|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Podarim 2 želvi rumenovratki
20.12.2014 20:21:59   
LuLu
Dobili smo jih, niso se z nami posvetovali, le otroka sta jih prinesla domov. Vrnit jih ne morem, tudi nočem, ker verjamem, da bom bolje za njiju poskrbela, nekak že... našla nove dobre lastnike, če ne druga user posted image

Torej ali bi jih katera imela, pozna koga, ki bi jih imel... sta pa čisto mali, najverjetneje danes kupljeni v trgovini.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 10:32:01   
patrino
Kaj pa otroka menita o tem? Eh bedno vprašanje. Zagotovo bi jo rada imela. Tudi naši bi odprli vrata vsaki taki zadevi, pa imajo doma že pol živalskega vrta. Rade volje bi jih vzela , samo če pomislim, da ima že sedaj ponavadi počaka generalno čiščenje našega ZOO-ja, se raje potuhnem.
Čisto tako- kaj pa če bi jo podarila vrtcu ali šoli. Pri nas imajo pri ta malem v vrtcu tudi želvico v eni igralnici, za katero vsi skrbijo in pa v drugi ribe. V šoli pa v učilnici za biologijo večkrat vidim paličnjake, miške itd.

Ne morem , da ne bi: Mogoče bi kaj na to temo povedali tisti, ki tako radi podarjajo stvari, ki so všeč njim, v kakšen neprijeten položaj pa lahko zaradi tega spravijo obdarovanca in ljudi okrog njega, pa žal ne pomislijo.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 10:54:49   
LuLu
vedno se najde rešitev... za živali sigurno, za darovalce pa ne vedno user posted image

povpraševanja je dosti več, kot sem lahko pričakovala.

Če si vsi ti premislijo, pa vprašam na kaki šoli,... če jih rabijo.
Kaj menita otroka o tem vem, v hiši ni nobenemu nič hudega. Vse se da rešit, kot sem napisala

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 11:15:06   
Stanislava_
Obdrži ju še par dni, mogoče si premisliš user posted image .

Želvi boste hitro podarili naprej, če bo treba.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 11:15:44   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

povpraševanja je dosti več, kot sem lahko pričakovala.


Aja, si že v akciji user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 12:38:34   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne morem , da ne bi: Mogoče bi kaj na to temo povedali tisti, ki tako radi podarjajo stvari, ki so všeč njim, v kakšen neprijeten položaj pa lahko zaradi tega spravijo obdarovanca in ljudi okrog njega, pa žal ne pomislijo.



Tisti, ki uživamo ob obdarovanju nikoli ne podarjamo živali......miši, psov, mačk, ribic, želvic, kač, papig itd.....ker taka darila prinašajo tudi obveznosti....obdaruješ pa ne človeka zato, da bi mu dal dodatno delo.....jaz recimo za božič, rojstni dan tudi ne kupujem ljudem metle in sesalce.....ker v tem ne vidim smisla obdarovanja, da kupiš človeku dodatno "obveznost".......

p.s. glede na to, da je avtorica teme že skoraj rešila svoj problem, komot odgovorim na patrino na njeno vprašanje.......verjamem pa, da odgovora ni pričakovala.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:01:06   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Ne morem , da ne bi: Mogoče bi kaj na to temo povedali tisti, ki tako radi podarjajo stvari, ki so všeč njim, v kakšen neprijeten položaj pa lahko zaradi tega spravijo obdarovanca in ljudi okrog njega, pa žal ne pomislijo.



Tisti, ki uživamo ob obdarovanju nikoli ne podarjamo živali......miši, psov, mačk, ribic, želvic, kač, papig itd.....ker taka darila prinašajo tudi obveznosti....obdaruješ pa ne človeka zato, da bi mu dal dodatno delo.....jaz recimo za božič, rojstni dan tudi ne kupujem ljudem metle in sesalce.....ker v tem ne vidim smisla obdarovanja, da kupiš človeku dodatno "obveznost".......

p.s. glede na to, da je avtorica teme že skoraj rešila svoj problem, komot odgovorim na patrino na njeno vprašanje.......verjamem pa, da odgovora ni pričakovala.......

Ne izgovarjaj se no- ti ne podarjaš živali, ker jih najverjetneje ne maraš prav hudo zelo- če bi bilo obratno , bi najverjetneje slavljencu privlekla za darilo kravo, pa bi ti dol mahalo kakšne vse obveznosti bi mu s tem nakopala. . Važno, da bi se ti ob obdarovanju fino počutilauser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:03:26   
liliana
Patrino....pri tebi bi naredila izjemo....tebi bi pripeljala vsaj približek bika Kazimirja.....

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:07:02   
patrino
No vidiš- škoda da ne moreš- to bi bilo veselje brez meja. Mi bi za enga prekmurskega bikca že našli plac- ti bi pa tudi dobila zadoščenje ob obdarovanju.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:17:25   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

No vidiš- škoda da ne moreš- to bi bilo veselje brez meja. Mi bi za enga prekmurskega bikca že našli plac- ti bi pa tudi dobila zadoščenje ob obdarovanju.user posted image


Seveda.....ker bi obdarovanka dobila ravno tisto, kar najbolj potrebuje.......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:22:12   
patrino
Aj, jej, jej pa smo spet tam- Vidiš spet gledaš na darilo samo iz lastnih želja in potrebuser posted image

Jaz sicer tega darila ne preferiram in potrebujem ravno, vendar sem človek, ki težko zavrne nekaj, kar je dano od srca. Pa še otroci bi imeli veselje z njim.user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:30:08   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Aj, jej, jej pa smo spet tam- Vidiš spet gledaš na darilo samo iz lastnih želja in potrebuser posted image



Ljubica, gledala sem z vidika tvojih želja in potreb.....jaz živali drugače ne podarjam.....sem zapisala, da bi pri tebi naredila izjemo......user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:35:49   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Mi bi za enga prekmurskega bikca že našli plac


A veš, kdo je bik Kazimir? user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:38:07   
patrino
Vem, vem- najboljši ljubimec v Lilijinih koncih. Zato pa pravim, da zopet izbira darilo na podlagi svojih želja, hrepenenj in potreb user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:49:23   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Vem, vem- najboljši ljubimec v Lilijinih koncih. Zato pa pravim, da zopet izbira darilo na podlagi svojih želja, hrepenenj in potreb user posted image


O kravah si začela ti......toliko o željah in hrepenenju......

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:54:57   
LuLu
kar se mene tiče je tema zaključena, hvala, da ste brali in komentirali user posted image

želvi našli nov dom in dobili super lastnico.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:55:51   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

kar se mene tiče je tema zaključena, hvala, da ste brali in komentirali user posted image

želvi našli nov dom in dobili super lastnico.



Super......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:56:18   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
kar se mene tiče je tema zaključena, hvala, da ste brali in komentirali user posted image


a lahko zdaj zasmetimo temo? user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:58:29   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
kar se mene tiče je tema zaključena, hvala, da ste brali in komentirali user posted image


a lahko zdaj zasmetimo temo? user posted image


Ne......user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:58:59   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
kar se mene tiče je tema zaključena, hvala, da ste brali in komentirali user posted image


a lahko zdaj zasmetimo temo? user posted image


Ne......user posted image



ne..... user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 13:59:42   
LuLu
lahko jo počistiš user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 14:01:30   
liliana
Ni še dobila metle ali sesalca za darilo.......user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 14:21:21   
patrino
Lulu, če si ostala brez dela in si se izkazala za dobrega prodajnega posrednika imam zate novo nalogo. Kmalu se mi obeta darilo v obliki potentnega bika- Lili ga ne želi več, moj se tudi ne strinja, da ga nastanim pri nas- poskusi mu najti prijazne nove lastnike user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 14:25:43   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lulu, če si ostala brez dela in si se izkazala za dobrega prodajnega posrednika imam zate novo nalogo. Kmalu se mi obeta darilo v obliki potentnega bika- Lili ga ne želi več, moj se tudi ne strinja, da ga nastanim pri nas- poskusi mu najti prijazne nove lastnike user posted image


v tem postu ni zapisano, da si ga ti ne želiš. ne oziraj se na želje drugih, vzemi ga in iz darila potegni najboljše kar se da. Okolica se bo morala sprijaznit s tvojo odločitvijo. In tako je tudi prav,... da prvo poskrbiš, da si TI zadovoljena. Zadovoljna...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Podarim 2 želvi rumenovratki
21.12.2014 14:32:20   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Lulu, če si ostala brez dela in si se izkazala za dobrega prodajnega posrednika imam zate novo nalogo. Kmalu se mi obeta darilo v obliki potentnega bika- Lili ga ne želi več, moj se tudi ne strinja, da ga nastanim pri nas- poskusi mu najti prijazne nove lastnike user posted image


v tem postu ni zapisano, da si ga ti ne želiš. ne oziraj se na želje drugih, vzemi ga in iz darila potegni najboljše kar se da. Okolica se bo morala sprijaznit s tvojo odločitvijo. In tako je tudi prav,... da prvo poskrbiš, da si TI zadovoljena. Zadovoljna...

Jaz sicer tega darila ne preferiram in potrebujem ravno, vendar sem človek, ki težko zavrne nekaj, kar je dano od srca. Pa še otroci bi imeli veselje z njim.



Seveda piše. Žal pa sem ob svoji humani gesti čisto pozabila na interese mojega moža, ki žal ni navdušen nad govedinouser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?