ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


anciikaa -> ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (9.1.2015 18:41:32)

Živjo. Ali ima katera ginekologinjo dr. Steinbacher Kokalj? Vaše izkušnje z njo?
Hvala :)




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.1.2015 8:23:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.1.2015 8:26:14)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (11.1.2015 8:31:00)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




strukla -> RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (11.1.2015 10:40:31)

Nevem a se ti zafrkavas al ne, ampak toksoplazmoza in mikrosporija nista isto. Jst osebno ne bi teh pricevanj prevec resno jemala, tud smil se mi vsak ginekolog k mora take histericne zenske prenasat.




1aneja1 -> RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (11.1.2015 12:38:29)

Mačja bolezen in toxoplasma je isto, mikrosporija je pa kožna bolezen domačih živali, ki se lahko prenese na človeka.

Tko da če so se pogovarjale o nosečnosti, so sigurno imele v mislih to mačjo bolezen = toxoplasmo.




strukla -> RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (11.1.2015 15:39:38)

Macja bolezen je mikrosporija,toksoplazmo pa najdemo v mesu in iztrebkih zivali ki so okuzene. Stik mamo naceloma predvsem z mackami, zato velja previdnost okol njih.
Sramota, da donosis otroka, pa celo nosecnost ne najdes 5 minut da se poznimas o svojem zdravju in zdravju lastnega otroka. Za opravljanje zdravnic se najde pa cel dan ce je treba.




strukla -> RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (11.1.2015 15:43:29)

Da ne omenjam predrznosti, da prides na pregled in pametujes zdravnici o tem da si prebolel macjo bolezen, pol pa se siris krivo vero okol pa dokazujes lastno topoglavost.




1aneja1 -> RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (11.1.2015 17:36:15)

Oprosti, ampak mislim da nisi niti opazla, da jaz nisem ista oseba, ki je prej komentirala ginekologinjo.

Hočem ti povedat samo to, da se med nosečnostjo vsi pogovarjajo o toxoplasmi kot o "mačji bolezni" - po domače. Sem bla par dni nazaj na šoli za starše in je medicinska sestra tako rekla in moja ginekologinja tudi.
Ne vem zakaj je zbrka glede imen ker če zguglaš mačjo bolezen, res dobiš to kar ti govoriš.
Jaz ti samo hočem rečt da nosečke imajo vedno v mislih toxoplasmo (ker je pač problem), če ji pa po domače rečejo mačja bolezen je to zato, ker tako slišijo. Ne moreš zdej cel halo zagnat če je mogoče uporabla napačen izraz, najbrž je prav mislila.

V komentarje glede G se pa jaz ne bom spuščala.




strukla -> RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (11.1.2015 18:34:39)

Macja bolezen je po domace mikrosporija,tudi v nosecniskih krogih je tako. Seveda pa razumem, da v omenjenih krogih obstajajo tudi tisti, ki jim tako velike besede in kompleksni pojmi delajo tezave. Nisem pa se vidla medicinca ki bi se izrazal tako pod nivojem svoje izobrazbe in stroke.

Tko da to je to, kar se tice te polemike. Zdravnica je tole povsem korektno komentirala.

''Cel halo'' kot pravis, je pa nastal zaradi zmotnega svetega prepricanja uporabnice christin v svoj prav in ne tok zaradi napacnega izraza.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (12.1.2015 9:30:29)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




strukla -> RE: ginekologinja dr. Steinbacher Kokalj (12.1.2015 9:51:46)

Edini problem mas ti, ker zahtevas od zdravnice, da dela tko kot si si ti zamislila v svojem fanazijskem polpismenem svetu.




Stran: [1]