|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 10:58:53   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Končno. Men ta makaronar nikol ni bil všeč, pa tud s Tinco mi nista nikol pasala skup.
Bi blo pa fino, če bi se Tinca pa kostelič mal ovohalauser posted image ! ona dva mi pa res pašeta skup user posted image

A res? Meni je pa že od nekdaj dober tip.Čisto lahko si na njem spočiješ učkeuser posted image Sicer pa stvar okusa.

Ljubezen med princem in princesko je samo v knjigah in ni nič hudega (pomojem čisto normalno), ko po 1letni zaljubljenosti prideš v rutino, navado, spoštovanje - in da na tem temelji veza user posted image

Uuu, ne tako neromantično in dolgočasno no...Tudi v ljubezni med princem in princesko je prostor za rutino, spoštovanje in navado.Hkrati pa nekatere zaljubljenost drži precej dlje kot eno leto.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 11:20:28   
kalbo
Odvisno, do kje sega predstava o ljubezni med princem in princeso. Pri večini se neha tam nekje pri Srečno do konca.... zato se pa po klasičnem zakonskem prepiru nikoli ne poberejo.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 11:28:12   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Ravno ta makaronar je malo pred njenim 30 letom znal iz nje potegniti ves potencial, ki ga ima



ja, konektal se je na pravi vhod user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 11:51:46   
Plus minus
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi

Končno. Men ta makaronar nikol ni bil všeč, pa tud s Tinco mi nista nikol pasala skup.
Bi blo pa fino, če bi se Tinca pa kostelič mal ovohalauser posted image ! ona dva mi pa res pašeta skup user posted image


Ravno ta makaronar je malo pred njenim 30 letom znal iz nje potegniti ves potencial, ki ga ima (ravno na eni drugi temi debatiramo o iskanju potencialov, predvsem športnih) in je iz nje naredil športno prvakinjo.....prej 10 ali 15 let nihče ni znal tega storiti v Sloveniji, kljub temu, da je stalno trenirala in tekmovala........


Verjetno Tippi misli na zasebnem področju.

Uffff Liliana si zamisliš otroka Kostelič/Maze - ta bi se že z smučkami rodil user posted image . Samo potem bi pa se spet kregali za katero reprezentanco naj tekmuje user posted image


< Sporočilo je popravil Plus minus -- 14.3.2014 12:05:55 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 13:06:09   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Odvisno, do kje sega predstava o ljubezni med princem in princeso. Pri večini se neha tam nekje pri Srečno do konca.... zato se pa po klasičnem zakonskem prepiru nikoli ne poberejo.

Ja žal je res velikokrat tako.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 13:14:20   
Jabček

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Odvisno, do kje sega predstava o ljubezni med princem in princeso. Pri večini se neha tam nekje pri Srečno do konca.... zato se pa po klasičnem zakonskem prepiru nikoli ne poberejo.



Kompromisi, kompromisi. user posted image

Če človek ni sposoben doumeti v dobrem in slabem, potem je boljše, da se konča pri prvem klasičnem zakonskem prepiru. Bolje za oba.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 13:14:48   
Jabček
Sicer pa - jaz sem 95%, da bo Massi ostal user posted image

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 13:55:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Uffff Liliana si zamisliš otroka Kostelič/Maze - ta bi se že z smučkami rodil user posted image . Samo potem bi pa se spet kregali za katero reprezentanco naj tekmuje user posted image



Bolje, da nimata otroka.....da ne bi nastal spet kak med državni spor zaradi tega......user posted image

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 13:58:27   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bolje, da nimata otroka.....da ne bi nastal spet kak med državni spor zaradi tega......user posted image


pa saj če bi slučajno imela otroka z Massijem, bi to tudi lahko pripeljalo do mednarodnega spora glede izbire reprezentance -

z Italijo ...

user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 17:40:33   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

MArketing?
Se umika v najboljšem trenutku?
Ali več ne moreta sobivati?

KAj mislite?


Mogoče je dosegell, kar je hotel doseči in želi kaj drugega. Mogoče ga nova partnerka ne pusti blizu Tine ali, da je toliko od doma, mogoče ga je Tina nagnala, mogoče ga je kdo drug, mogoče gre po svetu potovati, najti delo v Javni upravi... ali bo mogoče le doma lenaril, križanke reševal in knjige bral. Lahko pa gre študirat... ali pa v tujino živet. V tople kraje, ker ima dovolj zime...
Ali pa ... nič od tega user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 19:31:59   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bolje, da nimata otroka.....da ne bi nastal spet kak med državni spor zaradi tega......user posted image


pa saj če bi slučajno imela otroka z Massijem, bi to tudi lahko pripeljalo do mednarodnega spora glede izbire reprezentance -

z Italijo ...

user posted image


Spori s Hrvaško so vedno bolj odmevni kot spori s katero od drugih sosednjih držav........user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 19:33:24   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Mogoče je dosegell, kar je hotel doseči in želi kaj drugega. Mogoče ga nova partnerka ne pusti blizu Tine ali, da je toliko od doma, mogoče ga je Tina nagnala, mogoče ga je kdo drug, mogoče gre po svetu potovati, najti delo v Javni upravi... ali bo mogoče le doma lenaril, križanke reševal in knjige bral. Lahko pa gre študirat... ali pa v tujino živet. V tople kraje, ker ima dovolj zime...
Ali pa ... nič od tega user posted image


Komaj čakam naslednjo Lady, da zvem kaj je res.....user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 19:39:23   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Bolje, da nimata otroka.....da ne bi nastal spet kak med državni spor zaradi tega......user posted image


pa saj če bi slučajno imela otroka z Massijem, bi to tudi lahko pripeljalo do mednarodnega spora glede izbire reprezentance -

z Italijo ...

user posted image


Spori s Hrvaško so vedno bolj odmevni kot spori s katero od drugih sosednjih držav........user posted image



Morda naraščaj ''Masse'' to spremeni ... user posted image


< Sporočilo je popravil petea -- 14.3.2014 19:40:22 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 20:47:27   
LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


Komaj čakam naslednjo Lady, da zvem kaj je res.....user posted image


daj bodi tak dobra, pa tukaj napiši, kaj pišejo... da ne kupujem Lady user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 20:51:23   
LuLu
jaz pa ne bi prevelikih zaslug Massiju dajala za Tino... če bi ženska rekla NE, je NE user posted image

Brez nje bi on tudi bil kr nekdo v Sloveniji. Plus še veliko drugih ljudi, ki so pripomogli k rezultatom je v ekipi...
in vsi tisti, ki so Tino razjezili, da je šla na svoje user posted image hvala jim,naj ostanejo taki, kot so... mogoče bo še kak smučar šel stran

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 21:29:01   
Plus minus

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Mogoče je dosegell, kar je hotel doseči in želi kaj drugega. Mogoče ga nova partnerka ne pusti blizu Tine ali, da je toliko od doma, mogoče ga je Tina nagnala, mogoče ga je kdo drug, mogoče gre po svetu potovati, najti delo v Javni upravi... ali bo mogoče le doma lenaril, križanke reševal in knjige bral. Lahko pa gre študirat... ali pa v tujino živet. V tople kraje, ker ima dovolj zime...
Ali pa ... nič od tega user posted image


Komaj čakam naslednjo Lady, da zvem kaj je res.....user posted image



Alpa Novo user posted image .

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 22:00:18   
LuLu
https://soundcloud.com/val202/pogovor-z-andreo-massijem


Val 202, nimam zvočnikov, nisem poslušala

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 22:59:51   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

In zato sem mnenja, da je njuna veza temeljila samo na potrebah - Tina je potrebovala Massija, da jo je gnal, vrhunski šport pa vzame 100% tebe in ni časa za ljubezen. Zato sta (spet moje mnenje) primarne potrebe zadovoljevala med seboj. Torej ni šlo za neko ljubezensko zgodbo - funkcionirala sta kot družina in si zadovoljevala svoje potrebe, da sta prišla na vrh. 


Osnova je bila odlična funkcionalnost med njima, naklonjenost, ki bi lahko (ali je bila ali je) bila tudi ljubezen, je posledica, stranski produkt, v tem primeru pozitiven. Bi bila pa lahko negativen,če bi prevladala nad prvim.

Massi brez Tine bi bil samo en ekscentrični športni učitelj, Tina brez Massija pa povprečje. user posted image


99%. Fino, da sta se našla.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Andreas zapušča Tinco?
14.3.2014 23:02:54   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Jabček

Sicer pa - jaz sem 95%, da bo Massi ostal user posted image


Meni se tudi zdi, da je to taktična poteza. Do zdaj jo je on "gnal", zdaj pušča (kot pravi v intervjuju spodaj Val 202), in čaka, kaj bo naredila Tina.

Svaka čast, da je zdržal do konca (OI in medalji), zdaj pa si je ne lasti. Ampak on je itak od-povprečen.


_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Jabček)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Andreas zapušča Tinco?
15.3.2014 13:27:53   
liliana
Jaz pa 95 % mislim, da ne bo ostal......

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Andreas zapušča Tinco?
18.3.2014 14:21:14   
robista
Če pa ne bo prenehal prenašat, bo pa tako kot pri moških kjer mogoče 5x v sezoni kateri pride med trideseterico user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Andreas zapušča Tinco?
18.3.2014 14:55:16   
ronja
O njima nimam pojma, kaj sta počela zasebno, profesionalno sta pa očitno zelo dobro sodelovala:). Nikakor pa ne bi mogla za nek par rečt, da se ne ljubita, ampak je samo ne vem kaj, to lahko daš dvom, če nekdo pove kaj precej intimnega, ne kar tako... In po moje jima bo čisto ok. Sama svojih vez ne gledam s kakim priokusom, super mi je bilo, da sem bila z njima, super mi je, da nismo več skup, ne bi želela drugače... skratka - mam lepe spomine in nimam nostalgije. Verjetno se bo Tina tega časa spominjala po svojih uspehih, vsaj upam:).

Čisto odvisno od človeka, kako čustvuje in kako dolgo preboleva; ni pravil.

Se strinjam, da ni nič rečeno, čeprav obstaja v psihologiji pravilo, da polovico časa kot si bil skup rabiš, da čisto razčistiš. Verjetno gre pa hitreje, če si to naredil deloma že ko si bil v zvezi, ap če si že malo zrelejši ali če si bil z nekom samo za zabavo itd... Ampak ko gledam zaljubljene upokojence, ki jih meče kot najstnike, nisem ziher, da ta zrelost nujno pride z letiuser posted image

kar mogoče otrok pri 10 še ne more in ne zmore......hoditi v šolo, imeti vse petice in nekaj ur na dan trenirati in istočasno dojeti tega: "Ne moreš se zadovoljiti s 24. mestom, če si pa sposoben za 1. mesto." ter istočasno "Ne moreš se zadovoljiti s 4 ali 3, če si pa sposoben za 5."

Problem je v tem, da je otrok lahko sposoben oboje, samo ne oboje hkrati. Večinoma nismo sposobni izkoristit vseh svojih potencialov 100%. Zato izberemo tiste, ki nas veselijo:).

Tina je v smučariji dosegla vse, kar se da dosečt, stara je prek 30 let, kar pomeni, da uspehov niti v sanjah ne more tud približno ponovit.

Hehe, to so Čopu govorili zadnjih 10 ali 15 let njegove kariereuser posted image Se pa sicer strinjam, samo so tudi odkloni:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Andreas zapušča Tinco?
25.3.2014 9:28:35   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Bi blo pa fino, če bi se Tinca pa kostelič mal ovohalauser posted image ! ona dva mi pa res pašeta skup user posted image



user posted image

Nič ne bo:
http://www.24ur.com/ivica-kostelic-bo-postal-ocka.html

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Andreas zapušča Tinco?
25.3.2014 18:12:32   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Bi blo pa fino, če bi se Tinca pa kostelič mal ovohalauser posted image ! ona dva mi pa res pašeta skup user posted image



user posted image

Nič ne bo:
http://www.24ur.com/ivica-kostelic-bo-postal-ocka.html


Škoda....

In čestitke Ivici!!

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Andreas zapušča Tinco?
24.5.2014 19:51:56   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: Tippi
Bi blo pa fino, če bi se Tinca pa kostelič mal ovohalauser posted image ! ona dva mi pa res pašeta skup user posted image



user posted image

Nič ne bo:
http://www.24ur.com/ivica-kostelic-bo-postal-ocka.html


Škoda....

In čestitke Ivici!!



pa še poročil se je ...
Tinca pa je le menjala trenerja; ali trener njo ...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?