|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
7.11.2012 10:17:10   
drugičudež
čopka12 - najlepša hvala! Postojna mi je pa predaleč. Bom šla kar v porodnišnico Lj.

Mačka Kvačka - če si kaj želim, je pa, da bi šla po tvojih stopinjah! Torej - da bi bil drugi porod z mojimi popadki in kratek. Srečno!

(odgovor članu čopka12)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
7.11.2012 14:11:13   
čopka12
drugičudež od kod pa si ti?

(odgovor članu drugičudež)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
8.11.2012 13:08:11   
drugičudež
IZVIRNO SPOROČILO: čopka12

drugičudež od kod pa si ti?


JV Slovenija, blizu Kolpe. Bolj podrobno pa ne bi user posted image

(odgovor članu čopka12)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
9.11.2012 13:16:27   
DeVilla
Nobenga dojenčka? user posted image   Naš še kar brca na polno, na srečo lahko ponoči spim, sam popoldne sem crknjena, če ne morem počivat. Me pa moj ta teden kr vlači okol sabo, da hodim kot bi trenirala za kakšen maraton! user posted image  Očitno bi že rad crkljal našega najmlajšega, pa saj tud jaz ne bi imela nič proti. Smo že en mesec na stand-byu.

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu drugičudež)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
12.11.2012 11:40:20   
astrid1
Eto, par minutk imam, da vam napišem, kako je bilo v celjski porodnišnici za tiste, ki nameravajo tudi tam roditi.

Za uvod naj povem, da me zdeluje EMŠO zaradi nočnega vstajanja, vendar pa kompenziram z modrostjo in iznajdljivostjo zrelih let user posted image .

Popadki so se mi začeli ob polnoči. Je bilo drugače, kot otrdevanje trebuha, bolj iz notranjosti maternice in navzdol. Sledili so si nekako na 5 minut, vendar niso bili še močni. Odločila sem se, da bom še počakala. Zato sem brala knjigo in vmes predihavala. Ob treh zjutraj nisem več zdržala, zato sem pocukala lubija. Seveda je revež skočil v zrak, ves zmeden. user posted image Počasi sem vstala iz postelje in vsa šokirana ugotovila, da se mi je spodni del pižame prepojil s krvjo. Takrat pa je panika zagrabila mene. Parkrat sem letela do wc in spet nazaj v spalnico in obenem napravila pravo krvavo cesto. user posted image Hitro sva se oblekla in bila malo pred četrto pred porodnišnico. -na poti sem ugotovila, da se Špela premika. Moj pa ni vedel, zakaj tako globoko diham vsake par minut. Zgleda, da je pozabil vse iz šole za starše, tako ga je skrbelo.user posted image

Najprej sem na vrati porodnišnice iskala zvonec,user posted image potem se mi je zdelo, da kar dolgo čakam, da je prišla sestra odklenit vrata. Poklicala je babico, lubi pa je moral počakati v čakalnici. Oblekla sem se v srajčko, babica, ga. Voga me je priklopila na ctg, vmes pa sva izpolnili dokumentacijo, kar je skrajno zoprno zaradi popadkov. Me je pa pomirilo, da slišim njen srček. Po dokumentaciji sva šli v sobo za pregled, kjer je dr. Weber ugotovil, da sem odprta že 8 cm. Še dobro, da se nisem odločila prebrati še kakšnega poglavja knjige, ker bi lahko rodila nekje na poti. user posted image
Odločila sem se, da ne bom vzela ničesar proti bolečinam, ker je bilo že res pozno in bi slabo vplivalo na Špelo.
Na žalost ni bilo časa za klistir, kar me je med samim rojevanjem blazno motilo. Dva popadka sem namreč zapravila, ker sem skušala pritiskati tako, da se ne bi pokakala, kar pa je seveda nemogoče.

Zelo hitro je prišel čas za pritiskanje. Ugotovili so, da imam kratke popadke, zato so mi pri zadnjih dveh malo pomagali z zdravilom. Babica mi je ves čas varovala presredek, bila je zelo pomirjujoča, tudi dr. Weber je bil super. Rezali me niso, malo sem se strgala, vendar res minimalno. Sem pa bila šokirana, ko sem pogledala med noge in videla, da ima naša punčka popkovino kar trikrat ovito okrog vratu. user posted image Celo nosečnost sem boila na bolniški, ker sem imela vse tako nizko in v tistem trenutku mi je bilo jasno, da je bila to sreča v nesreči.

Po porodu mi je babica masirala maternico vsake toliko časa še cele tri ure. Vmes pa se je Špela crkljala pri atiju, se podojila... Nato so me odpeljali v sobo, dali za jesti, ker sem bila ful lačna.

Špela je imela res smolo med porodom, ker se je napila plodovnice in krvi. Prve dva dni je samo bruhala, zato sva se nekako zgrešili z dojenjem. Je prava zaspanka in mi na dojki vedno zaspi, zato raje še dodajam. Redi se zelo lepo, bi jo pa veliko raje polno dojila.user posted image

V Celju je pa tako. Če kaj rabiš, moraš vprašati. Meni so se zdeli vsi zelo prijazni in nisem imela nobenih težav. Ker šparajo, ti prinesejo vložke, brisače in spalno srajčko takrat, ko potrebuješ. Isto je s pleničkami. Minimalno količino jih položijo v predal. Ko zmanjka, je treba poklicati sestro, da prinese nove. Vsaka je dobila hladilno mazilo za ritko in tubico laniln kreme za bradavice.
S sabo potrebujete samo copate, stvari za osebno higieno. Tuš gela ne potrebujete, ker se tuširate z njihovim gelom.
Mni je bila hrana zelo dobra, sproti nosijo tudi čaj. Ko so obiski, ne komplicirajo, če je malo več ljudi kot dva, pa tudi ure konca obiskov se ne držijo tako striktno. S cimro sva se dogovorli, da ne bova komplicirali. Tako sva obe imeli enkrat malo več ljudi in 15 minut dlje kot je uradno.

Tako, zdaj pa skušamo vzpostaviti nekakšen ritem, dvakrat smo bili že na sprehodu. Je pa vse poplačano, ker je naša punčka zdrava in močna. Že v porodnišnici je vzdigovala glavo, zdaj jo pa že kar dobro drži, ko jo med previjanjem dam na trebušček.

Držim pest za vse, ki vas porod še čaka. Pa naj vam še zaupam, da malo pa vseeno pogrešam trebušček. Sem se ga kar navadila.user posted image

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
12.11.2012 13:09:45   
DeVilla
Astrid1 - ful lepo opis dogajanja, pa moram rečt, da sem navdušena nad izbiro imena Špela, ker že zelo dolgo nisem srečala "novega" otroka z enim imenom starejšega datuma. user posted image  
Jaz sem imela danes CTG, ker me je začel ponoč mal šraufat, sam me je naš junior mal zafrkaval, ker je aparat pokazal samo en mal močnejši popadek. user posted image  Tako da bom očitno še mogla mal počakat na akcijo...

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
12.11.2012 14:27:01   
Mala BB
Astrid zelo lepo si napisala, sem prav čakala kdaj se boš oglasila. Tudi mene januarja čaka Celje. Zdaj pa lepo uživajta obes Špelo in ne nas kar takoj zapustiti, tega foruma mislim ha ha. Povej mi, kako pa je ponoči? In tvoje spanje? Vse lepo ti želim.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
12.11.2012 14:28:46   
drugičudež
Astrid1 - hvala za porodno izkušnjo. Samo, da se je vse srečno končalo! Špela je tudi meni ljubo ime.

Danes sem bila na prvem pregledu (8t 2d). Srček bije. Zgledalo vse v redu. Komaj pridem domov, pa telefon - imate povečan sladkor (5,3). Postavljena diagnoza nosečniška sladkorna, v sredo sem naročena v diabetološko. user posted image user posted image user posted image
Jooooj, sem žalostna! Že od začetka mojmu pravim, da v tej nosečnosti imam pa tako slab občutek, da bo sigurno nekaj šlo narobe. No, začelo že na prvem pregledu... Upam, da bo nadaljevanje boljše. Bodo pa kar zoprne vožnje na preglede. Že do ginekologa imam skoraj eno uro, zdaj pa še diabetološka, ki je ravno tako eno uro stran. Al se bo nabralo bolniških (ker dopusta pa res ne mislim za vsak pregled dajat)...

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
12.11.2012 14:35:31   
Mačka Kvačka
Astrid, zgleda, da je Špelo njen angelček močno varoval. Pa tebe tud user posted image . Zdaj pa lepo uživajta. 

Ko so bile poplave, je na tv kazalo eno družino iz Šoštanja. stali so na balkonu poplavljene hiše, mamica pa je klicala reševalcem, da imajo nekaj dni starega dojenčka. Sem se na tebe spomnila in upala, da to nisi ti.

lepo je slišat, da je v celjski porodnišnici še vedno vse v redu in vsi prijazni. Jaz sem vsak dan v pripravljenosti, da grem tja, pa nič. Rok imam šele čez 6 dni, ampak me na trenutke tako zelo vse boli in tišči, da se mi zdi kot da že leze ven...

Kako se bosta ujela moj emšo in neprespane noči, tudi mene skrbi. To, da bom pogrešala trebušček, se mi pa najbrž ne bo zgodilo, sem se tako zredila (18 kg), da ga bom še nekaj časa s sabo nosila. Tasrednji sin me je že nekajkrat vprašal, če bom spet suha, ko bom prišla iz bolnice - iz tvojih ust v božja ušesa, sinek moj user posted image

Ime je tudi meni všeč user posted image , je bilo v ožjem izboru tudi pri nas. DeVilla, v moji okolici imajo skoraj vsi mali otroci takšna "starejša" imena.

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
15.11.2012 9:13:47   
Made
Astrid 1, super da se je vse o.k. izteklo in cartajte se!

Jaz sem s pregleda za NS, dvojčka lepo rasteta, vse je bilo videti o.k.. Si je ginekolog res čas za nas vzel, sem bila menda več kot eno uro notri... krasno sta se videla tudi na 3D UZ... Velika pa sta okoli 6,5 cm, sem v 13. tednu. Nuhalna je tudi v redu zgledala, ni pa mi delal izračunov tveganja, ker sem se odločila za AC. Ni se pa še dalo spola določiti. Je pa bil eden ful bolj živahen kot drugi user posted image


(odgovor članu Mačka Kvačka)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
15.11.2012 10:11:52   
astrid1
Ja, v Šostanju je bilo hudo poplavljeno. Pri nas v Velenju smo bili nekaj časa brez elekrtike in vode, pa se sploh nisem znala obrniti. Si ne predstavljam, kako je bilo tistim, ki jih je konkretno zalilo.

Mala BB, ponoči kar gre, ker Špela zdaj spi po 4 ure skupaj. Od začetka pa me je kar matralo, ker nisem nočni človek. Pomembno je, da se še čez dan malo uležemo in odremamo vsaj pol urice. To kar pomaga.

Ime sva imela izbrano že od 6. 7. tedna dalje. Za fantka sva izbrala kar nekaj za silo. Sva kar nekako vedela, da nam je Špela usojena. Sicer mojim ni čisto jasno, zakaj takšno ime, ker v naših koncih zaradio dialekta ni prav pogosto. Ljudje to ime namreč totalno ogabno popačijo in se sliši nekaj podobnega kot "Špjla". user posted image V Velenju se pa pravilno izgovarja.

DeVilla, boš najbrž že kar naslednja. Mačka Kvačka, jaz sem se zredila za skoraj 17 kg, ostale so mi 3,5. Gre kar hitro dol. Trebuh je še čisto minimalen. Rit pa še široka.user posted image
Made, držim pesti pri AC.

Drugičudež, tale sladkorna diagnoza je pogosto zelo nadležna, sploh, če se moraš toliko prevažati na preglede.

Držite se, uživajte kolikor se še da s trebuščki in vsem, kar pride zraven.

(odgovor članu Mačka Kvačka)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
16.11.2012 8:28:44   
Anon2012
astrid1 to sem brala kmalu, ko si napisala - joj, me je čisto raznežilo :) lepo, vse dobro vama želim s tvojo Špelo :)

Made sicer sem te kontaktirala na zasebna sporočilca, pa.. saj ne vem, ali tudi tam RR stavka? V katerem tednu ti bodo delali AC? To boš verjetno v Mariboru delala? So ti kaj rekli, kako hitro dobiš rezultate?

Mene so v LJ malo zbegali, a hkrati pomirili... Rezultate, tiste ta prve, delne, pa dobim baje v 4h dneh - ker sta dvojčka. Tako da vsa moja razmišljanja in siljenja k BHR zaradi zgodnosti rezultatov so bila čisto odveč.... Plus: vnaprej so rekli, da BHR po vsej verjetnosti niti ne bi želeli delati pri dvojčkih.

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
17.11.2012 17:14:32   
DeVilla

Starejše noseče huliganke
 
nick, starost, otroci doma, št. nosečnosti, PDP, kraj bivanja
 
 
Mačka Kvačka, 37 let, 3user posted image , 4user posted image , PDP 17.11.2012
 
heidi7, 40 let, 2user posted image , 3user posted image , PDP nov.2012
 
Anonimen, 41 let, 1user posted image , 2user posted image , PDP januar 2013
 
Mala BB, 39 let, 0user posted image , 1user posted image , PDP 3.1.2013, CE
 
Anonimen-VITA, 38 let, 1user posted image , 8user posted image , PDP 27.01.2013
 
Mamaja, 35 let, 0user posted image , 1user posted image , PDP marec 2013
 
Tippi, PDP 11.4.2013, LJ
 
čopka12, 39 let, 1user posted image , 3user posted image , PDP 11.05.2013, LJ 
 
Made, 37 let, 1user posted image , 2user posted image -DVOJČKI, PDP 29.5.2013
 
Anon2012, 36 let, 0user posted image , 3user posted image - DVOJČKI, PDP junij 2013, okolica LJ 
 
drejcka76, 35 let, 0user posted image , 1user posted image , PDP 22.6.2013
 
realistka, 36 let, 1user posted image , 2user posted image
 
drugičudež, 39 let, 1user posted image , 2user posted image


_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
17.11.2012 17:17:34   
DeVilla
Evo, jaz sem se najprej zbrisala iz seznaa nosečk, ker ne spadam več tja. V torek 13.11.2012 se je naša familija povečala za še enega dečka Martina Lovra, ki se je rodil 33 minut čez polnoč, težak 3540 g in velik 50 cm. V petek sva prišla domov, mali je priden kolikor le more, lepo se dojiva in še lepše spiva! user posted image

Vse nosečke, imejte se še naprej skrajno lepo, jaz bom sedaj verjetno malo manj prisotna, tako da naj ena druga mal popazi na seznam. Želim vam lepo nosečnost in tud enga tazga fejst otročka, kot ga imamo pri nas! user posted image

_____________________________

Ena in ena je šest... :)

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
17.11.2012 17:30:30   
Mala BB
Wow, kako je pa takšne novice lepo prebrati!!! Iskrene čestitke DeVilla!!!! Vse lepo, uživajta z malim in javi se nam kdaj.

(odgovor članu DeVilla)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
18.11.2012 7:57:00   
Mačka Kvačka
Ooo, čestitam DeVilla!!!!!

Jaz sem pa še kar na seznamu in 1 dan čez rok ....user posted image

(odgovor članu Mala BB)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
19.11.2012 10:08:24   
Made
Čestitke!!! user posted image

(odgovor članu Mačka Kvačka)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
19.11.2012 17:24:10   
astrid1
Bravo! Čestitam! user posted image

(odgovor članu Made)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
29.11.2012 19:23:05   
Anon2012
glede na datum, imamo verjetno vsaj še enega dojenčka, MačkaKvačka? Čestitke DeVilli, pa tudi MačkiKvački!

Prosila bi vas za pomoč oz vaše mnenje. Pripada mi ali AC ali BHR. Odločena sem bila, da definitivno na enega od teh posegov grem, razen če bi bila NS dobra. Danes sem opravila NS, v kombinaciji z DHT, rezultat (adjusted risk): T21: 1: 3617, T18 1:8562 in T13 1:26933.

Ker nosim dvojajčna dvojčka, je pikanje dvojno in tveganje dvojno. In sedaj res ne vem, kaj storiti.

Kakšne rezultate NS ste imele in ali ste šle na katerega od invazivnih posegov (BHR, AC?). Hvala za odgovor vnaprej

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
29.11.2012 21:11:40   
Mala BB
Ja Anon2012 jaz tudi čakam nove dojenčke user posted image

Glede preiskav pa takole - mene sploh ni dala na nuhalno, ampak direkt na AC. Sem se, predvsem zaradi termina, pol sama odločila za Biopsijo, ki pa mi je niso mogli narediti zaradi lege posteljice. No in tako sem pol imela AC, ki se jo dela malce kasneje. Sam poseg niti malo ni boleč, treba je RES počivati vsaj 3-5 dni in je vse ok. Malce mučno je čakanje na rezultate, to je res, ampak jaz sem se osebno prepričala, da bo vse ok in je tudi bilo. Odgnala sem negativne misli, negativne zapise na forumih.... In seveda ne znam ti opisati občutkov, ko sem izvedela rezultate. Jaz bi šla takoj še 1x, brez kakšnih moralnih zadržkov.

V kateri smeri pa ti razmišljaš?

(odgovor članu Anon2012)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
29.11.2012 23:00:12   
čopka12
Anon2012 jaz nisem bila na NS - kolk tveganja je teb pokazal? Kaj pravi G?

Jaz sem šla na AC, sem jo imela 20.11. in sem se peljala v Postojno, rezultate pričakujem prihodnji torek. Boli sicer ne, ni pa prijetno, potem sem počivala.

(odgovor članu Mala BB)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
30.11.2012 11:38:20   
astrid1
Jaz sem imela rezultat za downov sindrom 1.870. Nisem šla na AC, ker sem kvavela prvih 6 mesecev nosečnosti in bi bilo preveč tvegano. Pa je bilo vse v redu. Bi pa obdržala otroka z downovim sindromom.
Pač je stvar odločitve. Če se par odloči, da si želita zgolj zdravega otroka, potem je nujno, da gre nosečnica na AC. In se potem odloči za prekinitev nosečnosti, če je rezultat slab.

(odgovor članu Anon2012)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
30.11.2012 12:14:48   
drugičudež
IZVIRNO SPOROČILO: čopka12

Anon2012 jaz nisem bila na NS - kolk tveganja je teb pokazal? Kaj pravi G?

Jaz sem šla na AC, sem jo imela 20.11. in sem se peljala v Postojno, rezultate pričakujem prihodnji torek. Boli sicer ne, ni pa prijetno, potem sem počivala.


Čopka12 - a si bila v Postojni preko Medgena? Kdo ti je delal AC? Jaz sem tudi naročena v januarju, popoldne. A gre hitro? Si morda Rh negativna? Jaz moram prinesti še izvide ICT; moram poklicati v Postojno, če je to možno isti dan narediti v njihovem laboratoriju. Drugače moram v ponedeljek še v Nm, pa bo še en dan bolniške. Koliko dni pa so ti predpisali bolniške po AC? Aja - tudi jaz ne grem na nuhalno. Prvič sem AC opravljala v porodnišnici Ljubljana. Zadovoljna. Samo na izvide sem dolgo čakala...

(odgovor članu čopka12)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
30.11.2012 13:05:48   
čopka12
IZVIRNO SPOROČILO: drugičudež

Čopka12 - a si bila v Postojni preko Medgena? Kdo ti je delal AC? Jaz sem tudi naročena v januarju, popoldne. A gre hitro? Si morda Rh negativna? Jaz moram prinesti še izvide ICT; moram poklicati v Postojno, če je to možno isti dan narediti v njihovem laboratoriju. Drugače moram v ponedeljek še v Nm, pa bo še en dan bolniške. Koliko dni pa so ti predpisali bolniške po AC? Aja - tudi jaz ne grem na nuhalno. Prvič sem AC opravljala v porodnišnici Ljubljana. Zadovoljna. Samo na izvide sem dolgo čakala...


drugičudež Si se potem vseeno odločila, da greš v Postojno? Men se že 2 tedna takooooooooooo vlečeta, da bi se mi zmešal, če bi morala tako dolgo čakat, kot sem prvič v Ljubljani.
Pripravi se, da boš tam v čakalnici zeloooo dolgo sedela. Vse ženske smo bile naročene ob 15. uri, potem pa noter pokličejo, kakor se jim zdi, čist neodvisno od tega, kdo kdaj pride. Najprej so me popisali v eni pisarni, potem pa je bilo treba čakat še 1,5 ure na sam poseg. Ampak ti to povedo, tako da sva šla midva ta čas kar na pico.
Poseg je delal Cerar, ki praktično ni komuniciral z nikomer, sestra je bila tam boljkone za okras in da te potem pelje v sobo, kjer smo potem ležale kako uro ali malo dlje. Odnos je bil v Lj vsekakor bistveno boljši kot tukaj. Ampak ko bo prišel dober rezultat bom itak na vse to pozabila....
Bolniško sem imela v torek, torej tisti dan, ko sem imela AC in potem še 3 dni, tako da sem prišla šele v ponedeljek v službo.

(odgovor članu drugičudež)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Starejše nosečnice čvekamo :)
3.12.2012 7:58:59   
Anon2012
Jaz sem imela rezultat za DS 1:3600, velikost nuhalne pri A: 1,7 mm in pri B 1,5 mm. Nagibava se pa k temu, da ne grem na AC.... Seveda, dvom obstaja.
Mogoče bom napotnico za AC izkoristila vsaj v tej meri, da greva na genetsko posvetovalnico...
Težka odločitev, v primeru, da bi vedela, da je DS, bi se odločila za UPN.... user posted image

(odgovor članu čopka12)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 6 [7] 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Spol vašega ginekologa?
photo



moški (36%)

ženska (64%)


Število vseh glasov: 471

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!