|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   flaška z ročaji
15.9.2005 22:11:41   
bobek05
Mene pa zanima, KDAJ naj kupim flaško z ročaji oz. samo ročaje, da si bo mali lahko sam držal flaško???

Imamo Avent flaške, pa sem videla da se da dobit samo ročaje in gor prišraufat...

Zdaj je začel še nekaj grabit flaško (star bo jutri 3 mesece), pa si jo že kar sam drži, samo še nima prstkov iztegnjenih, ampak drži bolj tako s pestjo... Tudi ropotuljice npr. še ne more prijet ali pa kakšnega obročka, vidim pa, da že poskuša npr. prijet moj rokav ali pa plenico in jo stiska v pesti..

Kaj menite???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   flaška z ročaji
15.9.2005 22:22:08   
Marogica
Ročaji ni so problem, problem je duda. ker če otroček grabi in se igra s stekleničko, začne ven tečt. Mi smo pri ta prvem uporabljali aventovo stekleničko in nastavek za pitje namesto dude-od rojstva. PRi njem ni bilo problema, ker tam nič ven ne priteče

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   flaška z ročaji
16.9.2005 8:30:17   
mia-1
Hoj mi smo jo tudi prejsnji teden kupili in jo kr lepo drzi-no vcasih se bolj igra.Mi tudi nimamo dude ampak tist nastavek z luknjicami pa mu kr gre(nastavek je od 3 mescev dalje).

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   flaška z ročaji
16.9.2005 16:40:23   
inna
Mi smo kupili pri treh mesecih pa ni bla tko navdušena na njih zdaj je stara pet pa si drži flaško brez ročajov samo nagnat si jo še ne zna

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   flaška z ročaji
16.9.2005 19:38:51   
špelin@
Tudi naša že fajn grabi flaško, jo kar objema z malimi prstki Na ročaje še ne bomo šli, ker je koordinacija še preslaba, da bi si znala sama držat.

Saj boš sama videla, ko bo mali sposoben držati flaško. Poskusi vsake toliko časa. Če drugega ne, je za otročke to zanimiva igra

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   flaška z ročaji
16.9.2005 19:54:03   
BARBARA R.
Čisto od tebe odvisno. Tako z ročaji, kot brez njih znajo držati stekleničko. Pojma nimam kako, saj so kar konkretno široke glede na njihove rokica.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   flaška z ročaji
16.9.2005 21:01:21   
vrtnica777
jst mam pa ročaje že od samega začetka in kolikor jaz pomnim je vedno držal za ročaje ko sva jedla po flaški samo držati sem jo morala, no sedaj jo pa že zna nagniti

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Angelska imena za deklice in dečke
Preverite seznam prelepih in zelo posebnih imen za dečke in deklice, ki nosijo angelski pomen.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?