|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2023
9.8.2023 21:00:33   
ironic
Saša, zdaj imam Aptamil Pre, bomo pa začeli dajat 1. Tak da čist navadno in ji ta najbolj ustreza pa tudi normalno kaka. Vse ostalo krči, polivanje, bruhanje v loku, nori krčki takoj po obroku, zaprtost in trdo kakanje. Grozno je bilo..

Meni se tudi zdi, da je čisto v njej, mene pa kot da ni. Pa še dosti je na meni stvari - gospodinjstvo. Malo manj razume ves ta pritisk.. Malo moji živci ker nimam za te stvari, pa hormoni še. Pa ker jaz bi probala z odnosi, on pa še ne bi. Ker je bil poleg pri porodu in ne vem. Ima travmo al kaj.. zadnji teden se mi zdi da mi vsi grejo ma živce 🤷🏼‍♀️



(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: Julijke 2023
10.8.2023 7:53:15   
nevergiveup
Jaz dojim na eno dojko 10-15 minut, na drugo pa zelo na hitro, kar prehitro se mi zdi... Res je da ga ful moti, če vmes kupčkov ne podira in potem včasih ne vem a se je najedel ali samo kupček..  Doji se pa na uro pa pol do dve uri. Danes imamo prvi pregled pa bomo videli pri čemu smo. Imam pa v redu občutek in se mi zdi kar zadovoljen otrok. Napenja ga sicer ful in ima ful vetrove, toliko še ni imel noben moj otrok in to samo ponoči?? Krčev še ni, razen ko se podoji se potem pritožuje dokler ne podreva kupčka kar zna včasih zeloooo dolgo trajat- sploh ponoči. Spat čez dan mi seveda ne rata, saj imam še dva otroka doma, ta tretji je hvala bogu čez dan v vrtcu in se nabira in včasih sredi stavka kar pozabim kaj sem sploh govorila. Ampak to sem pričakovala pa mi ni nobeno presenečenje tokrat. Kile me tudi ne ganejo, fokus mi je zdaj dojenček, drugi otroci in seveda partner. Glede daril sem tudi vsem povedala, da naj dajo darila, če že hočejo za starejše otroke ob prihodu bratca, saj dojenček ima mene in drugega ne rabi sploh. So bili zelo ponosni in veseli, da so jim vse čestitali in obdarili. Se mi zdi to zelo pomembno, da dobijo ravno starejši čim več pozornosti zdaj, ko od mene nimajo kaj dosti. Ostalo se bo počasi porihtalo- dajmo času čas. 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: Julijke 2023
10.8.2023 11:37:02   
Anonimen
Kako veš da je otrok po podoju sit? Jaz sek čisto zmedena. Naš tamali se sedaj že nekaj dni blazno krega na joški, začne pit, včasih še zagrabi težko, pije (blazno hitro in ful zraka poje) in potem po par minutah začne spuščat bradavico, spet išče, jokat, brcat, spet zagrabi za par sekund, pa spet vse od začetka. Prav norim zraven! Vmes podreva kupčka, v joku, spet ponudim, spet isto. Večina podojev je takih, najbolj umirjen je večerni, ali pa ko je res lačen. Hranim ga na 2-3h in ponujam vmes, če joka. Ali lahko to smatram, kakor da je sit? Ker če to dela predolgo mu pač ne dam. Kile so OK. Jeziček ni priraščen. Jaz nevem a ga tok moti zrak, ki ga požre, ali ga boli prebava…. Muka. Pa vem, da s flašo ne bo nič drugače…. Pa po dojenju on sploh ni zadovoljen, skos jokca, skos bi se nosu, skos muziko vrtet….danes smo mu kupili gugalnik, pa mam občutek, da ga sploh ne bo zanimalo….
Saša

(odgovor članu nevergiveup)
  Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: Julijke 2023
10.8.2023 15:22:11   
ironic
Joj, Saša, tak je meni moja delala ko sva se polno dojili. Razen to, da ni zdržala tak dolgo. Ona je na pol ure, 100% pa obvezno vsako uro. In par sekund sesala, pa nehala, pa se jezila, butala z glavo v joško, jokala. Noro. Samo, dobro. Pri meni se je potem ugotovilo da res očitno nima dovolj. Pa iskreno, jaz tudi nisem več zmogla. Če ti na tolk časa pije, potem ima dovolj, ker se nasiti 🙂

Danes pa že od jutra nikakor spat.  Ne eno, ne drugo. Takoj sem vedela, ko sva jedli in mi ni potem zaspala. Oziroma mi je, za 10 minut. Takoj sem vedela da bo cel dan tako 😮‍💨😮‍💨 hvalabogu je zdaj moj prišel, da je on mal prevzel, ker sem res prav crkjena. Zdaj ko bi lahko npr, pa se ne morem spočiti malo.. Se pa je naučila podirati kupčke, vsaj to. Ker še 2 tedna nazaj ni bilo tako uspešno, pa posedala sem jo, pa za vsako histeričen jok,ker se je prvič ustrašila. Zdaj pa jo dam leže pa počasi na sedeč položaj dvigujem in podere ko en stari ata 🤣🤣

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: Julijke 2023
10.8.2023 15:31:40   
Anonimen
Ironic ja, zdaj razmišljam, da ga mogoče preveč zaliva… pa mu je prehitro vse. Sem brala, da je za probat, da naredim podoje na eni strani (4h) pa potem grem sele na drugo, da ne dobi toliko tega prednjega mleka. Bomo videli. Pa sedaj so mi rekli, da naj vetrovne kapljice dajem po navodilu tj. 5kapljic pred vsakom obrokom! Jaz sem mu jih dajala samo vsake toliko za pomiritev. 
Kupcki - midva imava 3 nacine. Prvi je cez ramo, potem probava sede in ce se to ne uspe ga dam k sebi na prsa, da je na trebuhu. Ce to je uspe v 5 min pac nehava. Potem vcasih sele po 1h rigne. Vceraj je takooooo rignu, da sem mislila, da mu je glasilke preklal. Bi clovek mislu, da mu bo odleglo, pa ni bil po tem nic boljse volje…

Ja to spanje, takoj ves kaksen dan te caka. Meni so tudi mucni taki dnevi, ko ne spi in ne spi. Potem ostanje samo se nosenje in uspavanje… pol pa pride dan ali dnevi, ko pa prespi skoraj cel dan in se sekeram, da ponoci nebo spal 😂 zacaran krog.
Sasa


(odgovor članu ironic)
  Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: Julijke 2023
10.8.2023 16:17:08   
Stella Marella
ja, sasa, to je tudi mozno da ga prevec zaliva. probaj samo z eno stranjo, ja. mah, pri tem dojenju gre tudi 1000 stvari lahko narobe...
uh, meni je tudi danes tak naporen dan. jaz tudi cutim/vidim ze zjutraj, kako bo cez dan... jaz sem pa imela danes ginek. pregled. stres do amena. sem probala it s tamalim z vozickom, uff... saj ni jokal do tam, ko se je pa vozicek ustavil, pa dretje. cela ambulanta ga je slišala. sem ga v naročju drzala, ko so mi merili pritisk in jemali kri 🙈 socutje vseh bolniskih sester, joooj...  potem bi morala pa na vaginalni pregled in sem rekla, da to pa res ne bo šlo - je moral moz ga prit iskat. katastrofa! 🤷‍♀️🙈 kakega "joškarja" mam, no...  ta prvi sin je bil pa cist drugačen, ne morem verjet - kot da sem totalno brez izkusenj. 

ah ja, ko mi pa zaspi kje na postelji in bi lahko sla spat - pa seveda ne morem. lezim zraven in gledam v luft 🤷‍♀️

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: Julijke 2023
11.8.2023 3:27:02   
ironic
Joj ta zadnji zapis, enako. Takrat ko je priložnost pa ne spat, ali pa vse drugo delat. 🙄Pa ne se sekirat da se joče,pa da so drugi poslušali. Meni se zdi to tolk noro in neumno. To so dojenčki oziroma novorojenčki. Ne moremo pričakovati, da se bodo obnašali kot 3-letniki, da bodo tiho ko bomo želeli ipd., Še ta 3-letnik bo kje zganjal celi halo, pa se bo prej tega pogledalo kot dojenčka.Kako pa je pregled bil? Meni je takrat bilo res neprijetno, sploh ker je bris jemala. Brisi so mi vedno bili sila neprijetni, samo zdaj pa še 1x bolj..

Joj, meni se tak smilijo sosedje,ker ima mali vsak večer krče in tako močne in dolge da so to takšni kriki in jok,da groza 😢 meni je tak hudo, da bi res kar šla pomagat. Mislim kak te nagon vleče, samo mislim da bi me njen poslal nekam, ali pa ne.. danes so se neke sosede pogovarjale ravno o tem. Da pač ne moreš otroka privezat, da nisi kriv. No hvalabogu.. ker onadva se bosta počasi ali pobila ali pa se jima bo malo odpeljalo (po slišanem).. jaz sem mojmu govorila, samo da se otroku ne zgodi kaj, zato me je tolk vleklo.  No in moja bila očitno jezna ker mi je dala vraga čez ves dan.. ob 15 je zaspala za 2 uri in to je to. Od pol6 do večera, do kopanja nič spala, kr neki ji ni pasalo, da niti ven nisva šli 😮‍💨😮‍💨 


Prav čakam da bo malo večja, da bo lažje. Da se bo zamotila z igranjem, da bom lahko jaz normalno kaj naredla, da bova šle na dolge sprehode, kako kavo... Po drugi strani pa ko to pomislim kr jočem, ker nikoli več ne bo tako mala, nikoli več ne bo tolk na rokah, da bi bila 100% odvisna od mene, tisti najini trenutki... Joj kak je to res... Ko so večji pa se sprašuješ kje so te male štručke.. ah, hormoni še kr delajo 😁😁😁

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: Julijke 2023
11.8.2023 8:32:53   
foxy_cat
Jaz dojim samo na eni, ko želi. Dojiva se toliko časa kot pač želi. Resss redko ponavadi kdaj pred spanjem ko ni več toliko mleka, ker se je pred tem prenažiral in polival, potem ponudim obe, drugače ne. Se pa že tako preveč redi heheh.. porodna 3480, odpustna 3230, po 4T 4500+ tak da boga moja hrbtenica. Kar se tiče kreganja na zizi je normalno prva se je tak med krči, ta zdaj pa kdaj ko ne ve kaj bi rad.

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: Julijke 2023
11.8.2023 9:03:38   
Pikcapokca
Ocitno je bil vceraj taki dan ker moja tudi cez cel dan ni skoraj nic spala. 4x po pou ure samo in je bla tako utrujena da je zdaj ponoc 5 ur spala v eno. Upam da bo danes kaj boljse ker vceraj sva bla oba ze tak utrujena zaradi animiranja in kriz je tak bolel 😅
Ironic i feel you za zadnji odstavek. Cizto isto.. se veselim vsega tega ampak mi je tak hudo ko ze zdaj vidim kak je vecja proti prvemu dnevu 🙈

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: Julijke 2023
11.8.2023 9:31:49   
foxy_cat
Mi smo včeraj imeli dretje do 12.30 v eno hehe.. potem pa je bilo bolje.

(odgovor članu Pikcapokca)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: Julijke 2023
11.8.2023 11:40:13   
Anonimen
Nori dnevi 😂 midva sva dobr spala, zjutri pojedu, cez pol ure spet sel spat za 1,5h 😂 potem sva sla na sprehod za 1h in je spet prespal skoraj… no na koncu zadnje 5 min jokal, se dobro da sem bila skoraj doma… pol pa jok pa tecnarjenje, pa ne bit v tem polozaju, pa ne v tem, pogojno na trebuhu v narocju, pa ne muzike, pa ne gugalnika… na konc napa mal pomagala da je nehu stokat… ga dala spat, zdaj se pa ze oglasa po 5 min! No saj je celo dopoldne prespal, ampak raje ga imam da spi kakor pa da joka…. 🤷🏼‍♀️ Danes pride se moj k nama, koncno! Potem bova pa tu se par dni oz odvisno kok se bo dal bit 😂 je pa k sreci od danes naprej na dopustu do konec meseca (zadnjic za tok dolgo - starsevski) in upam da se bomo meli fajn ;) ce bo se dal bi sli kaj do Bleda, morja… spet odvisno od malega. Joj… 
Kok so pa vasi partnerji kaj doma? So koristili ves starsevski? Jaz zdaj tako gledam… moj je bil prve 3 tedne doma, pa sedaj pa 3 tedne, vmes je delal. Ostalo si bo pustil…. Ampak zdaj ce gledam za nazaj, bi blo prov fajn, ce bi koristil cel starsevski od rojstva naprej… ampak sedaj je kar je. 
Sasa

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: Julijke 2023
11.8.2023 14:51:19   
foxy_cat
Pri nas je pa danes dopoldne spet bil rompompom.. sva šla z mojim potem v trgovino, no predn sva šla noter beeee ok.. se v avtu podoji.. ma prideva v trgovino se je pa začel spet dret ko da že 3 dni ni jedel.. ja nič kaj odnesla sem ga ven kaj pa naj pa nazaj na zizo saj ko je takšno dretje samo to pomaga. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: Julijke 2023
11.8.2023 14:55:13   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: foxy_cat
ko je takšno dretje samo to pomaga. 



Zanimivo, pri nas ko je histerija pa sploh noče joške, ali pa glih za 2 minute potem pa pljune ven pa dalje histerija. No verjetno potem no razlog za jok lakota. 
Kdo bi jih razumel ane 😂
Sasa

(odgovor članu foxy_cat)
  Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: Julijke 2023
12.8.2023 18:23:19   
Stella Marella


IZVIRNO SPOROČILO: ironic

Joj ta zadnji zapis, enako. Takrat ko je priložnost pa ne spat, ali pa vse drugo delat. 🙄Pa ne se sekirat da se joče,pa da so drugi poslušali. Meni se zdi to tolk noro in neumno. To so dojenčki oziroma novorojenčki. Ne moremo pričakovati, da se bodo obnašali kot 3-letniki, da bodo tiho ko bomo želeli ipd., Še ta 3-letnik bo kje zganjal celi halo, pa se bo prej tega pogledalo kot dojenčka.Kako pa je pregled bil? Meni je takrat bilo res neprijetno, sploh ker je bris jemala. Brisi so mi vedno bili sila neprijetni, samo zdaj pa še 1x bolj..

Joj, meni se tak smilijo sosedje,ker ima mali vsak večer krče in tako močne in dolge da so to takšni kriki in jok,da groza 😢 meni je tak hudo, da bi res kar šla pomagat. Mislim kak te nagon vleče, samo mislim da bi me njen poslal nekam, ali pa ne.. danes so se neke sosede pogovarjale ravno o tem. Da pač ne moreš otroka privezat, da nisi kriv. No hvalabogu.. ker onadva se bosta počasi ali pobila ali pa se jima bo malo odpeljalo (po slišanem).. jaz sem mojmu govorila, samo da se otroku ne zgodi kaj, zato me je tolk vleklo.  No in moja bila očitno jezna ker mi je dala vraga čez ves dan.. ob 15 je zaspala za 2 uri in to je to. Od pol6 do večera, do kopanja nič spala, kr neki ji ni pasalo, da niti ven nisva šli 😮‍💨😮‍💨 


Prav čakam da bo malo večja, da bo lažje. Da se bo zamotila z igranjem, da bom lahko jaz normalno kaj naredla, da bova šle na dolge sprehode, kako kavo... Po drugi strani pa ko to pomislim kr jočem, ker nikoli več ne bo tako mala, nikoli več ne bo tolk na rokah, da bi bila 100% odvisna od mene, tisti najini trenutki... Joj kak je to res... Ko so večji pa se sprašuješ kje so te male štručke.. ah, hormoni še kr delajo 😁😁😁




ah, sej se ne sekiram, ce drugi slisijo, sej vem, da ni prvi.. samo v dolocenih situacijah, ko mu res ne morem ponudit dojke, je rahlo neprijetno. 🙂 takrat pac ne mores nic in zavedanje, da bo tudi ta faza enkrat mimo, ne pomaga 🙂 sploh, ko sem utrujena ko hudic...  aja, to o 3-letnikih...uh 😅 moj bo kmalu 3 in šele ta je nevzdrzen, da joj.. takrat pogledam nasega  dojencka in si  mislim "kar naj traja..." 😉 

gin. pregled ni bil pa nic posebnega, nic nisem cutila, ne vem... meni ti pregledi ze od nekdaj niso nic kaj - mogoce imam samo dobro ginekologinjo. 🤷‍♀️ 

(odgovor članu ironic)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: Julijke 2023
12.8.2023 18:30:19   
Anonimen
Tudi moj G pregled ni bil nic posebnega, tudi bolelo ni, pa sem mislila, da me bo :) 
A mislite, da je mozno ; vceraj smo jedli pico - danes nasega mucka takooo zvija, se kaka komaj, rito ma bolj rdeco… mogoce ga pece? Ker tudi meni vcasih paradiznik poskodi v smislu, da me pozene… ampak se mi je zdelo, da ne bo problem, ker je peceno. Spal je danes od jutra dalje samo 1,5h v kosu in 3x po 10 minut. Boscek. Vceraj pa prespal cel dan. 
Upam, da bo jutri boljsi dan.. Danes je res kriza. 
Sasa

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: Julijke 2023
12.8.2023 19:28:49   
Stella Marella


user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: Julijke 2023
12.8.2023 19:29:48   
Stella Marella
.... a je to tudi vasa "spalna poza" zadnje case?? 😆

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: Julijke 2023
12.8.2023 19:32:28   
Stella Marella
glede paradižnika pa res ne vem... sem ze večkrat jedla pizzo in ni bilo problema. ti si jo zdaj prvic po porodu? mogoce si pila kaksen sok? 

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: Julijke 2023
12.8.2023 19:46:01   
Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Stella Marella

glede paradižnika pa res ne vem... sem ze večkrat jedla pizzo in ni bilo problema. ti si jo zdaj prvic po porodu? mogoce si pila kaksen sok? 



Nisem je prvic, ampak nazadnje, ko sem jo, je itak imel tiste krcke in nisem posvecala tok pozornosti. Na novo sem pila edino pivo brez alkohola, fanto ampak resss malo, pa na novo jemljem grsko seno - triplat kapljice. 🤷🏼‍♀️ Me je kar strah kaksna bo noc! 
Upam da ste ostale v redu 😊

(odgovor članu Stella Marella)
  Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: Julijke 2023
12.8.2023 21:31:34   
Stella Marella
ja moj reagira na gazirano. pa vcasih tud na majhno kolicino.. oz. zdaj je ze boljse.  zakwj pa grsko seno, a nisi rekla, da imas morda prevec mleka? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: Julijke 2023
13.8.2023 9:10:22   
Gluck4
Punce da se vam še jaz malo javim.... v četrtek sem imela pregled pri ginekologinji in me je napotila v bolnico... smrdeč in krvav izcedek je kazal na zo da nekaj ni ok, kar se je potrdilo na uzju...  na srečo sem v bolnici naletela na primarija, ki mi je kar ambulantno odstranil ostanek plodovnih ovojev iz maternice in predpisal antibiotik... zdaj je ok.... sva naslednji dan preverila crp, ki je upadel za polovico... Naš malček pridno raste, vse bp, edino krči so včasih hudi.... včeraj mi je prijateljica pokazala kako mu pomagati.... navadno vatirano palčko je namazala z riboderminom, razprla rito in mu počasi vstavila. ( vstavi se mu največ cel vatiran del - ampak ni potrebno če že prej učinkuje)... potem je seveda šlo ven ogromno blata in zraka... no to mu je super pomagalo.... je rekla da takšni malčki še ne znajo pritiskati in jim tako najučinkoviteje lahko pomagamo....mogoče še kateri prav pride ta nasvet.... meni je sigurno... zdaj se bom vedno posluževala takšnega načina za odpravljanje težav...

(odgovor članu Stella Marella)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: Julijke 2023
13.8.2023 10:16:17   
Anonimen
Stella ah, pusti me. Zadnjic sem zacela piti 0,0 pivo, bolj zaradi okusa kot mleka, potem pa poleg kapsul za dojenje, ki jih pijem od poroda ze… se to seno! Se sama nevem zakaj! Saj vceraj nisem vzela vec; pa tudi verjetno ne bom. Mislim, da res ni potrebe, ker mogoce je mleka res prevec za njegov tempo. Po vsem tem so joske spet bolj polne, tezke…. Pred pitjem pive in tega sena pa so bile vedno mehke, mleka pa se vedno dovolj. 
Ojoj Gluck, sreca v nesreci torej. Imas sedaj kaksno posebno okrevanje? To s palcko sem ze slisala, sem rekla, da bom probala… samo nisem se 😊
Sasa

(odgovor članu Gluck4)
  Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: Julijke 2023
13.8.2023 12:00:16   
foxy_cat
Saša moj je po pici full polival, pa ko mu kaj ne odgovarja od hrane se ful poslabša več poliva. Drugače pa meni je patronažna rekla da znajo te paradižnikove mezge kar težave delat, pa čebula, česen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: Julijke 2023
13.8.2023 13:11:01   
Pikcapokca
Hejla vsem. Mi smo sli zdaj k mojim starsem. Iz MB v LJ oz na vas. Sm se kr bala spremembe ampak morm rect da ji zeloo pase. Cez dan smo lahko skoraj skos zunaj na terasi v senci, zjutraj na 3 km sprehode in tako uziva. Soseda mi je za darilo dala eno philipsovo dudo ki ima na koncu tak matiran del in to dudo je pa takoooj sprejela. Kar je res fajn ker se v vozicku ni nic jokala pa zelo pomaga kadar ze bruha pa bi se kar sesala da zaspi. Tolko da veste ce se kateri ne zelijo prevec sprejet dude tamali. Bi pa kar ostala tu 😂 tak je fajn, mi jo mami pocuva za pou ure pa greva lahko sama mal na sprehod. Ah pase 😅
Gluck dobro da si bila na pregledu. Jaz ga se cakam. Ga imam komaj sredi septembra, se mi zdi kar pozno… zdaj sem krvavela bolj tak rjav izdecek kot ko se menstra koncuje, 2 dni nazaj pa spet tak zivo krvav. danes pa skoraj nic. Morm bit tud se mal pozorna. Jutri bo mala 1 mesec stara, me zanima kdaj se bo cisca nehala..

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: Julijke 2023
13.8.2023 13:12:41   
4.mama
Gulk4 ti si na istem kot jaz, le da meni se cakajo in me spremljeno će se bo samo scistilo, ker nimam vrocine. Je pa grozen obcutek ko veš da je nekaj ostalo noter.
Saša jaz ji dajem vetrovne kapljice in kar pomaga. Jo pa Novalac Full zapira. Moram poskusit Aptamil ali pa DM mleko.

(odgovor članu foxy_cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?