|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Moralne vrednote...
13.8.2014 16:27:13   
HuAnita
Čisto tako me je spreletelo... Ko čvekam z znancem, ki se ima za ful poštenjaka, pravičneža, pa je veren totalno za povrh - to po eni strani, po drugi pa napleta, na koliko načinov goljufa: 1. državo, 2. občino, 3. vrtec itd itd., kao vse v smislu 'znajdi se'.
Sem zbegana, res. Ker se imam pretežno za pošteno, priznam pa, da se občasno grem stričt na črno, pa da tudi kak umetniški izdelek ali stvar kupim tako, ker pač te osebe nimajo možnosti skromnih dejavnosti legalizirati... pa ja, priznam, tudi da kak e več v mojem žepu ostane. Ampak da bi si zdaj svetniški sij okoli glave pripisovala, pa se s tem hvalila, kako sem poštena, hkrati pa vedoč, da občasno kje res ekonomsko oškodujem domovino, no, ne vem, no....
user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 16:34:22   
LuLu
ej, si moja soseda (Celje)? rabla bi striženje user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 16:36:49   
HuAnita
LuLu, ja, sva blizu :-) Težko ti svetujem glede slednjega, ker so mojo friz. pritistnili inšp. in zdaj ima status in račune.... :-/

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 17:18:33   
LuLu
sosedska pomoč je dovoljena spet... kaj pa bolj ženska potrebuje, kot pa novo frizuro, ko se gre za prvo, hitro in nujno pomoč? user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:31:31   
skuštrana
Ko čvekam z znancem, ki se ima za ful poštenjaka, pravičneža, pa je veren totalno za povrh


a, takšni so najhujši. vedno in povsod, sploh če malo zagrebeš pod površino.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:40:54   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

sosedska pomoč je dovoljena spet... kaj pa bolj ženska potrebuje, kot pa novo frizuro, ko se gre za prvo, hitro in nujno pomoč? user posted image


ČEVLJE !!!!!

Pa kakšno novo torbico...

Pa kavo...

Pa čokolado...

In soseda... pri čem bo pomagal, pa nikogar nima kaj brigati... saj je sosedska pomoč dovoljena. user posted image

Aja, pa SKUŠTRANA... čista hiša ni znak zavoženega življenja, ampak je znak, da internet ne dela. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa -- 13.8.2014 18:42:47 >


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:49:05   
RIJA*
bodi kar siuser posted image

edino v take kombinacije, kot jo omenja huanita ne verjamem...samo so pa žal zelo pogoste user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:50:16   
skuštrana
Aja, pa SKUŠTRANA... čista hiša ni znak zavoženega življenja, ampak je znak, da internet ne dela. user posted image


Kokr pr kom user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:50:51   
Kerensa
Ti lepo piši svoje račune in plačuj svoje taxes, Rija, pa bo vse v redu. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:52:56   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Aja, pa SKUŠTRANA... čista hiša ni znak zavoženega življenja, ampak je znak, da internet ne dela. user posted image


Kokr pr kom user posted image

Sicer ne vem, ali na srečo ali na žalost, ampak se pa moram strinjati, ja. user posted image

Bentiš... če malce bolj pomislim... res poznam ene par bab, k'' imajo čist'' zavožen lajf... ampak bajta se jim pa sveti od čistoče k'' novoletne lučke v Las Vegasu.


< Sporočilo je popravil Kerensa -- 13.8.2014 18:53:22 >


_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:53:04   
RIJA*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ti lepo piši svoje račune in plačuj svoje taxes, Rija, pa bo vse v redu. user posted image


hahaha, kaj pa mi ostaneuser posted image
misliš da bi muller hotel moje nesmemnapisatikaj brez računauser posted image

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 13.8.2014 18:54:15 >

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:54:29   
Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Ti lepo piši svoje račune in plačuj svoje taxes, Rija, pa bo vse v redu. user posted image


hahaha, kaj pa mi ostaneuser posted image
misliš da bi muller hotel moje nesmemnapisati brez računauser posted image

Jaz ti sicer lahko povem še za kakšno drugo možnost, ampak potem morava it' najprej kokice spečt, ker bo chicken fight nastal tule. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:55:20   
RIJA*
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:56:23   
Kerensa
A mi boš jutri kavo skuhala, če zabremzam pri tebi, Rija?

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:57:57   
RIJA*
ja, če zabremzaš v ms

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 18:58:41   
Kerensa
Mislim, da imaš tiste strelske line malce bolj stran.

Jih moram g. Možu pokazat. user posted image

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 19:00:45   
RIJA*
ja, samo sem jutri cel dan v ms
strelske line bo pazil g.pristojni

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 19:05:34   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Aja, pa SKUŠTRANA... čista hiša ni znak zavoženega življenja, ampak je znak, da internet ne dela. user posted image


Kokr pr kom user posted image



ne veljajo vsi reki pri vseh user posted image

http://sobotainfo.com/novica/globalno/mati-hci-ziveli-v-nevzdrznem-smradu-s-skorajda-30-mackami/77141


(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 19:06:07   
Kerensa
Kar naj jih čuva.

Saj če bo res tako vreme, kot ga napovedujejo, bova tudi midva svojo pot prestavila na kakšen drug dan.

Očitno se že zdajle pripravlja na en naliv in sem ravnokar bicikle z vrta v kuhinjo vlekla. user posted image Zdaj jih moram pa še do kolesarnice spravit.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 19:07:18   
Kerensa
Sem videla tole, ja...

Je*enti, pri meni nikoli ni bilo pospravljeno in najbrž tudi nikoli ne bo, ampak TOLE... ne vem, no... mi zmanjka besed (tudi balkanske kletivce ne najdem prave, pa znam vse v vseh jezikih).

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Moralne vrednote...
13.8.2014 20:49:43   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Čisto tako me je spreletelo... Ko čvekam z znancem, ki se ima za ful poštenjaka, pravičneža, pa je veren totalno za povrh - to po eni strani, po drugi pa napleta, na koliko načinov goljufa: 1. državo, 2. občino, 3. vrtec itd itd., kao vse v smislu 'znajdi se'.
Sem zbegana, res. Ker se imam pretežno za pošteno, priznam pa, da se občasno grem stričt na črno, pa da tudi kak umetniški izdelek ali stvar kupim tako, ker pač te osebe nimajo možnosti skromnih dejavnosti legalizirati... pa ja, priznam, tudi da kak e več v mojem žepu ostane. Ampak da bi si zdaj svetniški sij okoli glave pripisovala, pa se s tem hvalila, kako sem poštena, hkrati pa vedoč, da občasno kje res ekonomsko oškodujem domovino, no, ne vem, no....
user posted image


Zato pa pravim, da si moramo vsi odstraniti z glave svetniški sij in nehati s takimi...."Vse so pokradli....nesposobna vlada/e je/so krive......tajkuni so krivi.....politiki so krivi.....sindikati so krivi.....kapitalisti so kriv......prejemniki DSP so krivi....sistem je kriv".......

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Moralne vrednote...
14.8.2014 8:09:28   
HuAnita
Zjutraj me pičaka zasmetena tema, hehe, dobri stari RR :-)

No, danes sem že boljše volje, ampak me pa pogrejejo take stvari, res. Pa izkoriščanje javnih sredstev do takih anomalij, da mi gre na bruhanje... (ne govorim za zgornji primer, ampak npr. za vsakodnevne 'kraje' recimo hrane v šolah, vrtcih, toaletnega papirja (!) - pol pa res ne vem, kam smo prišli oz. mi je jasno, da smo tam, kjer smo...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Moralne vrednote...
14.8.2014 8:35:50   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita
ne govorim za zgornji primer, ampak npr. za vsakodnevne 'kraje' recimo hrane v šolah, vrtcih, toaletnega papirja (!) - pol pa res ne vem, kam smo prišli oz. mi je jasno, da smo tam, kjer smo...

Ja kam neki le?

Če WC papir vzameš v šoli, lokalu, zdravstvenem domu... prišparaš najmanj 2€/teden (recimo, da 1 komplet rolic porabi familija na teden)... že samo pri WC papirju, pridobljenem na tak način, prišparaš toliko, da plačaš položnico za RTV. user posted image

Da sploh ne začnem govoriti o tem, kaj vse ljudje nosijo domov iz svojih služb (pa je čisto vseeno, kje in kaj delajo - povsod se najde kaj uporabnega user posted image )...

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Moralne vrednote...
14.8.2014 12:21:43   
Polona31

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Zjutraj me pičaka zasmetena tema, hehe, dobri stari RR :-)

No, danes sem že boljše volje, ampak me pa pogrejejo take stvari, res. Pa izkoriščanje javnih sredstev do takih anomalij, da mi gre na bruhanje... (ne govorim za zgornji primer, ampak npr. za vsakodnevne 'kraje' recimo hrane v šolah, vrtcih, toaletnega papirja (!) - pol pa res ne vem, kam smo prišli oz. mi je jasno, da smo tam, kjer smo...



Joj mene tole tudi tako jezi...midva oba delava tako da so vsi prihodki prikazani, pa še nekaj podedovane zemlje...in za mišji k...presegamo cenzus, tako da...nimamo OD in plačujemo konkretno ceno vrtca...potem pa vidim...imajo podjetje in se vozijo z ohoho avtomobili, hodijo na ohoho dopuste...vse je fensi šmensi, ampak...najvišji OD in najnižji plačilni razred v vrtcu, ker...si izplačujemo minimalno plačo.

Pa ne da me daje faušija, ampak...res se mi zdi noro...

Glede tistih ki imajo svetniški sij, pa...po mojih izkušnjah so to največje barabe, ker...grejo k spovedi in vsi njihovi grehi so čudežno izbrisani. bljak

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Moralne vrednote...
14.8.2014 19:37:22   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Zjutraj me pičaka zasmetena tema, hehe, dobri stari RR :-)

No, danes sem že boljše volje, ampak me pa pogrejejo take stvari, res. Pa izkoriščanje javnih sredstev do takih anomalij, da mi gre na bruhanje... (ne govorim za zgornji primer, ampak npr. za vsakodnevne 'kraje' recimo hrane v šolah, vrtcih, toaletnega papirja (!) - pol pa res ne vem, kam smo prišli oz. mi je jasno, da smo tam, kjer smo...


Ljudje še vedno pojmujemo krajo zgolj kot "fizično krajo".....krajo toaletnega papirja, hrane, denarja direktno iz police ali denarnice v svoj žep....dočim raznorazno prirejanje podatkov za goljufanje države in ostalih državljanov, neplačevanje davka ne pojmujemo kot krajo ampak kot "iznajdljivost"....in zato imamo svetniške sije......povrhu pa se nam vedno zdi, da je nekdo drugi bolj kriv, ker krade drugače kot mi ali krade več kot mi......

plačilo frizerki na črno se nam ne zdi pol tako hudo kot kraja 5 rolic toaletnega papirja na občini ali v šoli.......oz. kraja 5 rolic toaletnega papirja na wcju na občini se nam zdi čisto nedolžna v primerjavi s krajo 5 rolic toaletnega papirja v trgovini.....





(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




kolikokrat greste brez partnerja ven
Spark



1x na teden (11%)

1 x na mesec (10%)

2x na mesec (4%)

redko (54%)

nikoli (21%)


Število vseh glasov: 416

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!