|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 10:14:50   
asyka
Jaz si ful težko pedstavljam, da 9 mesecev res ne veš da si noseč. Ene pravijo da so imele redne krvavitve takrat ko bi mogle imeti menstruacijo. Potem jim samo pravim, da vsaka čast da so donosle in ne splavile. Tukaj gre pomoje dosti za to, da si nekatere take punce znake dobesedno znajo zatajiti in se delati da ni nič, dokler ni dete zunaj in se ne morejo tako pretvarjati. Pač psiha dela svoje, tako kot dela tistim ki se trudimo na naraščaju in opazimo znake, tako pomojem naredi pri tistih ki nočejo otroka pa so noseče, da izklopijo vse znake in potem na nek način dejansko ne opazijo da se njihovo telo 9 mesecev močno spreminja.

Ps... ne se skuhat danes user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 10:33:33   
banana_ana
Dober dan user posted image

kar malo sem vesela, da so me klical in sem mogla v službo - klima!! user posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 11:14:56   
mamica deklicam
dober dan vsem skupaj

ja, mi smo doma tudi priključili klimouser posted image . Imamo hišo z debelimi zidovi in je do včeraj bilo kar prijetno hladno noter. Samo se je začela segrevati, ker mi hčerki pušata odprta vrata. Imamo pa dvoje, ena vhodna, druga zadaj. Vhodnih tavelika sedaj ne more odkleniti, ker je moj namonetral drugo ključavnico in se težko odklepata. Je zamenjal celo kljuko, ker mu je bila ta druga všečč (kropska varianta). Zadnja vrata imajo z notrenje strani tako kljuko za zaklenit a to lahko brez problema odklene ali zaklene. Jaz sem se pa že naveličala vsakih 5 min tuliti, da naj zapirata vrata.

No in je šel moj dragi v štalo po prenosno klimo, ki nam jo je ena šenkala. Imamo še eno a to moramo napolniti s plinom, ker se je spraznila in ne dela. A že prva prijetno hladi.user posted image user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 11:19:05   
banana_ana
Midva sva v centru Lj ampak na srečo v stanovanju nimava nič sonca, razen zjutraj pol ure, tako da je notri res prijetna temperatura. Če pa stopiš ven ti pa butne tista vročina od betona, da te kr mal zaduši. Sem pa pred časom živela v Mostah, v 5. nadstropju starega bloka - tam je bila pa katastrofa, dobesedno če sem premaknila prst sem bila že čisto mokra. V najhujši vročini sem se vozila domov domov spat, ker ni bilo za preživet v Lj.

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 11:30:31   
mamica deklicam
zato je pa meni tako všeč, da smo na deželi v majhni vasici doma. Blizu je gozd in polno njiv in travnikov. In je bolj znosna vročina, kot v Kamniku, do katerega imamo 15min z avtom. Zvečer se prijetno ohladi. Lahko imaš okna odprta. Brez bojazni, da bo kdo vlomiluser posted image , zaenkrat.

Edino zadnjič si je en maček iz sosednje vasi privoščil našo lazanjo. user posted image user posted image . Pes je ravno toliko stran od hiše in še privezan, da se je upal priplaziti in sokčiti skozi kuhinjsko okno. Vi bi morale videti mojega, kako je tulil nanj. pride v kuhinjo in maček lepo je iz protfanauser posted image user posted image . Se sploh ni dal motiti, ga je moral dobesedno pregnati, da se je pobral. No, pri vsem tem je na svoj račun prišel nato še naš štirinožec, ki je dva dni se mastil nato s preostankom lazanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 11:45:06   
_pika_
Danes zjutraj sem naredila test, ker itak nisem zdržala do jutri. Na žalost je bil spet negativen. Gremo v nove bojeuser posted image .

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 11:56:27   
asyka
Pika user posted image

Midva imava v stanovanju res zelo mrzlo. Preko 24°C še nismo prilezli. V kuhinjo in jedilnico sonce nikoli ne posije, avtomobili, ki so na tisti strani parkirani so cel dan v takšni prijetni senci da je super. Dnevno pa imava tako, da je sonce samo zjutraj malo pošpegano v stanovanje potem pa je to to. Nama ga vzame sosednji blok, ki stoji preko ceste. In potem je tako mrzlo, da grem za 15 minut čez mesto, da se segrejem user posted image Sem kar vesela, da je tukaj tako. Doma pri starših je bolj grozno, ker je sonce res cel dan v stanovanju in se fejst zagreje. Pa stene imajo veliko za opravit, tukaj v MB sva v starem bloku s takimi stenami, ki se pomoje čez poletje niti dobro segrejejo ne z zunanje strani in ni potem pečke :D Pozimi je pa fajn obratno, ker ne gre vsa toplota ven iz stanovanja.

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu _pika_)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 14:22:15   
banana_ana

IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
Lahko imaš okna odprta. Brez bojazni, da bo kdo vlomiluser posted image , zaenkrat. user posted image

Ne se zanašat na to, ravno zaradi takih sem danes v službi in verjemi mi, da ne zbirajo s kraji kaznivih dejanj, nikakor. Je že res, da se na obrobju sodedje med seboj bolj poznajo in točno veš, da "v naši okolici pa ni lumpov" ... problem je, ker pridejo od drugje.

_pika_ user posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 15:33:49   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana


IZVIRNO SPOROČILO: mamica deklicam
Lahko imaš okna odprta. Brez bojazni, da bo kdo vlomiluser posted image , zaenkrat. user posted image

Ne se zanašat na to, ravno zaradi takih sem danes v službi in verjemi mi, da ne zbirajo s kraji kaznivih dejanj, nikakor. Je že res, da se na obrobju sodedje med seboj bolj poznajo in točno veš, da "v naši okolici pa ni lumpov" ... problem je, ker pridejo od drugje.

_pika_ user posted image


ne, saj zaklepamo in ko nas ni doma, imamo tudi tako poštimano, da katerega ne zasrbijo prsti. Sem le iz mesta doma, čeprav sem tudi tam bila v hiši in imam to v krvi.

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Bodoče nosečke
27.7.2013 22:27:52   
Cikacaka
Ojla bejbe...vidim da ste prezivele danasnjo hico :)

Mi smo se malo kuhali...ampak je blo za prezivet...tak lenoben dan...fajn pocitek. Tud to kdaj prav pride :) ampak najbolj je pasala zdaj kopel....zakooooon!

Jutri zacnem s klomifenov..drugi krog...upam da ne bo mel spet takih zoprnih ucinkov..ma bom ze prezivela. Je sodelavka rekla da ce zanosim me bo devet mescev nonstop nekaj spikalo ne sam teh nekaj dni hehe.

Pika user posted image

Lepo spite...sanjajte kaj sladkega :)))

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   RE: Bodoče nosečke
28.7.2013 19:54:15   
asyka
Ste preživele? Midva sva se spokala v avto pa na bazen, podčetrtek. Je bilo treba sprobat tisto tako opevano King kobro, pa ni ravno boh ve kaj. Predvsem pa predolgo čakaš za tiste 3 sekunde užitka. user posted image Mislim, da so bili danes vsi na bazenu. Gužva taka da dol padeš. Plavanje v bazenu si mogu odpisat v prvih 5 sekundah.... senco pa smo po čudnem naklučju našli pod tobogani. Slednje se je izkazalo za ful dobro, ker ko smo se malo sončkali je fino špricala voda s toboganov po nas in je bil tak prijeten osvežilni tuš user posted image

_____________________________

The secret of life is hidden in DNA.


(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 211
   RE: Bodoče nosečke
28.7.2013 20:57:53   
banana_ana
Ola!

Uf, men je danes res vroce, se macka lezi pred ventilatorjem..se jutri, potem bo pa baje samo 31 user posted image

Gledam kosarko in se basem s sladoledomuser posted image

(odgovor članu asyka)
Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Bodoče nosečke
28.7.2013 22:24:18   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana

Ola!

Uf, men je danes res vroce, se macka lezi pred ventilatorjem..se jutri, potem bo pa baje samo 31 user posted image

Gledam kosarko in se basem s sladoledomuser posted image


jaz se samo bojim, da mi jutri ne oklesti vrta, ker nekaj tudi točo napovedujejo.

ja, shladilo se bo pa celo samo za dva dneva, potem bodo šle temperature spet gor in verjetno bomo naslednji vikend spet jamrale, kako nam je vroče user posted image user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   RE: Bodoče nosečke
28.7.2013 23:06:21   
banana_ana
Par dni nazaj sem se hvalila, kako mrzlo stanovanje imava...trenutno ni nic blizu mrzlega :( ful sm utrujena pa ne morem zaspat, ker je tako vroce...sem ze kar malo tecna!

More se ohladit, drug teden mava dneve intenzivnega user posted image user posted image

Hladno noc vam zelim!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Bodoče nosečke
29.7.2013 7:11:51   
mamica deklicam

IZVIRNO SPOROČILO: banana_ana

More se ohladit, drug teden mava dneve intenzivnega user posted image user posted image

Hladno noc vam zelim!


predlagam, da vstaneta zgodaj zjutraj, ko ni vročeuser posted image user posted image

Sva v istem zosuuser posted image user posted image , tudi meni se bližajo plodni dnevi. Samo da midva morava še obe hčeri dati spat, kar je v tej vročini nemogočeuser posted image . Včerja zvečer po osmi uri smo šli mi na našo malo njivico in smo odkopali krompir, ker del se je že čisto posušil in tisti gomolji v zemlji niso več rasli. Nato smo zalili še ves fižol. No saj je samo nekaj prekel. Noter smo prišli nekje ob pol desetih. Zdaj imate verjetno že sliko, kdaj sta šle spat. user posted image

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   [Brisano sporočilo]
29.7.2013 7:32:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamica deklicam)
  Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Bodoče nosečke
29.7.2013 7:50:18   
lila25
hoj,

no še danes zdržimo tole kuhno pol bo pa par stopinj manj. mi smo meli včeraj 38 in danes bo isto al pa še kšno več user posted image mamo vse zaprto tko da v hiši je še kar znosno, sam user posted image je pa vseeno skoraj mission impossible. upam, da se do druzga tedna kaj shladi, ko pridejo vaši dnevi user posted image
uživajte punce in kakšen sladoled si privoščite!!! jaz pa šibam v mesto dokler je še kolker tolk za zdržat, mam en kup papirologije za uredit user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Bodoče nosečke
29.7.2013 8:56:26   
banana_ana
DObro jutro!

presenetljivo dobro sem spala, čeprav je bilo zeeelo težko zaspat, ker sem se kar topila.

Sama sem v pisarni in loh delam lih kar hočem user posted image

Aja punce, katera ve kje bi lahko naredila test za toksoplazmozo? Cel net sem že okol obrnila, sej vem da dajo to testirat v nosečnosti, samo bi šla prej, samoplačniško. Glede na to da mam muco in da v primeru, da sem to že prebolela baje ni več nevarnosti. Za moj ljubi mir bi šla to preverit prej, da vem kok se morem pazit.

< Sporočilo je popravil banana_ana -- 29.7.2013 9:06:44 >

(odgovor članu lila25)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   [Brisano sporočilo]
29.7.2013 10:18:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banana_ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Bodoče nosečke
29.7.2013 23:12:23   
Cikacaka
Banana ana...a test pokaze, ce si jo ze pprebolela? Tega podatka nisem se nikjer zasledila in me prav zanima. Sama sem celo zivljenje v stiku z macki...tak da sem skoraj 100% da sem jo...ampak zaziher bi se tudi sama dala testirat. Bom svojega G vprasala...drug teden itak moram tja.

Joooj lili jaz mam kar visok prag tolerance na vse nosecke in dojencke v moji blizini...ampak zadnjic pri G je pa tud mene vrglo...haloooo 500+ noseck...nightmare :))) malo te zasrbi in se zavne oglasat JAZ BI TUDI! Itak da ni zavist! :)

Mama deklicam...in ostale ki se vam blizajo plodni dnevi...zelim vam da grdo otroci hitro spat, da dragi ne bo prevec utrujen, da vreme ne bo nabijalo s 40+...in da bo 'delo' obrodilo sadove ;)

Hladno je..paseeee...


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Bodoče nosečke
30.7.2013 7:04:31   
mamica deklicam
Dobro jutro.

Punce, do 7 let nazaj sem jaz imela doma vedno mačke, a toksoplazmoze še nisem prebolela. Pa so gospodnje spali, kjer jim je pasalo, tudi v naših posteljahuser posted image user posted image . Tako, da to ni pravilo, da jo preboliš. Moraš priti v stik s kakšnim potepuškim mačkom. Naši so se tudi potepali po vasi a očitno se ni nobeden nalezel ali pa v našem koncu te bolezni ni bilo.

Z mojim imava bolj problem uskladiti, kdaj komu pače user posted image . Ker ko bi jaz, mora on nujno nek film pogledatiuser posted image in potem grem spat, po kuncu filma, ko sem jaz vsa "čorova", da sem komaj do WC našla, bi pa on...... Ja, zaključek si pa same predstavljajteuser posted image

če bi bile ponoči tako prijetne temperature, kot so bile to noč, jaz ne bi imela nič proti. Se je vsaj dalo spati in še hišo smo shladili.

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Bodoče nosečke
30.7.2013 8:47:13   
banana_ana

IZVIRNO SPOROČILO: Cikacaka

Banana ana...a test pokaze, ce si jo ze pprebolela? Tega podatka nisem se nikjer zasledila in me prav zanima. Sama sem celo zivljenje v stiku z macki...tak da sem skoraj 100% da sem jo...ampak zaziher bi se tudi sama dala testirat. Bom svojega G vprasala...drug teden itak moram tja.



Ja, če jaz to prav razumem, potem se da: "Nosečnici odvzamejo kri približno v 12. tednu nosečnosti. Če nosečnica ni okužena s toksoplazmo, je test negativen in se ponovi nekje v 20. tednu nosečnosti in nato še enkrat pred rokom poroda.
Če pa je pri preiskavi test pozitiven oziroma gre za nizke vrednosti protiteles, gre za staro okužbo in za plod tako ni nevarnosti."

Moja muca je samo hišna muca, z drugimi pa niti nimam stika. Je pa res, da sem jo vzela v zavetišču, kar pomeni, da naj bi bila zdrava ko so jo oddali, pa vseeno, previdnost ni odveč. Moj sicer zeeelo naglas govori, da ko bom nosečka, bo on vseeee delal kar se muce tiče - no, ne vem če bo to lih držalo, ker zdaj gladko prestopi prazno posodico vode ali briketov, da o polnem wc-ju ne govorim...pač on ne vidi tega user posted image

utapljam se v šalci kave user posted image

(odgovor članu Cikacaka)
Neposredna povezava do sporočila: 222
   [Brisano sporočilo]
30.7.2013 10:14:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu banana_ana)
  Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Bodoče nosečke
30.7.2013 10:25:04   
banana_ana
Veliko ljudi je bilo okuženih pa sploh ne vejo za to, ko enkrat prebolš nisi več v nevarnosti oz. se ne moreš več okužit - tako kot pri kozah. Kokr sem pa brala je pa za nosečke kar nevarna tale zadevšna, ampak baje izključno hišne mačke ne morejo bit okužene, ker največkrat se okužijo z ptičem ali miško... Pri potepuških oz. svetskih mačkah je pa treba kar pazit, ker požrejo svašta.

Hjoj, dons k pridem domov bo user posted image user posted image

Včeraj me je moj presenetil in pobelil celo stanovanje - revež iz nočne sploh ni šel spat, da mu je uspelo vse naredit do 16h ko sem prišla...zato sem mu prizanesla s user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Bodoče nosečke
30.7.2013 10:41:07   
radirka
Punce, ostalo mi je kup testnih lističev za ugotavljanje nosečnosti.. če bi morda kakšno zanimalo naj se obrne name preko zs :) Upam da ne bodo moderatorji jezni da sem to napisala sem..

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu banana_ana)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?