|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Paštetka!
12.2.2014 21:20:04   
Paštetka
Dota, ja to je res, kar se tiče ohlajanja. Jaz to avtomatsko premešam.

Kar se pa tiče količine ... Meni je samo malo ostane. Je pa res, da jo precej na debelo namažem. Ampak, ne morem zmanjšat recepta ne 2/3, ker bo cela zmešnjava, glede merjenja. user posted image

Mogoče si pa malo debelejše piškote in posledično manj naredila. Moji so precej tanki, ker se potem bolj topijo in so ravno za en bajs oz. celi v usta za dat in jih potem več pride. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.2.2014 21:21:44 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Paštetka!
12.2.2014 21:25:20   
dota
Ma ne se hecat. A veš kok jih pride iz tvoje količine user posted image . Mislim, da sem dala vsaj osemkrat v pečico, če ne večkrat. To je 4 pladnji. Pa še skup se jih zloži. in še manjše modelče sem vzela. Niso bili klasične piškot velikost (M) ampak eno številko manjši. V bistvu S in izrezki XS user posted image Je pa tudi res, da sem delala pol zvedice in pol srčke. Da je blo bolj raznoliko V glavnem sem jih pol nesla še na šiht, ker jih sami doma ni šans da zmažemo tolk.

Je pa res da sem kremo na piškote z vrečko brizgala in ne mazala. Ker je bol enostavno, če prdaš kremo gor kakor, da jo mažeš na tiste mini piškotke.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Paštetka!
12.2.2014 21:35:00   
Paštetka
Moji so tudi xs modelčki user posted image user posted image
Se vidi na sliki koliko jih v eno vrsto gre user posted image
Mislim, da je 8x9 v en pleh

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 12.2.2014 21:38:28 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Paštetka!
12.2.2014 22:20:49   
dota
Drugače jaz te kreme na osnovi pudinga poleti za torte uporabim z minimalno ali nič masla. sicer so kar nasitne, ni pa problemov z njimi tako kakor s smetano. Ker se skisajo ali stopijo kakor smetanaste. Če se jih res fajn zmiksa da so gladke se jih tudi zelo lepo brizga.
Ali pa namesto maslene kreme za pod tičino so tudi uporabne....

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Paštetka!
13.2.2014 11:05:27   
malaMravljica
ste se pogovarjale o pekacih za torto.

Taki, ko sam nastavis velikost so zakon. Jaz sem si se stirikotnega na ta princip kupila in delas kvadrat po zelji ali pravokotnik po zelji. Meni je tok fajn, da zadnje case samo se kvadratne torte pecem in to skor vsak teden kaksno, ker mi je pekac tok kul user posted image

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Paštetka!
13.2.2014 11:37:11   
mateyka
meni je sicer vseeno za obliko, kaj je meni pomembno je, da:
- ma pekač podlago na kateri lahko režem (jaz mam steklo)
- da ima snemljiv obod
- in da ima pokrov za shranjevanje in roč za nošenje

to mi je od vsega najbolj praktično (da ko spečeš, lahko torto okrasiš, shraniš na isti podlagi in zapreš, da lahko prenašaš - in mirna bosna, vse v enem). en tak combo koncept. mi je ratal dobit en tak komplet in niti ni drag, okoli 25€ je bil. ronja ga mi je enkrat pokazala in od takrat mi je ta res najbolj uporaben.
gledam na netu, pa jih sploh ne najdem (več) user posted image bi morala prav mojga poslikat - ampak res, ful čudno, zdaj jih pa kar nikjer ne najdem več? user posted image

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   [Brisano sporočilo]
13.2.2014 13:46:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Paštetka!
13.2.2014 14:19:42   
malaMravljica
metulj,

lej, tu ni s steklom, izpolnjuje pa drugi dve zahtevi. Jaz enega takega imam, je kar fajn.

http://www.kochform.de/Backformen_mit_Transporthaube.htm

meni sta za torte zakon ta dva

http://www.kochform.de/Tortenringe.htm

sranje, kje sem nasla to stran user posted image user posted image zavitek Gusseisen

< Sporočilo je popravil malaMravljica -- 13.2.2014 14:22:47 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Paštetka!
13.2.2014 14:52:05   
Paštetka
hahaha
user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Paštetka!
13.2.2014 15:09:37   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: malaMravljica
metulj,
lej, tu ni s steklom, izpolnjuje pa drugi dve zahtevi. Jaz enega takega imam, je kar fajn.

http://www.kochform.de/Backformen_mit_Transporthaube.htm


problem teh pekačev je da se pokrov veže/zapne na obod in ko enkrat okrasiš torto, ni šans, da potem daš pokrov gor in okol prenašaš.

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333
tole vse imas v 1? daj fotko!


user posted image

dno je steklo, ki potem ko vzameš obod stran pride direkt v un rim na plastičnem stojalu (potem se pa na stojalo zapne pokrov)

mislim, da je tale podoben, samo je ful drag imo:
http://www.kochform.de/Kaiser-Springform-La-Forme-Plus-mit-Haube.htm

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Paštetka!
13.2.2014 16:22:57   
dota
Te nastavljive pekače oz. obode imajo od ponedeljka naprej za cirka 4 evre v Hoferju. Kvadratne, okrogle in srčkaste.

Samo v vednost.


PS. Meni niso všeč ker pol k blesava praskam dol lepilni trak. Jaz moram zalepit obod, ker če ne mi uide masa ven. So pa fajn pol za filanje, ker jih lahko bolj zategneš, da ne uide ven fila za torto.
PSS. Če imaš dober recept za tortni biskvit raztegljiv obroč ni več faktor ker gre v vsakem primeru torta sama lepo ven.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Paštetka!
13.2.2014 17:46:14   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: dota

PS. Meni niso všeč ker pol k blesava praskam dol lepilni trak. Jaz moram zalepit obod, ker če ne mi uide masa ven.


Čaki, a nimajo vrat za zaklenit na vsaki širini user posted image

Še nisem kupila modelčka ..

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Paštetka!
13.2.2014 18:32:17   
Paštetka
Ja, majo. Lepilni trak?user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Paštetka!
13.2.2014 18:39:48   
dota
moji imajo ene zatiče. ki prav eno figo držijo. Nimajo vrat ali pa zaponk. Samo nekakšne zanke, ki se pa ful premikajo in je cela znanost narest pravilen pravokotnik ali kvadrat user posted image .

Ko sem kupovala sem gledala predvsem za to, da se bo dalo prilagajat in so tiste zanke zgledale kar okej. Aha. Ja valda. user posted image V resnici je pa kar neki. Sej nastaviš tako kot naj bi stalo, ampak kaj ko se potem vse skupaj premika.

Evo točno tak je kakor je tisti hoferjev pravokotni. Pa mi ne stoji fiksno skupi in se razklene, ko se biskvitno maso noter zlije. Aja ni Hoferjev.

http://www.hofer.si/si/html/offers/2867_38829.htm

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Paštetka!
13.2.2014 19:00:13   
Stanislava_
Dota, ne razumem user posted image  - da kupim tole v Hoferju ali ne? Bo stalo skupaj ali je to to, kar potrebuje trak.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   [Brisano sporočilo]
13.2.2014 19:19:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Paštetka!
13.2.2014 20:33:04   
mateyka
un nastavljiv srček pekač mi je ful všeč, samo ma ene luknje za zataknit spodaj - to potem teče skozi al kaj, kako biskvit not vlivaš ? user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   [Brisano sporočilo]
13.2.2014 20:43:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Paštetka!
13.2.2014 21:27:00   
dota
Jaz imam un pekač od zeknerja al neki. Ne vem kakšen je hoferjev. Problem pri mojem je da so zanke take flafi. Ne stisnejo obeh delov. Pa sem šla že s kleščami nadnje. Efekta ni blo.
Jepa res da mi je profi pekarca pokazala kako rešit problem.
Peki papir odrežem, ga dam namesto dna tako, da robove, ki gledajo čez obod zaviham na obod in jih prilepim z lepilom iz moke in vode. Ko ješe rahlo vlažno rahlo napnem obod in počakam da se posuši. No itak se ker obod zrihtam preden se spravim delat biskvitno maso. Vmes se lepilo posuši, stopim maslo v mikroveli namažem po obodu obod posujem z ostro moko, stresem odvečno moko ven in ko je narejeno testo ga zlijem not. Je pa papir faj, ker se pol uno lepilo iz moke in vode lepo zapeče in posuši in prou fejst drži. Ko je biskvit pečen se pa papir čist izi stran pobere.
Sistem je skor tko enostaven kukr un snevmljiv obroč na pladnju.

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Paštetka!
14.2.2014 8:57:45   
malaMravljica
Uff Dota, mene bi ze minilo pect, ce bi se se s pekacem mogla tok ukvarjat. Jaz imam prav tacga kot na mojem lunku in tam se nic ne premika, ostane tako kot nastavis.

Tisti Hoferjev srcek, po moje ne tece nic ven, saj biskvitna masa ni tekoca kot voda, mogoce se ti tisto napolni in pokuka kaksen mm ven masa, sam da bi ven steklo pa ne verjamem. Tud meni je ta srcek tok srcek user posted image sploh ker ima nastavljivo velikost.

A lahko se nekaj vprasam, ker je ravno beseda o pekacih. Kaksne pa imate v pecici? Eni so taki pleh, taki svetli in eni crni bolj kompaktni. Imate oba in kater vam je bolj fajn?

(odgovor članu dota)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Paštetka!
14.2.2014 9:48:40   
dota
V primeru srčka, kjer gre ven, je tist ''trik'' s peki papirjem zakon. Samo oboda nikoli ne postavljam na pekač, ker ima moja boš pečica ene take treščene , ki imajo kao kanal oz. kako naj rečem malo pogreznjeno sredino. Podobno kakor tuš. In če dam samo obod v pekač mi skozi tisto neravno zadevo uide masa ven user posted image . Ja vem. SAm take sem dobila s pečico. Od gorenja so boljši, ker so ravni.

So mi pa tej debeli črni, no recimo masivni velik fejst boljši kakor ini plehnati. Sam za piškote pečt na peki papirju al pa v končni fazi torto sistem ala peki prilepljen so čist okej, al pa ribe meso in podobno v foliji.
Za kake pice, biskvite in podobno pa so tej tadebeli bistveno boljši. Če ne druzga na njih ne ostajajo raze od nožev kakor ostanejo na unem tenkem plehnatem.


(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Paštetka!
14.2.2014 12:33:14   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
hahaha
user posted image


kaj pa teb dogaja? user posted image


smejem se z male Mravljice, ko je taka ko jaz. Jaz sploh ne smem iti nikamor kjer imajo kakšno posodo user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Paštetka!
14.2.2014 12:37:23   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*

Nasploh, Paštetka, lačna sem postala, grem pečt lepinjo, ko dobimo normalno elektriko, pa pridejo tiste perutničke na vrsto user posted image . Njam.

user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Paštetka!
14.2.2014 12:38:28   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Dota, ne razumem user posted image  - da kupim tole v Hoferju ali ne? Bo stalo skupaj ali je to to, kar potrebuje trak.


glej za te 4 evre …

Jaz imam okroglega že nekaj časa, pa je čisto ok, in se nič ne premika. je pa res, da ravno vsak dan ne pečem tort.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Paštetka!
14.2.2014 13:49:54   
dota
Mater.user posted image

Tolk ste me sprovocirale, da sem vzela kladvo za meso tolčt in sem z njim obdelala tiste sponke od mojga pekača user posted image (beri sem prou fejst namahala pekač, no sponke). Zdaj prasice dejansko držijo skupi pekač. Ko sem s kleščami skup stiskala pa ni blo nič boljše. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?