|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:17:01   
Čajček
user posted image  Živimo v enosobnem stanovanju, ker naš mali že tako ne spi prav dosti ponoči in imam jaz teorijo, da mora vedeti, da je posteljica za spanje, ga čez dan ne dajem vanjo. Zato imamo v kuhinji raztegnjen kavček na katerem se lahko igra; da pa ne bi padel dol, ga založim s pouštri. S tistimi iz spalnice, na katerih z možem čez noč spiva. Tako. Zdaj pa problem: dobili smo obiske z malo 19mesečnico. Vse v redu, potem pa jo je bilo treba previt. Pozabila sem povedati da imamo kopalnico user posted image  in na pralnem stroju tudi previjalno podlogo user posted image . Naši obiski pa prav brez problema malo slečejo in začnejo previjati na pouštru. No, jaz sem rekla, da se mi ne zdi normalno, da bi lahko vsaj brisačo al pleničko dali čez.....pa sem izpadla kot živiuser posted image . Da živim v inkubaturju, da bo otrok zbolel...v glavnem, da nisem normalna.
Kaj pa vi menite, bi se vam zdelo normalo, da obiski previjajo otroke na vašem spalnem pouštru?!? user posted image  jaz sem prav zmedena....
Pa hvala.

Čajček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:24:35   
ZARA



Ja ne vem, jst bi pustila, da jo previjejo. Men se to ne zdi nič tazga. Rit je rit.




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:27:00   
ZARA
Brez brisače, sem mislla. Da ne bo pomote.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:31:38   
eva1
ma takole je-bolj ko kompliciraš, slabše je!
Sicer pa moj je spal od začetka v svoji postli, pa nikoli ni zamenjal dan za noč! Se pa strinjam s tem da je postlca za spanje, ampak mali otroci itak rabijo tudi podnevi spanje, zato ne vem zakaj ga ne daješ notri-sicer ne vem, koliko je star, ampak prej ali slej ga boš mogla navadit drugje spat( v postli), ker se bo kmalu skotalil ali pripuzal na tla, ker jih nobeni povštri več ne ustavijo...
No ok predvidevam da ne tistem pouštru nima glavice, zato tudi jaz nebi odreagirala...no drugo pa je če spi na njem!

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:33:05   
Anonimen
Po moje malo pretiravaš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čajček)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:35:33   
tinica
Je pa ja otrok. Meni se to ne zdi nič groznega, da jo je tam previla, če pa tebe to tako moti potem pač ko gredo obiski domov enostavno spreoblečeš povšter brez problema in ti ni potrebno prej delat kakšnih problemov in ljudi spravljati v zadrego. Res pa, da jaz ko sem kje na obisku vedno vprašam, če lahko otroka sprevijem nevem na kavču npr.

Lp, Tina


_____________________________

Kritizirati zna vsak bedak in mnogi to počno.

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:37:44   
CIPRESA
No, nevem če ravno želiš slišati moje mnenje ampak men se to ne zdi nič čudnega. Res malo pretiravaš. Tudi sama ko smo kje na obisku ga previjam na kavču, pa je odspodaj deka ki jo nekdo uporablja za spanje ...pa kaj??? Sej se ne pokaka gor nanjo.
Samo moje mnenje!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:40:22   
juma
Tud men se je zgodil,da sem bla na obisku in sem mogla previt našega fantka.Tudi oni imajouser posted image in se mi zdi normalno,da sem ga previla na previjalni mizi.Če pa bi ga na povštru bi pa verjetno dala nekaj pod rito(rita je rita,povšter pa povšter).Nekaj olike pa mora bituser posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 15:45:08   
Čajček
user posted image Ups, zgleda da sem res zatežena...
Kar se tiče pouštra, je jasno , da ma tudi glavo gor, če se stalno vrti tam okoli. user posted image
No, mi tudi hodimo na obiske in se tam previjamo, pa prej vprašamo kje lahko in pod rito damo tisto nepremočljivo podlogico, pa se mi je vedno zdelo normalno.
Otroci so res otroci in rit je le rit. Ampak tiste riti so tudi namazane z raznimi praškimi, pa ne vem še kakšnimi pastami...pa glede na to, da jejo isto kot jaz ali ti ne dišijo praV čudovito....user posted image  
zanimivo pa, da so si ostali obiskovalci, preden so se usedli zraven malega na kavč, umaknili pouštre. se je zdelo vsem samoumevno ....
No, hvala za mnenja in lep dan, čeprav nas posuša tukaj kar odpihniti user posted image

Čajček

(odgovor članu tinica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:06:58   
mamči
Veš kaj, meni se pa ne zdi da si ti zatežena. Jaz imam pri hiši dva otroka, ki ju previjam na previjalni mizi. K o imamo obiske, so do zdaj vse mamice al pa očki šli previjat v kopalnico na previjalno mizo.
So pa vsi sami vprašali, če si lahko previjalno malo sposodijo - nobenemu nisem rekla kje in kak!
Pa tud jaz na obisku previjam (če imajo) na previjalni. Če je nimajo, vprašam, kje se lahko previjemo - ponavadi pol na kavču, dam pa spodaj najmanj eno pleničko.
Že zato, da se mi user posted image  slučajno ne stoči ali pa pokaka po kakšnem kavču ali pa še kje.
Sploh pa na povšterčku od tamaliga jaz ziher nebi pustila ritke gor - pol pa on veselo gor spi, pa še malo v usta da....Vsaj pleničko gor, če ne že brisačko - ZIHER JE ZIHER!

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:16:31   
fionaP
A ne bi bilo čisto normalno, da bi obiski najprej vprašali, kje lahko previjejo svojega otroka? Potem bi pa že ona pokazala pravo mesto za to...
Jaz tudi ne bi svojega otroka kar takole previla, v torbi sem pač imela poleg rezervnih oblačil, robčkov in plenice tudi podlogo za previjanje.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:17:00   
Jančika_
Pri nas doma glede tega ne kompliciram, so pa večinoma vsi samoiniciativno šli previt otroka na previjalno. Ko sama previjam otroka kje drugje, ga na previjalni, če jo imajo, sicer mu pa dam nekaj pod rit.

Izkušnje imam pač take, da se med previjanjem nikoli ne polula - razen, ko ga previjam na prijateljičinem novem belem tepihuuser posted image . Še sreča, da sem mu takrat podložila nepremočljivo podlogo...

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:17:29   
CatJa
Se pridružujem mamči-nem mnenju.

(joj, kk se mamči sklanja?)

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:24:28   
KIRA
tvoji obiski so čudni. kaj pa če se tamala na povšter polula?? a boš na scanju spala??'
kar tko jim povej..

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:26:26   
hubi
Ne, nisi čudna. Kulturni ljudje vprašajo, kje in kako lahko otroka previjejo. Tudi meni ne bi bilo to všeč. Ne zdi se mi higienično, da se najprej  otrok igra , pa liže tiste povštre, pol ima pa  rit gor, ki je lahko polulana, pokakana....  Pa naj bo to moj otrok ali pa  sosedov.

(odgovor članu fionaP)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:41:02   
stela




Nisi ti čudna, tvoji obiski so. Zakaj pa so previjalne podloge?
Kaj če bi se user posted image  polulal ali pokakal na povšter? Meni bi bilo ful nerodno.



(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:50:10   
CIPRESA
Kaj pa bi potem rekle na mojega nečaka Anžeta ki ga ravno navajamo da lula v stranišče in mu kdaj uide in se polula na kavč ko pride na obisk pa na tla včasih, nama zloži posodo iz omare jo valja po tleh in zloži nazaj (in ne utegnem videti kaj vse je bilo potleh tako da uspem v stroj zložiti le tisto kar na hitro uspem videti), pa včasih kljub lepemu prigovarjanju skače po postelji v copatah s katerimi je prej hodil po tleh. Kaj naj naredim razkužim vsakič celo stanovanje (pride pa vsak dan na obisk k teti iz spodnjega štuka v zgornji), na hitro zvlečem iz kavča prevleko ki jo dam oprat, pa po tleh mal poglancam pa je. In naš Žiga zaenkrat še živi.
Še vedno ga dam na kavč kljub temu da je bil prej gor Anže in je hodil s copati gor ali pa ga je prej polulal, prevleko dam dol pa fajn ubrišem, drugega mi pa ne preostane. Kako naj pa jaz to pošlihtam???


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 16:58:32   
krompircek
Men je tud malo čudno tole. Jaz nebi mirno gledala da mi previjajo na povštru kjer spim ja halo malo olike pa tud lahko majo.
Kaj če bi se pa polulal mislim no.user posted image  eni so pa res malo špasni.

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 17:00:35   
hubi
Mislim, da je imela Čajček predvsem probleme z odraslimi. Odrasli ljudje naj bi premogli že toliko pameti, da bi spoštovali red, kako na temu rečem, v drugi družini. Drugače jaz takemu odnosu rečem opokanost. Druga stvar in popolnoma različna pa je, če imaš malega otroka, ki se še uči in mu je kakšna stvar igra, kar tebi ni. In tega ne dela zanalašč.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 17:30:47   
valči
Ne,nisi čudna.Čudni so obiski,ker premalo komplicirajo.Jaz mislim,da moraš malo komplicirati,ko imaš otroke,drugače si pujs.
Ker previjalne mizice so namenjene previjanju,zato ne previjamo na tleh,postelji.Mizice za hranjenje so namenjene za hranit otroka v kuhinji in ne v dnevni sobi.Posteljice so namenje za spanje,zato otroci ne spijo kjerkoli;na kavču,na rokah...
Edino to bi ti prišepnila,ne navajaj otročka spat podnevi na kavču.Moja oba sta ponoči in podnevi spala v posteljici in hčera ni nikoli zamenjala noč za dan.Sin je pa ekstra primer še sedaj pri treh letih se ponoči prebuja,enoletnica pa prespi nočuser posted image

(odgovor članu stela)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
23.1.2006 17:40:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu valči)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 17:55:55   
soncek&luna
tudi meni ne bi bilo vsec, da bi mi otroka previjal na povstru... jaz svojemu, ce sem na obisku vedno dam pod rit previjalno podlogo...

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 17:59:57   
lelaval
Meni se tudi ne zdi to nič čudnega.

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 18:20:13   
jakaracman
Ne nisi čudna, sama imam vedno nepremočljivo podlogo sabo.Če previjam na previjalni kje drugje , dam spodaj pleničko.Sama tudi svoje user posted image  ne bi previjala na svojem povštru.Sploh se mi pa pred previjanjem velikokrat polulauser posted image .To za mene ni nobeno pretiravanje!!

(odgovor članu Čajček)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: A sem res tako čudna????
23.1.2006 20:00:45   
Anonimen
Potem sem jaz še bolj čudna, ker povštrov iz postelje že itak ne bi nesla na kavč. Teli obiski so pa res "obuti", če ne znajo prosit vsaj za brisačo za pod rit.

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?