|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nogavice, za znoret.
18.3.2014 17:49:17   
Stanislava_
Ene za v šolo in služno, druge za popoldanski šport, in zvečer seveda sveže. Obešalnik za pranje kot v Polzeli user posted image .

KAko vi to rešujete user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 18:02:08   
ronja
Jaz nosim cel dan ene, v slubži niso nikoli komplicirali glede garderobe, za šport so mi vsake dobre, zvečer pa tudi... Je kak razlog, da morajo bit za vsako svoje? Ali gre za najlonke in nogavice mogoče? Ker v najlonkah res ne telovadim.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 18:30:05   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

za šport so mi vsake dobre, zvečer pa tudi... Je kak razlog, da morajo bit za vsako svoje?


Ja, da so od športa umazane user posted image . Se stuširaš in ne oblečeš umazanih.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 19:17:44   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
KAko vi to rešujete


Ne razumem, v čem je problem ... user posted image

Oblečem, ko jih rabim, in jih slečem, ko jih več ne rabim ... user posted image



Torej - v čem je tvoja težava?


< Sporočilo je popravil petea -- 18.3.2014 19:18:03 >

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 19:22:19   
LuLu
če ne športaš, ene nogavice manj, ali pa doma ne daš novih gor po tuširanju... brezposelni... tri pare nogavic manj na dan user posted image

iz službe z istimi na šport, razen, če si v najlonkah... zvečer ne rabiš nogavic...

saj se da, če se hoče user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 19:27:38   
Izabelina
zjutri štumfe gor, zvečer štumfe dol, za šport in za vse ostalo iste štumfe, ko se umijem jih ne dam več gor ker ne morm spat s štumfami... ni ga lepšga, kot s sveže umitimi nogami se zakopat in zavit v hladno odejo... mmmm :)

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 19:32:19   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

zjutri štumfe gor, zvečer štumfe dol, za šport in za vse ostalo iste štumfe, ko se umijem jih ne dam več gor ker ne morm spat s štumfami... ni ga lepšga, kot s sveže umitimi nogami se zakopat in zavit v hladno odejo... mmmm :)

podobno

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 20:13:51   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

zjutri štumfe gor, zvečer štumfe dol, za šport in za vse ostalo iste štumfe, ko se umijem jih ne dam več gor ker ne morm spat s štumfami... ni ga lepšga, kot s sveže umitimi nogami se zakopat in zavit v hladno odejo... mmmm :)


enakouser posted image
jaz pa bolj šizim,ker se škatla z eno polovico para zopet fajn polni user posted image pa moje, njegove domače, njegove službene, od tamalega....mah, še dobro, da se one bele s črtami ne nosijo več user posted image

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 20:20:45   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
az pa bolj šizim,ker se škatla z eno polovico para zopet fajn polni


meni večna skrivnost - le kam izginjajo nogavice ... ? user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 20:50:23   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
KAko vi to rešujete


Ne razumem, v čem je problem ... user posted image

Oblečem, ko jih rabim, in jih slečem, ko jih več ne rabim ... user posted image



Torej - v čem je tvoja težava?



Da se jih nabere ko Rusov na fronti user posted image . Dost jih mam,obešanja, zlaganja..c.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 20:56:26   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Da se jih nabere ko Rusov na fronti user posted image . Dost jih mam,obešanja, zlaganja..c.


Pa si nabavi sušilca......in boš samo zlagala.....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 20:59:40   
ronja
Rija in ostale, ki se vam nabirajo samske nogavice: če se drugi del para ne najde, se priporočam za vse nesrečne osamljene nogavice, so super za predelave v igračke ipd:).

Stana, probaj najt otroke, ki radi zlagajo nogavice, moji mata včasih take popadke:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:01:57   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Da se jih nabere ko Rusov na fronti user posted image . Dost jih mam,obešanja, zlaganja..c.



A to tudi tebe muči!
user posted image
Ko najdeš rešitev, se priporočam zanjo.
user posted image


Moje ukrepanje v borbi proti nogavični katastrofi:
- v kopalnici sem nastavila poseben škaf, namenjen samo za umazane nogavice,
- praviloma jih sušim v sušilcu - obešanje in pobiranje s stojala, še bolj pa iskanje morebitnih izletnic po dvorišču mi ni niti malo všečno, čeprav seveda poleti skoraj ne gre drugače,
- ko jih obešam, jih parčkam: nogavice, ki pašejo skupaj, spnem s sponkami za obešanje perila, in tako spete jih tudi shranim v predale,
- preostale solistke zbiram v škatli - kup raste, včasih pa se celo ponovno najde kakšen par user posted image ,
- če je le mogoče, kupujem več enakih nogavic - veliko lažje parčkanje,
- otroške nogavice iste barve kupujem le v eni številki, drugače imam odločno preveč dela s preverjanjem, ali sta v najdenem paru obe nogavici iste velikosti


(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:02:51   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
probaj najt otroke, ki radi zlagajo nogavice, moji mata včasih take popadke:).



jaz pa imam otroke, ki obožujejo razmetavanje nogavic ... in vse delo gre v nič ... user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:05:18   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

če se drugi del para ne najde, se priporočam za vse nesrečne osamljene nogavice, so super za predelave v igračke ipd:).

Stana, probaj najt otroke, ki radi zlagajo nogavice, moji mata včasih take popadke:).


Če prav razumem, "rentaš" otroke za nogavice user posted image ?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:06:10   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Da se jih nabere ko Rusov na fronti user posted image . Dost jih mam,obešanja, zlaganja..c.



A to tudi tebe muči!
user posted image
Ko najdeš rešitev, se priporočam zanjo.


Najprej jo bom patentirala user posted image user posted image .

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:12:46   
Sljiva

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Da se jih nabere ko Rusov na fronti user posted image . Dost jih mam,obešanja, zlaganja..c.


Pa si nabavi sušilca......in boš samo zlagala.....


Tako, ja. Oz. jaz jih še zlagam ne, le obe skupaj spnem skupaj eno v drugega z elastiko zgoraj, da sta tak skupek. Nič ne zlagam.
Joj, kak sem zdaj zakomplicirala ta stavek.user posted image

Se pa spomnim iz otroštva kako je moja mami zlagala štumfe, čist v vsakega je dala roko, raztegnila, poravnala oz. upognila petni del, potem nanj z milimetrsko natančnostjo položila še drugega in potem oba zložila na tretjino. user posted image No, tega gena jaz očitno nisem podedovala...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:16:17   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Da se jih nabere ko Rusov na fronti user posted image . Dost jih mam,obešanja, zlaganja..c.


Pa si nabavi sušilca......in boš samo zlagala.....


Drag šport samo za nogavice sušit

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:19:26   
Sljiva
Kar se tiče pa izgubljenih solistovuser posted image , vem, da ima večina ljudi težave s tem, meni pa to sploh ni jasno. Kam vam lahko zgine drugi štumf?user posted image
OK, se zgodi, da kdaj en gre v stroj, drug še ostane v košu za perilo, ampak najkasneje ob naslednjem pranju se spet skompletirata.

Res ne vem kje bi se lahko zgubili, pa saj jih slečemo vedno tam pred košem, tudi če ne pade v koš, pa vsaj ostane lociran v kopalnici in slej ko prej konča v košu. Ali kako?

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:35:33   
petea
Sljiva,
mene je potolazil en rstarejsi zakonski par, saj tudi njima, ki sta sama, odrasla, user posted image redno izginjajo nogavice ...

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:38:15   
rozilu
Štumfi, tudi moja nočna mora user posted image

Nimam čisto takih problemov kot Stanislava (ker popoldne ne ravno športam) - v službo mam fine najlonske (za na balerine), doma se ponavadi preobujem (mrzlo po tleh) - v sveže ali pa včerajšne skoraj sveže - Po tuširanju, če ne grem takoj spat, dam gor sveže, bolj športne in jih (ker so bile v uporabi kako uro) prihranim do nasl. popoldneva, ko pridem iz službe user posted image Kar na tleh v spalnici me počakajo user posted image . Včasih pa zvečer nataknem kake "večdnevne" debele flisaste - ker grejo na čiste noge in so gor samo kako urco na kavču, jih pač uporabim večkrat.

Še vseeno je štumfov miljavžnt, pa smo samo trije člani user posted image . Obešanje prepustim dragemu (pri štumfih/gatah... je vseeno če so zmečkani, fine majčke si obešam sama), pobiranje kakor pride, zlagam pa jih jaz. Včasih ta malo prepričam, da mi pomaga iskat pare - še do nedavnega sem jo držala v prepričanju, da je to ful zabavno opravilo; kak mesec nazaj pa je ugotovila da je ZELO DOLGOČASNO (a dej no). Zlagam jih pol kar pred TVjem. Aja, pa ne zlagam jih kot sljivina mama (to dela moja tašča in tega ne morem videt), ampak jih zvijem eno v drugo, tako da parčke pol lahko mečeš naokoli in so pripravljeni za transport.

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:43:35   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Drag šport samo za nogavice sušit


Saj še kaj drugega lahko tudi sušiš......jaz edino svojih cunj in moževih srajc ne sušim tam.....otroška oblačila pa praktično vsa....pa posteljino, brisače, spodnje perilo, nogaviceuser posted image ....še posebno pozimi je fajn.....

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:45:05   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Sljiva



Res ne vem kje bi se lahko zgubili, pa saj jih slečemo vedno tam pred košem, tudi če ne pade v koš, pa vsaj ostane lociran v kopalnici in slej ko prej konča v košu. Ali kako?


Jaz ga tudi vedno najdem......ali ostane v košu za perilo, ali se na poti do pralnega stroja izgubi, ali pa ostane v pralnem stroju ali sušilcu.......user posted image

(odgovor članu Sljiva)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:47:32   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
az pa bolj šizim,ker se škatla z eno polovico para zopet fajn polni


meni večna skrivnost - le kam izginjajo nogavice ... ? user posted image



če bi vedela, bi ne imela te škatle porčič gate user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nogavice, za znoret.
18.3.2014 21:48:17   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Rija in ostale, ki se vam nabirajo samske nogavice: če se drugi del para ne najde, se priporočam za vse nesrečne osamljene nogavice, so super za predelave v igračke ipd:).

Stana, probaj najt otroke, ki radi zlagajo nogavice, moji mata včasih take popadke:).


če jih rabiš, ti jih rade volje podarim user posted image user posted image narediš igračk za cel vrtec user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?