjo z šprico in robčkom povrh pa še pumpico.
Jutri če bo še imela vročino bova šli k pediatru, da jo pregleda in mogoče vzame kri.
Aha ker je dopolnila eno leto ji dajem Operil pršilo v nos- ampak se mi ne zdi da bi tako zelo pomagal, kot so ene to opisovale.
to pa je tudi vse iz moje strani, drugih ukrepov ne poznam.
Pa čimprej se pozdravite in lp!

(odgovor članu end1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
5.3.2009 23:57:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pipic)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hud prehlad, prosim pomoč!
6.3.2009 14:05:04   
nia5
Fiziološka+baby vac, ponoči Operil P, pri kopanju mi uporabljamo timijanovo kopel (Penaten-Erkaltungs bad)user posted image in mazanje prsnega koša z materino dušico, ter dvignjeno vzglavje. Nam je tako prehlad nazadnje izginil v roku 3 dni.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?