|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj
9.1.2015 18:41:32   
anciikaa
Živjo. Ali ima katera ginekologinjo dr. Steinbacher Kokalj? Vaše izkušnje z njo?
Hvala :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
11.1.2015 8:23:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu anciikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
11.1.2015 8:26:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
11.1.2015 8:31:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj
11.1.2015 10:40:31   
strukla
Nevem a se ti zafrkavas al ne, ampak toksoplazmoza in mikrosporija nista isto. Jst osebno ne bi teh pricevanj prevec resno jemala, tud smil se mi vsak ginekolog k mora take histericne zenske prenasat.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj
11.1.2015 12:38:29   
1aneja1
Mačja bolezen in toxoplasma je isto, mikrosporija je pa kožna bolezen domačih živali, ki se lahko prenese na človeka.

Tko da če so se pogovarjale o nosečnosti, so sigurno imele v mislih to mačjo bolezen = toxoplasmo.

(odgovor članu strukla)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj
11.1.2015 15:39:38   
strukla
Macja bolezen je mikrosporija,toksoplazmo pa najdemo v mesu in iztrebkih zivali ki so okuzene. Stik mamo naceloma predvsem z mackami, zato velja previdnost okol njih.
Sramota, da donosis otroka, pa celo nosecnost ne najdes 5 minut da se poznimas o svojem zdravju in zdravju lastnega otroka. Za opravljanje zdravnic se najde pa cel dan ce je treba.

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj
11.1.2015 15:43:29   
strukla
Da ne omenjam predrznosti, da prides na pregled in pametujes zdravnici o tem da si prebolel macjo bolezen, pol pa se siris krivo vero okol pa dokazujes lastno topoglavost.

(odgovor članu strukla)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj
11.1.2015 17:36:15   
1aneja1
Oprosti, ampak mislim da nisi niti opazla, da jaz nisem ista oseba, ki je prej komentirala ginekologinjo.

Hočem ti povedat samo to, da se med nosečnostjo vsi pogovarjajo o toxoplasmi kot o "mačji bolezni" - po domače. Sem bla par dni nazaj na šoli za starše in je medicinska sestra tako rekla in moja ginekologinja tudi.
Ne vem zakaj je zbrka glede imen ker če zguglaš mačjo bolezen, res dobiš to kar ti govoriš.
Jaz ti samo hočem rečt da nosečke imajo vedno v mislih toxoplasmo (ker je pač problem), če ji pa po domače rečejo mačja bolezen je to zato, ker tako slišijo. Ne moreš zdej cel halo zagnat če je mogoče uporabla napačen izraz, najbrž je prav mislila.

V komentarje glede G se pa jaz ne bom spuščala.

(odgovor članu strukla)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj
11.1.2015 18:34:39   
strukla
Macja bolezen je po domace mikrosporija,tudi v nosecniskih krogih je tako. Seveda pa razumem, da v omenjenih krogih obstajajo tudi tisti, ki jim tako velike besede in kompleksni pojmi delajo tezave. Nisem pa se vidla medicinca ki bi se izrazal tako pod nivojem svoje izobrazbe in stroke.

Tko da to je to, kar se tice te polemike. Zdravnica je tole povsem korektno komentirala.

''Cel halo'' kot pravis, je pa nastal zaradi zmotnega svetega prepricanja uporabnice christin v svoj prav in ne tok zaradi napacnega izraza.


< Sporočilo je popravil strukla -- 11.1.2015 18:40:44 >

(odgovor članu 1aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
12.1.2015 9:30:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu strukla)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj
12.1.2015 9:51:46   
strukla
Edini problem mas ti, ker zahtevas od zdravnice, da dela tko kot si si ti zamislila v svojem fanazijskem polpismenem svetu.

< Sporočilo je popravil strukla -- 12.1.2015 9:53:31 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?