|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Primorska
22.2.2006 12:20:26   
Eviii
vidim, da ste tle večinoma vse bol na začetku. jst sm pa čisto na koncu te svoje user posted image . sicer je to prvič. sm pa tudi sama med bol ta starimi (jih mam že čez 30). rok imam v soboto, pa so mi rekli (lovšin), da bom kr v pondeljek not ostala in bomo takrat našega-o user posted image  vn povlekli, na silo al pa brez nje. in zdej jst veselo to bitjece prepričujem, da nej se kr sam-a odloči prit vn. pa me očitno ne posluša.
mi smo ta forum imele odprte že neki cajta nazaj. in smo se tudi menle za kavico, pa ni blo nič iz tega. samo enkrat smo se dobile na čokoladi, pa še to sva ble samo dve... drugače smo se pa videvale na jogi v izoli, ki poteka vsak pondeljek od petih do sedmih. če imate cajt, se vam full splača hodit, ker vas bojo odlično pripravli na porod.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Primorska
22.2.2006 12:50:39   
tasha23
Hello Eviii, saj bo! letošnji bombončki malo 'štrajkajo', saj jih kar nekaj poznam, ki so šle teden ali več čez rokuser posted image . Boš vidla, da bo vse OK.

SREČNO ZA TA VIKENDuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama je v manjšini ampak nič zato, se pa bo razvajala....

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Primorska
22.2.2006 13:41:13   
lušnobica




Ja, Evii, drži se ...
Na jogi v Izoli smo pa ostale samo julijke zaenkrat. Sta hodile še dve nosečke, ki sta imele rok prejšnji teden, zdaj ju pa ne bo več.
Drugače se tudi meni zdi v redu ta joga, moti me samo to, da začne že ob 17-h in moram hitet, da pridem iz službe in da hitro skuham eno pašto za kosilo, za kaj drugega je premalo časa, pol pa šibam na jogo.
Jaz sem sicer zdaj na polovici, se bomo pa pol z vozički srečevale ... se mi zdi, da si tudi ti iz Izole, tako kot jaz.
Aja, še to, 27.2. je prav lep datum, ker ima na ta dan moj možek rojstni dan.



(odgovor članu tasha23)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Primorska
22.2.2006 17:43:02   
GoYa
Vidim, da vas je nekaj Postojnčank pofočkanih, pa se javljam še jaz user posted image . PDP 18.8.2006, moj G je pa tudi dr. Merlo.

A kaj veste, kako je s telovadbo za nosečnice v našem kraju? Jaz sem prvič noseča, pa nimam pojma. Sicer sem ravno danes naročila mami naj mi na Vzajemni kupi DVD Telovadba za nosečnice, tako da bom doma migala. Sam v družbi je lepše.

LP, GoYa

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
22.2.2006 18:37:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu GoYa)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Primorska
23.2.2006 11:36:09   
SelmaC
lep pozdrav primorke!!!

Me veseli, da nas je kar nekajm če bi prej vedela, bi se kaj oglasila. Jaz sem junijka in bi tudi šla na jogo v Izolo zdaj, ko imam časm ker nisem več v službi. Ima katera telefon vaditeljice? Jaz sem za če se katera želi družiti. Lepo se imeje
Ciao ciao

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Primorska
23.2.2006 14:19:17   
Azzurra
Kaj pol, gremo na jogo? user posted image
Kje pa točno to je v Izoli?


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Primorska
23.2.2006 14:25:12   
memole
Pozdravljene!
Jaz sem tudi iz primorske(ankaran) vendar sem že rodila in sicer 26 septembra!Imam punčko ki bo stara 5 mesecev!
Vsem nosečnicam pa želim lepo in umirjeno nosečnost!

Lep dan želim.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Primorska
23.2.2006 16:37:44   
Eviii
čaw...
torej, joga je v izoli ob pondelkih od petih do sedmih. poteka pa v drugem štuku (nasproti dvigala) v izolskem zdravstvenem domu. jst bi rade volje pršla v pondeljek, samo me po vsej verjetnosti čaka porod user posted image  (če ne že mogoče kak dan prej).
danes je pa pr nas tle en lep dan, zato ga izkoristite in pejte mal vn na sončka...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu memole)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Primorska
24.2.2006 9:24:50   
Azzurra
Allora gremo na jogo....če me ne bo tokalo delat do 18.30, kar je čisto mogoče....
Se katera pridruži, da gremo skupaj?

Jaz sem pa danes zelo zelo slabo spala. Boli me....trebuh...sej ne vem ali trebuh trebuh ali želodec...skratka nič mi ni prav, ponoči sem se s težavo obračala v postelji, vse me je tiščalo in vleklo dol, zvečer sem bila ful lačna, čim pa sem se lotila jest, se mi je zdelo, kot da mi gre vse nazaj...
Ma kaj je možno, da pritiska dojenček na želodec?
Sem pa v 22. tednu. Zdej mora bit ene 25 cm velik, a ne?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Primorska
24.2.2006 21:06:18   
SelmaC
allora gremo, jaz bom prišla, ma ne vem točno kakšne pripomočke morada potrebuješ. Npr. brisača ipd. Če kdo ve, bi bila vesela informacije.

Želim vam lep vikenduser posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Primorska
24.2.2006 21:50:04   
Eviii
za na jogo rabiste samo brisaco, pa vodo in obilo dobre volje... ostale dobiste tam.
no, pr meni se danes neki dogaja, moje drage primorke. mogoce bomo pa ta vikend spoznali nasga-o user posted image . drzte pesti, da ne bo treba delat cr-ja.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Primorska
27.2.2006 9:25:36   
Azzurra
Se mi zdi, da so šle februarčice rodit user posted image user posted image user posted image user posted image

Kako ste pupe? Mi smo ok. Včeraj smo peljali naš "trebuh" v kino, pri napovedniku filmov je blo vse skupaj tako na glas, da se je naše bogo user posted image  v trebuhu (pa še sem trebuh pokrila s plaščem) tako brcalo, da sem mislila, da bom šla ven...se je verjetno prestrašilo bogo naše dete...

Kakšne volje ste kaj danes? Ste od volje za it k jogi? Meni kljub vsem planom in prestavljanju obveznosti, usklajevanju urnika in tako naprej in nazaj...danes ne bo zneslo user posted image ... Ma jaz ne vem, no.....jaz bi user posted image

Kaj pa ve kdo za kakšno drugo telovadbo, ki bi bla kdaj kasneje? Kaj ni blo govora o eni, ki ima na Ogrlici neko privat varianto?

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu Eviii)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Primorska
27.2.2006 14:00:16   
SelmaC
mene so tudi danes "zafrknili", ker tudi meni ne bo zneslo it na jogo. Moram zamenjat sodelavca na tečaju.  Škoda... Bo naslednji teden.. Eviii si rodila?

Lepo se imejte

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Primorska
28.2.2006 15:39:51   
samy
Drage user posted image  s Primorske. Vljudno ste vabljene v trgovino AJATUTAJA na Markovcu, kjer boste deležne 10% popustauser posted image na vsa oblačila za bodoče mame in otroke. Popust bomo priznali vsem, ki boste trgovki zaupale  magično besedo RINGARAJA.user posted image

Akcija velja ves mesec marec!user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Primorska
1.3.2006 8:07:40   
Anonimen
Hmm zanimivo, samy, vendar zakaj ko je bilo objavljeno zadnje tako sporočilo in ko smo v omenjeni trgovini prodajalki zaupali magično besedo, ni imela pojma o tem?
Brez zamere, samo vprašam.

(odgovor članu samy)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Primorska
1.3.2006 12:06:54   
samy
user posted image   Spoštovana anonimna primorka. Obžalujem, da niste bila deležna popusta. Čeprav malo dvomim v to, saj ne jaz ne moja sodelavka ne pomniva,da bi komu zavrnili možnost popusta. Kolikor pomnim, je v predhodni akciji popust bil le gotovinski za nosečniška oblačila, ste morda želela plačati s kartico?!
V kolikor se je to res zgodilo,  se v imenu AJATUTAJA ponovno opravičujem!

lp Samy

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Primorska
2.3.2006 16:08:02   
Azzurra
Čau pupe, kje ste?
Vas je sonček povabil na sprehod? user posted image



_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu samy)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Primorska
2.3.2006 16:19:25   
SelmaC
bi, bi rade voljhe šli, ma kuhamo kosilo, pa še peš smo.... upam, da bo jutri tudi lepo.

ciao ciao

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Primorska
2.3.2006 16:23:11   
Azzurra
Selma....ma kaj zdej...gremo na jogo? Sej jutri je tudi, ne? user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Primorska
2.3.2006 16:48:43   
SelmaC
Jutri? mislim, da je samo v poinedeljkih? Nisem 100%, sem pa dobila tel. št. bom jutri poklicala. Grem tudi jutri. če slučajno jem drugače v pon., če spet ne bo presenečenj. Me res peče vest, ker ne migam. Sem hotela na bazen pa mi je G. prepovedal. Ti javim, ko zvem, kaj je z jutri

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Primorska
2.3.2006 16:54:46   
SelmaC
Nimam prave št. Azzurra, sem poklicala ravnokar. Ma bom šla v ponedeljek kar direkt ob 17h pa bo kar bo. Pa še nekaj: jaz grem v pon. ob 13h na ogled izolske porodnišnicem da vidim, če bi tam rodila. Se mi bo katrera pridružila?

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Primorska
3.3.2006 8:13:29   
Azzurra
Selma, kdaj imaš ti PDP?

bi šla rade volje s tabo, samo sem v ponedeljek naročena na UZ v Postojni.
Kar se tiče joge, sporoči. Danes mi je že spet jasno, da ne bo nič, moram bit doma, ker mi pripeljejo neke omare, v ponedeljek pa ne verjamem, da bom utegnila, glede na to, da imam UZ v PO ob 15. uri. Ma ni vrag, da ne bo uspelo prej ali slej?! user posted image
Se tolažim s tem, da itak dirkam cele dneve, in v službi in drugače, je kar nekaj dela (prenavljamo), med vikendi pa si privoščimo kak daljši sprehod tako da se aktivnosti ne manjka. Vem, da je to daleč premalo, ampak na žalost ima moj dan samo 24 ur in če od tega tistih 6 spim, mi preprosto zmanjka časa...user posted image

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu SelmaC)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Primorska
3.3.2006 9:57:00   
lušnobica




Punce eno vprašanje ...
... kako vam uspe dopoldan na ogled porodnišnice? Jaz sem v službi do 16-h, edino ob ponedeljkih zbežim malo prej, da pridem do 17-h na jogo. Jaz bi šla na ogled porodnišnice, ampak bi morala vzet dopust, ki ga pa šparam, da bom lahko ostala malo pred porodniško doma, da bom sploh lahko hodila na šolo za starše. Ta je namreč v vseh treh obalnih občinah dopoldan, tako da takim kot sem jaz ne preostane drugega kot da hodijo zadnji mesec. V Izoli začne šola za starše, če se ne motim, vsak prvi torek v mesecu in ker imam jaz PDP 15.7. bom porodniško nastopila sredi junija in pol moram imet še dva tedna prej dopust, da bom lahko hodila od začetka. Drugače ne vem kako bi lahko to skombinirala.
Porodnišnico si bom pa šla ogledat takrat, saj sem se itak že odločila, da bom rodila kar v Izoli, pa kar bo bo. Bom vsaj blizu doma, da bom lahko zbežala, če bodo preveč sitni.user posted image



(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Primorska
3.3.2006 10:29:50   
Azzurra
Draga lušnobica....to se sprašujem tudi sama...kako bo uspelo karkoli....
jaz imam namreč dvojni urnik, en teden delam od 8. do 16., en teden delam od 10. do 18.30 in ob sobotah od 8. do 12.

Lahko si samo predstavljaš, kako je.....ko so pregledi, je cel škandal, kako to da ne morem uredit med "prostim časom"...ja kaj pa naj naredim....če jaz delam popoldne in če moj ginekolog dela popoldne in mi reče naj pridem ta in ta dan, ko bo 20. teden, da naredi morfologijo....?! A zamenjat me, to pa ne gre kar tako. je cel problem. in potem sledi obvezno grdo gledanje itd.

No, zdaj imamo neke izredne razmere in večinoma delam do16.. Ampak to se lahko spremeni iz danes na jutri.

Ne vem...jaz ne vem, kdaj bom lahko kaj opravila, do zdaj se je vse izšlo...malo z dopusti, malo s koriščenjem ur, ampak šola dopoldne....to je pa cel kažin.
Glede na to, da bom koristila dopust maja in nastopim porodniško nekje 3. junija, bom izgleda šla v šolo v maju....čeprav mi ne kaj dosti diši, ker bo takrat že kar vroče, trebuh pa si lahko samo predstavljam kakšen bo....

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu lušnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Zajtrk
Michonne RR

Ali vaši malčki zajtrkujejo pred odhodom v vrtec/šolo?

Da (53%)

Ne (29%)

Občasno (18%)


Število vseh glasov: 17

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!