|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 11:42:54   
arielca
Odpiram novo temo, ker smo že dočakale december user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 11:44:17   
Anonimen
In jaz se ti takoj javljam nanjo.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 11:47:29   
kofetek2010
user posted image  dodajam linke do starih, da jih ne bomo preveč iskale user posted image  ko bomo iskale spomine user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=672031

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=617432

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=600686



no, pa smo ga dočakale user posted image
 
pri nas nič novega (še vedno trmarim za 13.12.user posted image ), jutri imam CTG, pa bomo videli user posted image

< Sporočilo je popravil jana73 -- 1.12.2005 12:00:57 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 11:49:25   
Anonimen
Jana73, a greva staviti, da boš rodila 13.12.?

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 11:54:59   
arielca
Oooo, Kerensa, nova slikca user posted image ... A to je zdej ta decembrska?

jana73, jaz navijam zate!!!!!!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 11:59:03   
Anonimen
Ja, malce spremembe ne škoduje. Tudi pri avatarju ne. Sicer sem bila pa tako ali tako edina na RR, ki je imela za avatar svojo fotografijo in ne nekaj drugega.

(odgovor članu arielca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 12:12:09   
kofetek2010
kopiram še vse pofočkane decembrke iz seznama nosečk user posted image

DECEMBER (49 user posted image )
01. Alka
01. BlankaT, Maribor
01. DJ,Ljubljana
02. Barbek, Ljubljanauser posted image
02. nina42, Postojna
03. cebelica77, Maribor
03. ninad, Ljubljana
04. mml, Ljubljanauser posted image
05. devička
05. katy
06. tiki20, Kranj
07. AIKA, Ljubljanauser posted image
07. binka
08. čita, Ljubljana
09. cuma, Izolauser posted image
09. jana73, Postojnauser posted image
09. SpRiNg, Ljubljana
11. belica
11. Emma07, Ljubljana
11. pufi 2003
12. hajdi21, Maribor
12. rose, Ljubljana
13. arielca, Kranj ali Jesenice
14. pat, Ljubljana
14. polonca_g
15. ZaspAna
16. Pepika, Maribor
17. marjetica81, Murska Sobota
17. Rozalija, Ljubljana
17. šnucika
18. _helena, Kranjuser posted image
20. cinci, Kranj
20. micki, Novo mestouser posted image
20. pija*, Ljubljana user posted image
21. Ada, Ptuj
21. lidija74, Maribor
21. pegica1
22. Jožica, Ljubljana
22. NR, Maribor
23. ovčka, Ljubljanauser posted image
23. MAndy, Ljubljana
24. Neli1, Celje
25. Kerensa, Ljubljana ali Postojnauser posted image
27. Yasminka, Ljubljanauser posted image
28. Galja, Kranj ali Jeseniceuser posted image
29. darjagp, Ljubljana
31. irenn75, Kranj
31. Tanja., Celje
31. tinkamiška, Celjeuser posted image
??. zvoncica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 12:12:36   
kofetek2010
sem želela, da bi bili vsi decembrski linki skupaj, a sedaj ni več okenčka urediuser posted image
 
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=572847

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=584949


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 12:24:32   
mml
Evo, da se "pofočkam" še tukaj user posted image , PDP še vedno 4. 12, po mojih izračuni 7.12, bomo kmalu videli, kdo je imel bolj pravuser posted image .
Ravnokar končala z odtajanjem zamrzovalnika, česar sem se lotevala že kakšne 3 mesece user posted image , očitno mi bo uspelo narediti vse kar se načrtovala in še kaj, preden pride user posted image .
Lep 1. decembrski dan še naprej

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 13:17:54   
tinkamiška
Hojla!

Jst sem pa nazaj iz CTG-ja. Pa sem malo zmedena, ker ne vejo al je aparat beležil začetne popadke, al bi se pa naj najina punčka premikala. Jst nisem čutila nič drugega kot, da mi je parkrat za trenutek otrdel trebuhuser posted image

Jah, nič, upam, da bom počakala do konca meseca, ko imam rok, bom pridno počivala. Ostalo je pa vse vredu. Zdej mam CTG spet čez en teden, če ne bo prej kakšnih sprememb.

Pa-pa,
Tinka

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 13:45:09   
Anonimen
Ooo Kerensa, sprememba - lepo. Sicer ima pa še kar nekaj rr-ovk svojo sliko: jaz, nalin, jančika... pa še jih je, samo so bolj poredko gor.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 14:12:25   
BlankaT
En lep decemberski pozdrav še od mene. Tuka na štajerskem full sneži. Sem pred eno uro prišla iz CTG, ki ni pokazal nobenega popadka user posted image . Tako, da našega user posted image  ne bo na rok. 

Sem se pa danes ponoči zbudila in na WC ugotovila, da imam zelo mokre zbodnjice. Najprej sem bila v šoku in prestrašena user posted image  in seveda sem mislila, da mi je spustil mehuruser posted image . No nato pa sem ugotovila, da je mi je verjetno odteklo del vode. Sem že mislila, da se je začelo user posted image user posted image  in šla lepo nazaj v posteljo in si predstavljala, da bom še danes držala svojega user posted image  v naročju. No nato pa me je CTG razočaral.  V ponedeljek imam ponovno CTG in UZ, seveda, če ne bo prej že kakšnega popadka.

Torej drage moje decemberke, naš mesec je tukaj in sedaj se lahko še samo veselim, da smo ga dočakale user posted image user posted imageArielca tudi mene zanima katera od nas bo prva rodila v decembru. Tako,da punce javite, ko boste odšle v Rim ali ko boste prispele v Rim.

Lp, Blanka



_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 14:37:25   
petraz
Ja, še malo pa nas bo zopet zasnežilo... user posted image  user posted image  Vsem user posted image želim čiprejšen porod in čimlažji!!

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 15:45:19   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  je že december! Malo vas bom še spremljala, dokler vse ne prinesete svojih sončkov iz porodnišnic. Ja, 1. december je bil tudi najin težko pričakovani dan in čeprav smo se spoznali že pred 13 dnevi, smo danes ponovno končno doma. Primož je namreč dobil zlatenico in sva bila od ponedeljka na pediatrični kliniki, zdaj pa sva začasno odpuščena.
Res upam, da bo z današnjim dnem končno vse v redu in bomo lahko začeli družinsko življenje.

Vsem user posted image  decembrkam želim pravljični december!!!

(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 16:05:16   
Kofi
Hej vsem skupaj!

Jaz sem bla včeraj na CTG in tudi nič popadkov. G pravi, da srček bije tako kot mora. Šele čez 14 dni imam ponovno CTG pri njej. Na koncu se je pohecla, da upa, da se takrat še vidimo, če ne pa naj prinesem pokazat kako slikico. Me je kr malo stisnilo pri srcu. 21.12 imam šele rok. No sej vem da bo hitro minilo!
Tako kot vse ostale tudi mene grabi malo panika kako nam bo šlo ko bo dete zunaj. 24 ur na dan bo nekaj popestrilo vse dni v letu! Ajoj...user posted image user posted image user posted image
Someone glavno da sta vredu...kr tak naprej, držim pesti!

Naš december je torej tu, zdej pa samo kot domine!

Predlagam, da organizirate svoje partnerje, da takoj ko rodite (če bojo moški sploh lahko stali pokonci), da sporočijo na forum...kaj pravite na to idejo! Pol pa ko pridete iz bolnice pa se seveda, takoj ko je mogoče, javite tudi same s svojimi sončki...user posted image

Pozdravček iz Maribora! Pegica

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 16:07:49   
Anonimen
Jaz sem mojemu že naročila, ja, ampak glede na to, da že zdaj išče, kje je Laško pivo v akciji, dvomim, da bo česa sposoben... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 16:07:59   
Kofi
Aja...še to sem pozabila povedat...ker opažam, da vse veliko sanjamo te dni..
Jaz tudi! Samo ne o mojem detetu, temveč...zdej se boste mal nasmejale po mojem...
sem sanjala danes, da je bla pri meni doma MADONA in da sva se pogovarjali kot največji prijateljici...pa ne vem od kje mi ta ideja! Pol pa sem ji še rekla, da po našem koncu večkrat hodi tudi Pamela Anderson - in da če grema na sprehod jo boma ziher kje srečale...si zamišljate te sanje?

Meni ni več nič jasno!

Kakorkoli, naj vam bo toplo v zimskih dneh
Čau, Pegi

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 16:09:22   
Anonimen
Pa sem mislila, da samo meni dogaja... user posted image user posted image user posted image
Jaz tukaj v BTC-ju sicer ne srečujem Madonne in Pamele Anderson, ampak - saj vidite, sem pa avatar zamenjala in sem zdaj Catherine Zeta Jones-Douglas... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kofi)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 16:09:54   
Kofi
Moj dragi je začel tudi že z organizacijo - celo taščo je že prepričal, da bi imel najprej pojedino pri njih doma za njegove kolege...pa se je kr strinjala...user posted image  In pol še enkrat pri nama...joj...da ne govorimo o nakupih piva!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 16:11:17   
mml
Spet jaz...moj user posted image  je danes dalj časa v službi, tako da je še popoldne dolgočasno.
Zunaj naletava sneg in je skoraj romantično...mene pe že celo popldne nekaj stiska v trebuhuuser posted image , trebuh kar pošteno otrdeva...samo ni pa nobenih bolečin, tako da mislim, da lahko mirno čakam na jutrišnji redni pregled.
Someone  upam, da bo sedaj pri vas res vse tako kot mora biti in boste samo še uživali in se razvajali user posted image .
Zdej si grem pa nekaj scoprat za kosilo, sicer jih bom spet slišala, da slabo skrbim za najino user posted image .

...in obljubljam, da za danes neham "težit"

Pozdravček vsem decembrovkam in bivšim novembrovkam, ki ste se nam pridružile...user posted image

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu Kofi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 18:07:35   
XXYY
Dober večer, decemberke!

Tudi tukaj se vam oglašam. Moj PDP je še vedno 23.12., samo sem prepričana, da se bo naša pupika (?) odločila priti prej ven. Ker me že dva dni po malem boli v križu, spodnjem delu trebuha in še špika v nožnici ter občasno mi tudi otrdi trebuh, pa še full moram na WC letet.

Ponoči zelo težko spim, kot sem vam že povedala. Imam tudi neke čudne občutke glede tega poroda. Včeraj zjutraj, okrog 4ih, sem šla na WC, še vsa zaspana in ko sem končala z "lulanjem" sem zaslišala, da mi še vedno teče voda. In tako sem se ustrašila, da sem kar skupaj tiščala in še slišala te zvoke. Pol sem se pa obrisala in potem ni bilo nič več vode. Potem pa sem prišla do resnice, kje sem jaz zaslišala teči vodo (iz kotlička). Joj, grozno. Prav ustrašla sem se in hkrati sem se začela smejati.

Ali se vam tudi že kaj podobnega dogaja?



(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 18:21:08   
arielca
Jaz danes lenarim. Nič se mi ne da in sem še popoldan dremala 2 uri. Sem pa non stop na WC-ju, čeprav včasih samo zaradi parih kapljic. Zdaj ob koncu nosečnosti mam mal poveča izcede pa ves čas me skrbi, da mi ne bi odtekala plodovnica in ne bi vedela. Občasno mi otrdi trebuh, špikanje je pa čisto nekaj običajnega. Oh, zdaj sem res že malo navličana trebuha in čakanja... PDP pa ostaja 13.12.

someone, držim pesti zate in za Primoža. Upam, da se bosta zdaj lahko posvetila drug drugemu. user posted image zate in za tvojega sončka!

user posted image  za vse decembrke! Pazite nase.

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 18:32:59   
BlankaT
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  sem preletela vaše odgovore in se pošeteno nasmejala. 

No naj vam povem, da se tudi moj zelo skrbno pripravlja na ta "porod", je ugotovil, da imajo v Intersparu narezek za 6 oseb za 4 jurje in sicer je sestavljen iz 1kg klobas.  Tako,da se je odločil, da bo šel kr po porodu tja po njega in domov, kjer ga potem mislijo piti. Jaz samo upam, da ne bo tako divje kot je bilo pri prvem. Kjer je pošteno zapil sina. Mali je rojen 20.12. in tako je user posted image  začel piti 21.12. in ga se nato streznil tam okoli 2.1. user posted image . Saj veste, obiski in kozarček in že se je pijanost nadaljevala.

Pegica1 sem jaz tudi mojemu predlagala, da bi na forumu javil, da je naše user posted image  prikukalo na svet, pa se ni strinjal s tem user posted image , žal. Tako, da bom kr sama javila, ko pridem domov.

Lp, Blanka.

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu XXYY)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 18:38:22   
Pajaca
Ojoj punce kam ste mi ušle..... ja ja to je pa če preveč okol letaš in pol vse zamudiš.

No včeraj sem mela pregled pri g in stanje je sledeče.... vse je že prpravleno, odprta sem 2cm (ko da to kaj pomeni, sem bla pr tamali tud 14dni prej tolk odprta), ctg ok, drug teden imam spet pregled.... tko da bo pestro.

Upam, da bom vseeno rodila za Miklavža, kot je napovedala Kerensa, ker pač se mi ne da več čakat..... tko da Kerensa bom čist jezna če bom mogla čakat do 17.... se mi ne da.

Jana jupi... si me kar precej prehitela, tko da kar obdrži svoje prvo mesto po kilcah, jaz jih imam +24.... tko da mam še 6kg fore.

Drgač pa torba prštimana, moram kupit še pamperske, pa bepanten..... to je to.

Moj si je že zamislil kam bo peljal kolege na žurko in sicer v lj (kok bodo veseli, ko se bodo mogli okol 30-40km vozit), ampak mamo en lokalček ogledan, pa še moj stric bo vse zrihtal, on mora sam poklicat kako in kaj...... zdaj pa sprašuje, če mu dam kaj zraven..... ha ha kar sam naj to rihta, mene itak ne bo zraven.

Ga pa ne mislim nič prost, da vam sporoči kako in kaj, se bosta že viv in Lara potrudile in en postek napisale, da sem rodila.... si ne bosta mogli kaj, da ne bi napisali.... so ble že prvič zlo zgovorne, pa kar mal preveč napisale.

Aja a imena mate že vsa zbrane.... nam tale fant še vedno dela probleme..... za punčko je že čist odločeno že kar dolgo, fant pa.... ajej.... da ne bo tako kot pri Pajacki ko sploh nisva mela imena za fanta in sem si sam želela, da bi bla punčka, da ne bi bilo problema z imenom. No ja men je en ime všeč, pa kao zmanla sva se, pa zdej on grunta da bi bil kaj druzga mulo......

No ja, fajn bodte, jaz grem telebajske pa nodja gledat..... ve pa uživite!!!

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Juhuhu, december je tu...
1.12.2005 18:57:04   
XXYY

Madonca, decemberke danes smo pa zelo aktivne tukaj na forumu. Upam, da bo tako vsak dan, do trenutka.

No, saj vem, danes je naš prvi dan.

Moram še povedat. Mislim, da sem kar tretja na lestvici kar se tiče kilogramov. Do sedaj smo potrebovali + 20 kg. Mislim, da sem na tretjem mestu. Če pa ne, me pa lahko še katera popravi.

Aja, prvi CTG je bil vredu. Srček je lepo deloval. Popadek je bil samo eden velik in nekatere malenkosti (okrog 95 - velik, drugi pa okrog 20). Sploh ga čutila nisem, ker mi je naša pupika tako razgrajala notri. Bomo videli, kaj bodo rekli v ponedeljek, ko imam ponovni CTG.

No, pa danes lepo pančkite in božajte svoje bušije.

Za vse vas DECEMBERKE pa veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?